Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

Większego niż 10mm nie dawałbym - chodzi o bezpieczeństwo takie moje zdanie. Dasz 10mm i będzie :thumbup1:

Pamiętaj również o odpowiednich śrubach po założeniu dystansu.

Edytowane przez ADeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam!

Do 8 cali szerokiej przy ET43 spokojnie możesz dać dystanse 13mm.

Będzie idealnie.

Mogę polecić dystom.pl

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większego niż 10mm nie dawałbym - chodzi o bezpieczeństwo takie moje zdanie. Dasz 10mm i będzie :thumbup1:

Jeśli chodzi Ci o bezpieczeństwo to przy 10mm nie masz go wcale - zakrywasz całkowicie kołnierz centrujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie ET do felgi 10J żeby to weszło spokojnie i wszystko było okej :) ? Felga 19 cali

Edytowane przez wujekwieza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mogę prosić o pomoc co powiecie o feldze o takim rozmiarze 18", szer felg 8,5J, rozstaw śrub 5x112, ET 55, otwór centrujący 74mm

Czy podejdzie do A4 B5 (1.8 T Avant zawieszenie 1BE) jak tak to o jakim rozmiarze opone dobrać ?

Dzięki za pomoc.

Edytowane przez Tomasz_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejsc, podejdzie. Tylko musisz sie zaopatrzec w pierscienie centrujace i dystanse.

Opona 225/40/18

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie idace w troche inny kierunek:

czy do dupowozu b7 cabrio 2.0t da rade zamontowac kolka 205/60/15 -sprzedawca nic niewie o rozmiarze felgi ,odsadzeniu itp a cena jest dosc w miare przystepna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie idace w troche inny kierunek:

czy do dupowozu b7 cabrio 2.0t da rade zamontowac kolka 205/60/15 -sprzedawca nic niewie o rozmiarze felgi ,odsadzeniu itp a cena jest dosc w miare przystepna.

15cie ci nie wejdzie,minimum to 16tka i to nie każda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie idace w troche inny kierunek:

czy do dupowozu b7 cabrio 2.0t da rade zamontowac kolka 205/60/15 -sprzedawca nic niewie o rozmiarze felgi ,odsadzeniu itp a cena jest dosc w miare przystepna.

15cie ci nie wejdzie,minimum to 16tka i to nie każda

http://chicago.craigslist.org/wcl/wto/5931326722.html

to jakie minimum wejdzie aby nie opierala sie felga o zacisk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam na lato do swojej B8 Sedan Q 19nastek (ew 20 ) i myślę nad felgą 9x lub 9,5 tylko nie wiem jakie dobrać ET i jaką oponkę do tego żeby nic nie tarło a wyglądało fajnie. Zawias jaki mam to 1BE. Ktoś pomoże, radą, bądz jakimiś fotkami jak to wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Et 28-35, opona 235/35/19


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19' 9,5 et40 opona 245/40 ?? Nie będzie nic obcierało itd. ?

Edytowane przez wujekwieza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się pomiędzy 8,5J ET 29 a 8J ET 29 a 8J ET 47. Mam zawias 1BA ale bym zmienił na 1BE + może sprężyny eibach lub zawias 1BA + sprężyny eibach. Tylko nie chce żeby mi coś obcierało przy oponach 245/40/18. Co polecacie? A4 B8 Avant

Edytowane przez Osta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się pomiędzy 8,5J ET 29 a 8J ET 29 a 8J ET 47. Mam zawias 1BA ale bym zmienił na 1BE + może sprężyny eibach lub zawias 1BA + sprężyny eibach. Tylko nie chce żeby mi coś obcierało przy oponach 245/40/18. Co polecacie? A4 B8 Avant



ET29 8,5J oraz ET29 8J bedzie pasowac idealnie. ET47 bedzie tak schowane, ze od razu dokupisz dystanse ;) nic Ci obcierac nie bedzie nawet przy nizszym zawiasie. Ale opona 245/40 jest za duza. Zaloz 215/40 lub 225/40. To bedzie najlepsze rozwiazanie. Za szeroka opona na 8J bedzie powodowac drgania kierownicy. Sam mialem taki problem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma B8, a nie B7.



Fakt.. Nie doczytalem do konca :facepalm::D Ale tak czy siak, ET29 bedzie dobrze lezec na B8.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dakine0007 napisał:

 

 


ET29 8,5J oraz ET29 8J bedzie pasowac idealnie. ET47 bedzie tak schowane, ze od razu dokupisz dystanse ;) nic Ci obcierac nie bedzie nawet przy nizszym zawiasie. Ale opona 245/40 jest za duza. Zaloz 215/40 lub 225/40. To bedzie najlepsze rozwiazanie. Za szeroka opona na 8J bedzie powodowac drgania kierownicy. Sam mialem taki problem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Ale bym wolał oponę mieć 245/40/18 tak jak jest na wlepce na wnęce drzwi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...