Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wejdą 8.5x18 et 30 do avanta B6? Opona 225/40/18. Zawiecha 1BA, później ewentualnie 1BE. Będą wystawać, obcierać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdą 8.5x18 et 30 do avanta B6? Opona 225/40/18. Zawiecha 1BA, później ewentualnie 1BE. Będą wystawać, obcierać?

Z ET30 to już niebardzo. Mam takie same tylko z ET 40 i pasują idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy

dzis zapadla decyzja o wymianie felg z oponami jest tylko problem jaki rozmiar felg i opon wybrac oraz jakie jest prawidlowe ET. Wydaje mi sie ze kola w rozmiarze 225/45/18 ET 40 szerokosc 8" powinny pasowac ale przed zakupem wole zapytac zeby nie bylo zonka. dodam ze na razie jest seryjny zawias ale nie wykluczone ze niedlugo bedzie -35. czekam na wasze podpowiedzi czy w takiej konfiguracji nie bedzie nic obcierac i wystawac? felgi ktore wybralem to RS6

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET 40 bardzo dobre - bezpieczne.

Zawsze możesz dołożyć dystans 5 mm i będzie ET35 - równo z błotnikiem, co lepiej wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

zakupiłem felunek 17" 7.5" ET45 i oponki 225/45/17 i na B6 Avant troszkę wąsko to wyszło (szczególnie tył) :mysli:

jaki dystans muszę założyć (przód/tył) żeby koło było możliwie najbliżej rantu błotnika, ale nie obcierało?

Większość informacji jakie znalazłem dot. B5, a tam chyba troszkę inaczej to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

zakupiłem felunek 17" 7.5" ET45 i oponki 225/45/17 i na B6 Avant troszkę wąsko to wyszło (szczególnie tył) :mysli:

jaki dystans muszę założyć (przód/tył) żeby koło było możliwie najbliżej rantu błotnika, ale nie obcierało?

Większość informacji jakie znalazłem dot. B5, a tam chyba troszkę inaczej to wygląda...

Sprawa wygląda tam samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupic fele o rozmiarze 19x8,5 et 35 i zalozyc oponki 235/35 r19 czy da rade to zalozyc aby nic nie obcieralo???mam zawieche 1be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupic fele o rozmiarze 19x8,5 et 35 i zalozyc oponki 235/35 r19 czy da rade to zalozyc aby nic nie obcieralo???mam zawieche 1be

Da radę założyć. Trzeniu ma takie felgi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie , doradzcie : a4 b6 - sedan , pojdzie fela 18x8, 5x112 ET45 - bedzie dobrze?? :mysli: , czy wybrac z ET 35? nie chce zeby mi cos tam ocierało lub byla za bardzo schowana opona , a rozmiar opony bedzie 225/40/18''. ktos moze jezdzi na ET 35 a ktos na ET45 - piszcie i poratujcie . :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz ET35 - wygląda dużo lepiej (równo z błotnikiem). Sama mam takie fele w B5 (gleba 35mm) i nic nie trze a w B6 jest nawet więcej miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ET35 moglby byc jeszcze bardzo delikatny dystans (tak z 0,5cm) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bedzie duuza roznica miedzy 35 a 45 ?? chodzi mi o wizualnie jak juz beda na aucie zalozone :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duza. Przy 45 kola sa schowane mocno w nadkole, a przy 35 jest prawie idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOZCIE WLASNIE PRZEGLADAM STRONKE firmy MAM i na niej nie maja et35 :(:kwasny::( czy wogole dostane te fele z et 35??

p.s. oto fele i rozmiary w jakich maja (do audiczki 8Jx18 5/112) a ktos z was wie co oznaczaja te koncówki np:

8Jx18 5/112 ET45 72,6 BFP8Jx18 5/112 ET45 72,6 MBFP[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 11:31_________________________________________________oto stronka z tymi felami ( w pospiechu zapomnialem wrzucic)

http://www.mamfelgen.de/Seiten/Low/fDetail.asp?design=MAMRS2[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 11:32_________________________________________________maja za to z et 30 ( ale czy takie moga byc) ??? :mysli:

RS2 8Jx18 5/112 ET30 72,6 BFP BLACK POLISHED >100

RS2 8Jx18 5/112 ET30 72,6 MBFP MATT BLACK FRONT POLISH >100

RS2 8Jx18 5/112 ET30 72,6 WFP

help me :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz ET 45 i kup dystanse 10-12 mm.

Te skróty to otwór centrujący. W Audi jest 57,1, więc dostaniesz lub musisz kupic pierścienie centrujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz ET 45 i kup dystanse 10-12 mm.

Te skróty to otwór centrujący. W Audi jest 57,1, więc dostaniesz lub musisz kupic pierścienie centrujące

szukałem na allegro i maja od 20mm dystanse :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...