Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

McLaren 600LT///AMG GTR///BMW M5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano,

pora nadrobić zaległości ? w zeszłym roku pokazałem tylko GT3, ale później już nie zaktualizowałem danych ?

Obecny zestaw w mojej "szopce" to 

-BMW M5 4.4 V8 Biturbo 600PS/750NM

-AMG GTR 4.0 V8 Biturbo 585PS/750NM

-MCLAREN 600LT 3.8 V8 Biturbo 600PS/620NM

Każde z aut posiada maksymalne wyposażenie, w M5 jedynie nie mam ceramicznych hamulców bo to auto na daily, którym jeździ też żona ? reszta w opór 

Oczywiście jak coś to pytajcie będę w miarę możliwości odpowiadał ?

 

 

 

PicsArt_02-17-12.38.07.jpg

PicsArt_02-09-03.55.23.jpg

PicsArt_02-17-03.05.03.jpg

PicsArt_01-19-02.34.36.jpg

PicsArt_02-09-04.00.02.jpg

PicsArt_01-19-05.28.38.jpg

PicsArt_12-27-09.20.22.jpg

Opublikowano

Hmmmm ?? ?nie da się opisać słowami takiego zestawu... Piękne maszyny, zadowolenia i frajda z jazdy jest zapewne więc nie ma co tu życzyć za bardzo :D a nieee, niskich kosztów podczas serwisu ?

Opublikowano

Które ulubione?

Opublikowano

Pytam serio bez złośliwości: gdzieś w necie rzuciło mi się w oczy, że Mercedes jest ciągle nieużywanym samochodem. Czemu to służy ? 

BMW super wygląda w tym kolorze ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Bristol napisał:

Które ulubione?

McLaren zdecydowanie 

9 minut temu, granatowy napisał:

Pytam serio bez złośliwości: gdzieś w necie rzuciło mi się w oczy, że Mercedes jest ciągle nieużywanym samochodem. Czemu to służy ? 

BMW super wygląda w tym kolorze ?

Bo od kiedy go kupiłem, to najpierw jeździłem GT3 z racji że wiedziałem że go sprzedam do zimy, miałem w międzyczasie 720S, Vipera i kilka innych aut i tak jakoś się złożyło. Ma 204km przebiegu, ale pewnie w tym roku nim pojeżdżę i sprzedam po sezonie 

Edytowane przez szymeniu

Opublikowano

Samochody konkret:thumbup:

Przyjemności z jazdy :hi:

Opublikowano

nie lubię Cię :decayed:

a tak poza tym to zestaw bajka :) a co z R8, będzie?

Opublikowano
23 godziny temu, jedrekx napisał:

nie lubię Cię :decayed:

a tak poza tym to zestaw bajka :) a co z R8, będzie?

Czy o tym mówisz?

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-r8-v10-plus-ID6BEoq2.html#e2d7c8b1a0

Opublikowano

nie. pytam czy będzie nowe R8 w stajni Szymona ;) po lifcie.

Opublikowano

Jak M5 się sprawuje jako daily rodzinne ?? 

Opublikowano

Piękny zestaw . McLaren to rzadkość. ?

Nie ciągnie Cię do np.458 czy klasyki 911 turbo ?

Opublikowano
W dniu 17.02.2019 o 16:52, szymeniu napisał:

miałem w międzyczasie 720S, Vipera i kilka innych aut i tak jakoś się złożyło.

Jak długo jeździłeś 720S ? ??

Jak wrażenia z jazdy Viperem ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 19.02.2019 o 08:23, jedrekx napisał:

nie. pytam czy będzie nowe R8 w stajni Szymona ;) po lifcie.

Jedrekx niestety, ale Audi już raczej nie będzie, chyba że wersja na koniec produkcji to może rozważę. 

W dniu 20.02.2019 o 19:35, Ogi napisał:

Jak M5 się sprawuje jako daily rodzinne ?? 

Dla mnie rewelacja, żona uważa inaczej ?

W dniu 20.02.2019 o 19:51, dekiel 13 napisał:

Piękny zestaw . McLaren to rzadkość. ?

Nie ciągnie Cię do np.458 czy klasyki 911 turbo ?

Porsche miałem, Ferrari jeśli już to raczej 812 albo nowe F8 Tributo

W dniu 26.02.2019 o 10:05, granatowy napisał:

Jak długo jeździłeś 720S ? ??

Jak wrażenia z jazdy Viperem ?

Jeździłem tylko około 2 tygodnie, ale za to sporo bo prawie 2000km. Na bank wrócę o tego auta. Co do Vipera to przez tydzień byłem zajarany, a później chciałem się go czym prędzej pozbyć ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ta m5 jak dla mnie to najlepsze auto z tej trójki, McLaren super wóz ale jeden mały dzwoń i potrzebujesz nowego auta ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Brawo ? 

 

 

Opublikowano

Idę sobie wczoraj przez miasto z dziewczyną... Przez Wrocław, przejście dla pieszych koło Wroclavii. Słyszę z daleka dźwięk który powoduje u mnie gęsią skórkę a po chwili widzę coś przez co bardziej się oglądam niż za rozebraną laską :D Szary McLaren :D Przez przejście w zasadzie przeciąga mnie dziewczyna bo ja się cały czas oglądam. Od skrzyżowania odchodzę niepocieszony cały czas oglądając się kiedy ruszy żeby znów usłyszeć ten dźwięk... Dziś odpalam YT i jako propozycja ten film co wyżej. W miniaturce widzę MaLarena i M5 (już na 90% wiem kto jest gościem). Gdy pada imię Szymon to już wiem na 100% i śmieję się do dziewczyny że to "kolega z forum" wczoraj jechał :D

Pozdrawiam Szymon serdecznie i dalszych sukcesów zawodowych dzięki którym my - zwykłe szaraki na ulicach - możemy cieszyć uszy i oczy pięknymi autami :D

Opublikowano

Filmik obejrzany. Bardzo ciekawy. Samochody marzenie!

Opublikowano

Obejrzałem właśnie ,,duży w maluchu,, gratulacje występu,  a przede wszystkim garażu :thumbup1:

Opublikowano

Fajnie widzieć ludzi którzy mogą spełniać marzenia,a przy tym są sympatyczni sukces i pieniądz nie wplywa negatywnie na ich zachowanie.Gratuluje i pozdrawiam

Edytowane przez franciszek

  • 1 rok później...
Opublikowano

Nic dodać nic ująć, tak wygląda spełnienie marzeń. Gratulacje sukcesów i pięknych aut:thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.