Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro


matix608

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Adam87 napisał:

Sam mam RNSE  LED i też jestem mega zadowolony, a jeszcze po zmontowaniu BOSE... :peace:

RNS-E LED pokazuje poziom głośności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, the_naturat_com napisał:

RNS-E LED pokazuje poziom głośności?

Niestety nie... a szkoda. 

Chyba, że jest opcja żeby odblokować:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam87 dla mnie ten temat to jakaś porażka. Pierwszy raz spotykam się z samochodem, w którym nie wiadomo jaki jest poziom głośności multimediów. Na co dzień poruszam się służbowym Citroenem Jumpy. Biedowóz, ale radyjko i multimedia jak w pojazdach premium. Coraz bardziej drażni mnie, jak wsiadam potem do swojego  A4 B7 i obsługuję to wiejskie RNS-E. W czasach swojej świetności to nie był produkt premium. Wiele aut miało dużo lepsze rozwiązania fabryczne..

Myślałem o zmianie na RNS-E LED, ale ... to tak naprawdę to samo co mi nie pasuje w RNS-E..

Muszę gdzieś dorwać kogoś z androidem i przekonać się na własne uszy jak bardzo traci się na dźwięku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem kabelem Hex-Can z procesorem Atmega 162 polecił mi go kiedyś @kamil-vag jednak jak pisze do niego to coś nie odpisuje.

 

Mam pytanie do osób ktore siedzą w temacie i maja duże pojęcie, macie jakieś linki do pobrania interfejsu PL ? Sprawdzonego? Bo to co chińczyk daje na płytce jakos mam obawę zainstalować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki interfejs powinien działać z ori softem, trzeba tylko odpalać go loaderem po wcześniejszym wgraniu softu... 

Do wczoraj miałem pełną skrzynkę więc nikt nie mógł do mnie pisać, a niestety nie mam powiadomień o pełnej skrzynce... 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kamil-vag napisał:

Taki interfejs powinien działać z ori softem, trzeba tylko odpalać go loaderem po wcześniejszym wgraniu softu... 

Do wczoraj miałem pełną skrzynkę więc nikt nie mógł do mnie pisać, a niestety nie mam powiadomień o pełnej skrzynce... 

@kamil-vag w takim razie dobrze ze napisałem i cie oznaczyłem dzięki za odpowiedź, nie chcialbym zepsuć tego kabelka czy mógłbyś mi poświęcić kiedyś chwile jak znajdziesz czas ? Ewentualnie pogadac i pomóc to zrobić bardzo byłbym wdzięczny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil-vag dzięki za pomoc jak jeszcze będę miał czymś problem to będę pisał :grin:

 

Ale co do samego samochodu to przez tą całą sytuację na świecie mam trochę czasu wiec postanowiłem kupić odkuracz piorący trochę mebli i dywanów w domu było ale co tam będę gadal glownie mi na B7 zależało :grin: i chodź miałem naprawdę czysto to odkurzacz robi cuda i cały brud który siedział gdzieś w środku jest już na zewnątrz, pralem 3 razy aż do momentu gdy leciała juz tylko czysta woda. Oczywiście wypralem wszystkie dywaniki, bagażnik, całą podłogę, fotele, zagłówki i teraz to aż milo się wsiada bo pachnie nowością :banan:

20200429_180240.jpg

20200429_182629.jpg

20200429_195851.jpg

 

Chodź przyznam ze u mnie wizualnie było bardzo czysto w przeciwieństwie do b6tki mojej Pani która fotele miała już w plamy 

20200501_152953.jpg

 

A tak wyglądają po praniu, chodź musze przyznać że czasochłonna i bardzo męcząca praca to efekt wynagradza 

20200501_183809.jpg

20200501_183816.jpg

 

Taka woda była

20200501_163500.jpg

Edytowane przez matix608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki teraz jeszcze musze się poradzić. Jestem ze Śląska najbliżej mam do Częstochowy. Chce w końcu podnieść moc ale w miarę rozsądnie do 200 km, planuje wrzucić wtryski z BEXa, wyciąć kata wsadzić DP i oczywiście mapka. Z tym ze w moich okolicach najbliżej jest Jura Tuning jednak słyszałem nawet od moich znajomych ze są bardzo nie zadowoleni wgrywają gotowe mapki, nie stroją pod dany egzemplarz i tutaj mam problem czy ktoś z was zna bądź może polecić jakąś osobę która mogła by mi wgrac mapki i bardzo dobrze wystroić auto ? Wiem ze niektórzy nawet u siebie to robią ale nie wiem czy jest ktoś z moich okolic powiedzmy ze do tych 100 km to bym jeszcze podjechał. Będę wdzięczny za jakąś fachową pomoc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, matix608 napisał:

Chłopaki teraz jeszcze musze się poradzić. Jestem ze Śląska najbliżej mam do Częstochowy. Chce w końcu podnieść moc ale w miarę rozsądnie do 200 km, planuje wrzucić wtryski z BEXa, wyciąć kata wsadzić DP i oczywiście mapka. Z tym ze w moich okolicach najbliżej jest Jura Tuning jednak słyszałem nawet od moich znajomych ze są bardzo nie zadowoleni wgrywają gotowe mapki, nie stroją pod dany egzemplarz i tutaj mam problem czy ktoś z was zna bądź może polecić jakąś osobę która mogła by mi wgrac mapki i bardzo dobrze wystroić auto ? Wiem ze niektórzy nawet u siebie to robią ale nie wiem czy jest ktoś z moich okolic powiedzmy ze do tych 100 km to bym jeszcze podjechał. Będę wdzięczny za jakąś fachową pomoc :decayed:

26907269_1834363839968100_91136797445687
M.FACEBOOK.COM

DIGITUN, Czechowice-Dziedzice. 8987 osób lubi to · 26 osób mówi...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działo się trochę :grin:

Weekend był ładny więc w końcu zamontowałem kamere cofania :banan:

 

Wielkie podziękowania dla @woszu za moduł 

 

sam montaz zajął mi prawie cały dzień wszystko dlatego ze chciałem wszystko ładnie pochować aby nigdzie mi kable nie wisiały.

Juz z początku byłem sceptycznie nastawiony bo większość osób na forum pisało że mają duży problem ze ściągnięciem tapicerki i plastikow z klapy u mnie poszło bardzo szybko w 15 minut było już wszystko rozebrane :decayed:

20200509_160338.jpg

 

Najgorsze podczas montażu było przeciągnięcie kabelka chinch od kamerki przez gume idącą od klapy bagaznika zeszło mi na tym chyba z 2 godziny...

20200510_202925.jpg

Ale w końcu się udało 

20200509_160226.jpg

 

Jak juz kabelek miałem w tym miejscu, to wszystkie kable sobie ładnie ukryłem w prawym boczku klapy, udało mi się też idealnie trafić z kamerka bo śruby pasowały idealnie, jedynie co musiałem zrobić to przerwiercic plastikowy otwor w blendzie żeby mi tam chinch od kamery przeszedl

Dokładnie w tym miejscu

20200510_204815.jpg

5 minut i kamerka juz siedziała w blendzie

20200510_192927.jpg

 

Kabel miałem przeciągnięty przez gume więc zostało mi tylko pociągnąć jeszcze kabelem od światła wstecznego więc podlaczylem kabelek i również pociągnąłem go słupkiem D do sufitu aby oba kable puścic w boczkach po prawej stronie podsufitki

20200510_203031.jpg

 

Tędy lecą kabelki B)

20200510_104935.jpg

20200510_104939.jpg

20200510_104941.jpg

20200510_104948.jpg

 

Potem wiadomo puściłem je pod schowkiem wszystko ładnie podłączone do modułu 

Tak to wygląda z tyłu (brudne jest ale nie było kiedy umyć :facepalm:)

20200510_203147.jpg

 

Tutaj filmik jak wszystko działa 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje za udane przepychanie:)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bajerka mod:oklasky:

Jeszcze jak samemu zrobiony to już dumnie jest:thumbup:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adam87 napisał:

No bajerka mod:oklasky:

Jeszcze jak samemu zrobiony to już dumnie jest:thumbup:

Dokładnie mod zrobiony samemu cieszy najbardziej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota ?

Kamerka cofania to ori audi z blenda? 

Czy z alledrogo zespolona z klamka bagażnika? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rafiki5 napisał:

Dobra robota ?

Kamerka cofania to ori audi z blenda? 

Czy z alledrogo zespolona z klamka bagażnika? 

Kamerka z allegro razem z klamką i przyznam że jestem zadowolony także mogę polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matix608 napisał:

Kamerka z allegro razem z klamką i przyznam że jestem zadowolony także mogę polecić

Podeślesz linka dla porównania? Moja też była zintegrowana z klamka z allegro i z niewiadomych przyczyn po 7 miesiącach siadła. Szukam alternatywy do poprzedniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rafiki5 napisał:

Podeślesz linka dla porównania? Moja też była zintegrowana z klamka z allegro i z niewiadomych przyczyn po 7 miesiącach siadła. Szukam alternatywy do poprzedniej ?

Napisałem na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota , będziesz zadowolony z tego moda , ps co masz za ściągacze do tapicerki , fajne takie masywne i pro jak to mówi mój młody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2020 o 13:48, the_naturat_com napisał:

Też kiedyś myślałem o kamerce, ale mam zwykły RNS-E, a wersja LED w cenie jak ze złota.. :)

Do zwykłego bez problemu podłączysz kamerke :grin:

13 godzin temu, karol1981 napisał:

Dobra robota , będziesz zadowolony z tego moda , ps co masz za ściągacze do tapicerki , fajne takie masywne i pro jak to mówi mój młody :)

Juz jestem a najbardziej moja Pani także jest pozytywnie, duzo wydatków mam w tym roku ale może uda się jeszczs ogarnąć większą moc i przyciemnić szyby i myślę że idziemy w dobrym kierunku 

 

 

Co do ścigaczy to trzymaj link 

https://allegro.pl/oferta/sciagacze-lyzki-do-tapicerki-sciagacz-spinek-yato-7801604016?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&csi=f93cdaac-62ec-49ef-af20-09fbee7d5cac

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...