Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro


matix608

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat czy to 17 czy 18 to na 1bv i tak jest d*pa i tak, jak było twardo na 17 tak jest i na 18...

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze wole jednak założyć te 17tki

Tylko doradzi ktoś z tym et i ogólnie wymiarem felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta felga o której wspomniałeś będzie Oki. Seryjnie jest et43 i 7 i 1/2 cala szerokości, przy oponie 235/45.

Ale 8 cali  wygląda lepiej  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Akurat czy to 17 czy 18 to na 1bv i tak jest d*pa i tak, jak było twardo na 17 tak jest i na 18...

Dokładnie, bez sensu 17, z czasem będzie Ci mało a komfort jazdy jest taki sam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki musze zakupić otwory centrujące 66,6 na 57,1 

Macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawce ? Lepiej dać z tworzywa tak czytałem ponieważ się nie zapiekają

 

Może ktoś zapoda jakieś pewny link do takich które się nie rozlecą przy montażu 

 

Felgi juz zakupilem, nie ma co wybrzydzać bo znajomy sprzedawał za bardzo dobrą cenę. Siedziały w A6C7

20200406_193927.jpg

Opony tez juz zamówiłem zdecydowałem się na Continental PremiumContact 6

WWW.OPONEO.PL

Opony Continental PremiumContact 6...

 

A swoje zimowe będę latem dawal do piaskowania i malowania :)

Edytowane przez matix608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, matix608 napisał:

Macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawce ? Lepiej dać z tworzywa tak czytałem ponieważ się nie zapiekają

Kiedyś brałem tutaj i są ok. Potrafią się zapiec ale łatwo odchodzą od piasty. Wcześniej miałem jakieś tajwańskie i z nimi była masakra przy zmianie kół.

PIERSCIENIE-CENTRUJACE-TPI-do-felg-kol-I
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 18,88 zł - PIERŚCIENIE CENTRUJĄCE TPI do felg kół ISO TUV 4sz (7623308624). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Edytowane przez przem8
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki szukam jakiegoś tematu na forum odnośnie regeneracji felg

 

Chciałbym latem te swoje 16tki na zimę zregenerować ale samemu czy ktoś z was bawił się w to ? Są jakieś poradniki na forum albo jakiś sprawdzony zestaw który warto kupić?

U mnie w okolicy za piaskowanie i malowanie życzą sobie 600 zł wiec totalnie nie warto. Za 100-150 zł chciałbym to zrobić samemu uzupełnić ubytki chodz jest ich bardzo mało no i pomalować jakąś farbaw sprayu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Edytowane przez Adam87
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Aligatorek96 napisał:

Masz nr OEM z tych felg? Bo nie mogę ich na necie znaleść.

4G0 601 025 BH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Aligatorek96 napisał:

Masz nr OEM z tych felg? Bo nie mogę ich na necie znaleść.

 

Tutaj masz dokładnie te same felgi tylko odnowione

 

FELGI-AUDI-A6-C7-C8-A4-B9-B8-Q5-8x17-ET3
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 2299 zł - FELGI AUDI A6 C7 C8 A4 B9 B8...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki juz pisałem w poprzednich postach zakupiłem radio z Androidem wybór padł na Xtronsa w full opcji z 64 GB pamięci 4GB ram.

Z reguły mam tak ze jak czegoś sam nie spróbuję to się nie przekonam a więc sprzedałem swojego zwykłego rns-e i kupilem androida.

Zdania są podzielone ale ja podzielę się z wami swoimi. Pierwszą rzeczą która od razu po montażu mi zaczęła przeszkadzać to wygląd, poprostu zaczęło mi we wnętrzu pachnieć tandetą. Ten plastik jest poprosty w innym odcieniu, blady - jestem pedantem i przeszkadzało mi to bardzo. Druga ważna sprawa (mam bose) te radio strasznie szumiało, szczególnie po włączeniu swiatel. Przez miesiąc proóbowałem wyeliminować ten problem, czytałem setki forum, pisałem do wielu ludzi po pewnym czasie znalazłem rozwiązanie (które eliminowało szum tak do 5-10%) był to oryginalny kabel od Xtronsa który ścigałem na zamówienie bo jest już prawie niedostępny 

20200421_092920.jpg

20200422_060617.jpg

Następna rzecz która mi strasznie przeszkadzała, głośniki bose przestały grac dobrze, był znaczny spadek jakości dźwięku bez porównania do RNS-E... 

 

Tak wiec stwierdziłem że koniec się męczyć, musze to sprzedać bo ja tak dłużej nie mogę. Poprostu muszę mie  wszystko idealnie, musi wszystko pasować, fajne było to ze był dotykowy ekran, Google mapa, Janosik aczkolwiek stwierdziłem że to bajery które rzadko używam i o wiele szybciej działa mi to na telefonie.

 

Dla osób ktore maja problem z szumieniem mam jeszcze ten kabel kupilem go za 150 zł i mogę go za tyle samo sprzedać.  Tak samo kamerka, kupiłem już kamerę cofania w miejsce raczki bagażnika jeśli ktoś chętny też ją moge odsprzedać 

20200422_060904.jpg

20200422_060815.jpg

 

Powiem tak trochę mnie ten eksperyment kosztowal ale jak człowiek nie przekona się na własnej skórze to się nie nauczy.

 

Na ten moment mam pusta dziurę w tunelu. Jednak dzisiaj popołudniem przyjedzie do mnie dość drogi prezent, także niedługo wam wrzucę ;-)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam87 napisał:

Czyżby LED:buhaha:

@Adam87 jasnowidz :grin:

Już siedzi, teraz jest tak jak powinno!

A dźwięk teraz - Mega, jest nawet lepiej niż na zwykłym RNS-E, jestem pod wrażeniem. Wyświetlacz też zdecydowanie na plus, nie juz pikseli,  powiem tak teraz jestem zadowolony :grin: aaa i najważniejsze w końcu moge włożyć każdą kartę szczególnie SDHC której zwykły nie czytał 

 

Pozostaje mi tylko jechać do @H4mm3R wgrać PL menu ale musze znaleźć na to chwilę 

 

20200425_103841.jpg

20200425_105344.jpg

 

Latem może wpadnie moduł Bluetooth, także sezon rozpoczął się pięknie nowe Alusy, nowe oponki, nowe rnse 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz jest miodzio :ok2:

Sam mam RNSE  LED i też jestem mega zadowolony, a jeszcze po zmontowaniu BOSE... :peace:

Jaki moduł bluetooth będziesz montował???

Będzie p&p do rnse???

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez masz wrażenie że LED w połączeniu z bose ma dużo lepszy dźwięk? Jedyne co mnie trochę denerwuje  to taka pauza 1-2 sec po przełączeniu piosenki w zwyklym tego nie miałem 

 

Co do modułu myślę o oryginalnym np ten:

 

8P0862335Q

Edytowane przez matix608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wiele lepszy. Najpierw miałem koncerta i zmienilem na leda to już było słychać różnicę, a teraz jeszcze jak doszło bose to już wogule.. 

Ta pauza faktycznie występuje między utworami, ale jak dla mnie nie jest to aż takie odczuwalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie @Adam87 jest teraz elegancko, jakość dźwięku ahh rozkoszować się można a największą zaletą bose jest to ze cały bagażnik masz wolny 

 

poza tym chlopaki mam jeszcze nowe felgi Dezent 17 Cali E32 5x112, 7.5J ale chyba będę je sprzedawać jak ktoś jest chętny to zapraszam na priv

20200422_164007.jpg

Edytowane przez matix608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...