Skocz do zawartości
IGNOROWANY

DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'


Mordeliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam u siebie podlaczone bez zadnych kombinacji podobno. Wszystko pasowalo plug&play i zasieg jest bardzo dobry :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mordeliuss napisał:

Ja mam u siebie podlaczone bez zadnych kombinacji podobno. Wszystko pasowalo plug&play i zasieg jest bardzo dobry :) 

I co zamieniasz mocowanie kamery u siebie?

Pokaż jak masz aktualnie, może po zmianie natchniesz i mnie na zmianę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Misieqq7 napisał:

Ja u siebie  mam ten adapter ze  wzmacniaczem.  Podłącza  się niebieski kabel na zasilanie. 

Chyba w każdym zestawie dają taki chyba że koledze o jakiś inny adapter  chodzi.

A jaki kolega ma ten adapter antenowy?:) 

 

5 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

Ja mam podłączony separator antenowy który ma wejścia na dwie fakry i wyjście na antenę ISO. Takie rozwiązanie zrobiłem ze względu na diversity. 

 

5 godzin temu, Mordeliuss napisał:

Ja mam u siebie podlaczone bez zadnych kombinacji podobno. Wszystko pasowalo plug&play i zasieg jest bardzo dobry :) 

Ja miałem u siebie Concert 2 i antena iso. Ale była jeszcze do radia podłączona taka żółta wtyczka być może właśnie diversity która teraz jest nie podłączona. 
Dokupiłem adapter który zamienił iso na Fakra i jako tako działa ale d*py nie urywa. 

Możecie doradzić jakimś zdjęciem? 

Do tego dochodzi druga sprawa. Mianowice tylne głośniki. Grają ledwo ledwo i to chyba nawet tylko jeden w lewych drzwiach + sub. Nie mam żadnego adaptera, podłączyłem i grały tak jak opisałem. Dokupiłem później właśnie taki adapter i ciągle nie grały. Po odłączeniu i wywaleniu go za pare dni głośniki tylne zaczęły elegancko grać. Do środy, bo znów jest sytuacja taka jak na początku. 

Jak wygląda to u was jak gra co macie podłączone.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do glosnikow z tylu to tez graja mi ciszej, niestety adaptery psoobno nic nie pomagaja. Jedyna opcja to pociagnac nowe kable od tylnyxh glosnikow i suba. 

 

Mocowanie kamery jakie mam teraz to najtańsza lampka z allegeo do b7 z kamera. Chce to zmienic bo wywala mi blad spalonej zarowki i kiepsko swieci w dodatku. Jak cis wyczaruje innego to dam znac :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, martinger416 napisał:

 

 

Ja miałem u siebie Concert 2 i antena iso. Ale była jeszcze do radia podłączona taka żółta wtyczka być może właśnie diversity która teraz jest nie podłączona. 
Dokupiłem adapter który zamienił iso na Fakra i jako tako działa ale d*py nie urywa. 

Możecie doradzić jakimś zdjęciem? 

Do tego dochodzi druga sprawa. Mianowice tylne głośniki. Grają ledwo ledwo i to chyba nawet tylko jeden w lewych drzwiach + sub. Nie mam żadnego adaptera, podłączyłem i grały tak jak opisałem. Dokupiłem później właśnie taki adapter i ciągle nie grały. Po odłączeniu i wywaleniu go za pare dni głośniki tylne zaczęły elegancko grać. Do środy, bo znów jest sytuacja taka jak na początku. 

Jak wygląda to u was jak gra co macie podłączone.?

20190316_163800.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adapter taki w zestawie i też. Przechodziłem z concert 2.

Do tego przejściówka na tą divercity i gra ładnie.

A tylne głośniki podłączyłem pod adapter z allegro  i gra nawet ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/tylne-glosniki-subwoofer-modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-5652244771

 

Taki brałem i przez chinche  podłączyłem przez kostki nie grało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmobilizowales mnie to moze i ja sie zajme wreszcie tylnymi glosnikami :) 

Przymierzam sie do wymiany rozrzadku wiec bede mogl wreszcie dluzej podlubac przy aucie jak bedzie stalo kilka dni ?

dobrze ze mam blisko do pracy to mozna isc pieszo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2019 o 16:22, Adam87 napisał:

Też mam BRD i turbo wstaje tak około 2400 rpm, także nie masz co się martwić.

W BRD turbo wstaje dużo wcześniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, the_naturat_com napisał:

W BRD turbo wstaje dużo wcześniej..

W którym i ile wcześniej???

Edytowane przez Adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie czytałem opinie że BRD to raczej suszara która ma problemy z wstawaniem. Okolice wstawania to około 2100 ale czuć moc tak jak napisał @Adam87od około 2400.

No chyba, że obaj mamy coś z autem nie tak.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Panowie... macie po plusiku odemnie:wink4:

 

Niestety takie realia naszych BRD... chyba, że w motorze BRD już suszara zmieniona..  to co innego.  

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, the_naturat_com napisał:

@Adam87 tak nie powinno być. U mnie jest wcześniej.

Tzn ile wcześniej???

Wiem, że raczej nie powinno tak być, ale nawet jak wejdziesz na forum techniczne to tam znajdziesz sporo tematów na temat turbo w BRD. Także można to nazwać bolączką tych turbin w tym motorze. Ja mam turbo po regeneracji i bierze tak samo jak przed regeneracją. Szkoda, bo czasami brakuje ten ułamek sekundy zanim się załączy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie na szybki umyc autki na bezdotyku ;) tak prezentuje sie efekt po aktualnych zmianach. 

W najblizszych 2-3 tygidniach bede zmienial rozrzad wiec wpadnie:

- zmiana koloru zaciskow

- tylko wycieraczka wypadnie i wpadnie zaslepka

 

BA9467D0-ED44-41F4-A744-D60A091B6666.jpeg

Chcialem oddac felgi do regeneracji ale okazuje sie ze czeka sie około 6 tygodni ;) 

Edytowane przez Mordeliuss
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam87 turbinę czuć już poniżej 2000, a powyżej jest już pełne doładowanie. Może dlatego, że niedawno miałem prawie cały silnik wymieniony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@the_naturat_com możliwe, że coś pomógł motor. Nie zaśmiecajmy tu w temacie. Lepiej stworzyć nowy w technicznym..

@Mordeliuss to grubsza robótka się szykuje przy autku:naughty:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adam87 napisał:

@the_naturat_com możliwe, że coś pomógł motor. Nie zaśmiecajmy tu w temacie. Lepiej stworzyć nowy w technicznym..

@Mordeliuss to grubsza robótka się szykuje przy autku:naughty:  

Plany sa rozneee a ile z tego wyjdzie to wiesz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mordeliuss napisał:

Plany sa rozneee a ile z tego wyjdzie to wiesz :D 

Plany to są po to aby je realizować :D

Co do felg to prawda - zmiana sezonu i mają ręce pełne roboty. Szwagier ostatnio czekał 4 tygodnie. 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...