Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Samoczynne wyłączanie się MMI !?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No, oby tak było !!! Chyba właśnie od tego zacznę !!! 

Opublikowano

Próbowałeś uprzednio wpisać kod dostępu (funkcja 16) i dopiero w kodowanie wejść?

Opublikowano

Nie chcę Cię martwić ale problem może leżeć w tym, że kupiłeś sterownik z innym indexem niż miałeś. Miałeś M a Ty kupiłeś z F. Może dlatego nie przyjmuje kodowania bo z indexem F nie jest kompatybilny do Twojego auta. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Moje MMI było z indeksem D-tak było na wlepie d03925163c84.jpg

Będę musiał oddać kupione MMI z symbolem F i kupić jednak z symbolem D. Warto chyba to sprawdzić przed ściągnięciem CP !!!

Opublikowano
30 minut temu, tomasm64 napisał:

Moje MMI było z indeksem D-tak było na wlepie d03925163c84.jpg

Będę musiał oddać kupione MMI z symbolem F i kupić jednak z symbolem D. Warto chyba to sprawdzić przed ściągnięciem CP !!!

Dziwna sprawa bo Twój VCDS odczytał jako M

W każdym razie zakup sobie z indexem D, takim jak miałeś. Jeżeli masz możliwość oddania to super. 

Opublikowano
  • Autor

Tak zrobię. 

Kupię z D a z F oddam !

Edytowane przez tomasm64

Opublikowano

Patrzenie na to jaka litera jest na koncu numeru na obudowie nic Wam nie da ... bo w srodku i tak w kazdym bedzie inny numer w zaleznosci od tego jaki soft jest wgrany.

Do 3G bylo chyba z 10 softow i przy kazdym koncowka numeru bedzie inna.

Kodowanie powinien przyjac takie jak bylo wczesniej ,ale jesli nie przyjmuje w calosci to trzeba pokombinowac fragmentami.

Opublikowano
19 minut temu, MarcinOslo napisał:

Patrzenie na to jaka litera jest na koncu numeru na obudowie nic Wam nie da ... bo w srodku i tak w kazdym bedzie inny numer w zaleznosci od tego jaki soft jest wgrany.

Do 3G bylo chyba z 10 softow i przy kazdym koncowka numeru bedzie inna.

Kodowanie powinien przyjac takie jak bylo wczesniej ,ale jesli nie przyjmuje w calosci to trzeba pokombinowac fragmentami.

Dlatego VCDS pokazuje M a na obudowie widnieje D.

Opublikowano
  • Autor

OK, ale co to znaczy pokombinować fragmentami ?!

Opublikowano

Pojedyńczo pozaznaczać i poodhaczać bite w każdym byte w pomocniku kodowania. 

Opublikowano
  • Autor

Zmieniłem MMI na takie jak u mnie, czyli z indeksem D. 

Niestety i w tym MMI nie przyjmuje żadnego kodowania, ani z menu ani z pomocnika kodowania !!!  Błąd ten sam !!!

41d01df76c22.jpg

W tym nowym MMI wywaliło takie błędy: a38adaf4cf3d.jpg

Teraz to już nie wiem co tu się dzieje ?!

Opublikowano

Czy nadal wyskakuje Błąd 31 w czasie próby zapisu nowego kodowania?

Opublikowano
  • Autor

Tak, wyskakuje. Powyżej skan z dzisiejszej próby kodowania. Ciekawe co oznacza ten "błąd 31" ?!

Może faktycznie trzeba zdjąć CP aby później była możliwość kodowania ?!

Dwa różne MMI ale błąd i problem kodowania ten sam ?! Ciekawe ?!

Edytowane przez tomasm64

Opublikowano

Zacznij od ustawień w zielonym menu w takim razie. Może dlatego Cię dalej nie puszcza. 

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem adaptacje, ustawiłem/dopasowałem wszystko w zielonym menu potem kodowanie ...i... znowu:  błąd 31.

Próbowałem różnych kombinacji z kodowaniem , w pomocniku kodowania też i niestety nie można nic zakodować !!!

Opublikowano

Jakiej wersji VCDS używasz?

 

Opublikowano
  • Autor

Mam taki: 8b8a0123e4ad.jpg

Odkupiłem niedawno temu od gościa z OLX za parę groszy.
Możliwe, że jest to jakiś chińczyk !!! Do tej pory nie przeszkadzało mi to. Służył dobrze. 
Rozumiem, że myślisz, że jest za słaby !!!

Opublikowano

Oryginalny w wersji 20.4 bez problemu działa. Z chińczykami nigdy nie wiadomo. Można wypróbować innym jak masz możliwość. Alternatywnie poszukać kogoś z vcp, skopiować wszyskto ze starego mmi i wgrać na nowy. Wtedy wszystkie kodowania, adaptacjie i ustawienia zostaną zapisane w nowym. 

Opublikowano
  • Autor

Więc muszę poszukać !!! 
Muskel1, tak w ogóle to super dzięki za twoją nieocenioną POMOC !!!

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj sprawdzałem VCDSem jeszcze raz stare MMI i nowe MMI i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu błąd wyskakujący przy starym MMI  c89caa788702.jpg  wystąpił teraz przy nowym MMI 3b14b02f30b6.jpg?!?!

Sprawdzałem kilka razy, bo może jakaś pomyłka, ale nie. Za każdym razem się pojawiają trzy błędy: pierwszy i trzeci są akceptowalne - trzeba zdjąć CP ale ten drugi ...

No i co teraz : czy wychodzi na to, że to jednak nie wina MMI tylko instalacji w "sieci" MMI ?!

Edytowane przez tomasm64

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.