Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 godzin temu, Magdalenah napisał:

Czy wszyscy lecą już w czwartek ? leee a myślałam, że będzie jakieś towarzystwo w trasie.

Spoko ja w piątek to może się gdzieś na trasie złapiemy ?

Opublikowano

My wyruszamy z Tomaszowa Mazowieckiego w piątek ale jeszcze nie wiem o której,  też planuje założyć lato bo pogoda powinna być spoko  ?

Opublikowano

LU startuje w ptk ~8 i lecimy na Rzeszów -> A4. Oby pogoda dopisała ?☀️

Edytowane przez Marcinx52

Opublikowano
23 godziny temu, Michaelsd napisał:

Ktoś jeszcze rusza w piątek do Bukowiny z Wawy ? 

Ja ruszam w piątek jakoś za rana żeby 15-16 dotrzeć i jeszcze coś podziałać przed baletem :D

Opublikowano
2 minuty temu, reikeb napisał:

Ja ruszam w piątek jakoś za rana żeby 15-16 dotrzeć i jeszcze coś podziałać przed baletem :D

Będziesz może na spocie w przyszły wtorek? Dogadamy co i jak 

Opublikowano
4 godziny temu, Marcinx52 napisał:

LU startuje w ptk ~8 i lecimy na Rzeszów -> A4. Oby pogoda dopisała ?☀️

jeśli nic mi nie przeszkodzi to się podczepię do Was w Rz lub na węźle Dębica:).

Ps Prognozowana pogoda na przyszły tydzień spore ochłodzenie i opady śniegu w górach może padać intensywnie:decayed:.

Opublikowano
6 godzin temu, Hołowczyc20 napisał:

Prognozowana pogoda na przyszły tydzień spore ochłodzenie i opady śniegu w górach może padać intensywnie:decayed:

Miejmy nadzieję, że jak zwykle im się to nie sprawdzi ?

Opublikowano

Spoko ludki, jade na zimowym setupie, za piwo bede wyciagal jak ktos sie zakopie :D

Opublikowano
6 godzin temu, trepek napisał:

Spoko ludki, jade na zimowym setupie, za piwo bede wyciagal jak ktos sie zakopie :D

Spoko jakby q nie dało rady na lecie to będę do Ciebie z browarem pędził :D

Opublikowano
W dniu 16.03.2019 o 16:30, musti napisał:

:hi:

Jak co roku prawie o tej samej porze zaczynamy :naughty:

 

Pytanie - kto w piątek reflektuje Chochołowskie Termy ?

A nie chcecie z nami w czwartek. My całą zgrają lecimy, a najprawdopodobniej przecież będziesz leciał z nami.. W piątek sobie Zakopca pozwiedzacie.. ;)

Opublikowano
56 minut temu, Kosmita napisał:

A nie chcecie z nami w czwartek. My całą zgrają lecimy, a najprawdopodobniej przecież będziesz leciał z nami.. W piątek sobie Zakopca pozwiedzacie.. ;)

Paweł nie da rady bo my chcemy przed pochodzić właśnie ;)

Widzimy się na zlocie w piątek :good:

Opublikowano

Zapraszamy klubowiczów z Podkarpacia na Spota link do wydarzenia poniżej na spocie chcemy poruszyć temat Bukowiny co jak i gdzie ruszamy większą ekipą :) 

https://www.facebook.com/events/1944191415690175/

Opublikowano
22 godziny temu, Michaelsd napisał:

Będziesz może na spocie w przyszły wtorek? Dogadamy co i jak 

Raczej wątpie bo we wtorki siedzę w robocie do 20.15... Dla tego nie bywam na spotach bo po prostu ten dzień w ogóle mi w tygodniu nie pasuje, możemy na PW się jakoś zgadać jak coś. 

Opublikowano

Widzę że prezes i spółka już pogodę załatwia ??

Screenshot_20190321-125151.png

Opublikowano

Jak co roku robię co mogę ?

Opublikowano

No to lipa z pogodą , a myślałem że na letnich się poleci 

Opublikowano
Godzinę temu, Mario82A4 napisał:

No to lipa z pogodą , a myślałem że na letnich się poleci 

Zmień stację w TV i będzie lepsza pogoda :)

Opublikowano
2 godziny temu, Hugo napisał:

Zmień stację w TV i będzie lepsza pogoda :)

Nie oglądam tv ? 

Opublikowano

Jeszcze tydzien a tyle modow do ogarniecia pozostalo... :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.