Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot Mazury Lipiec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiedz tylko czy co wtorek Torwar jest aktualny????

Opublikowano
  • Autor

no niestety nie co wtorek bo czesc z nas sie ewakuowala zagramanice np.ja dlatego polecam sledzenie watku warszawskiego :wink:

Opublikowano

Tak co wtorek jest spot ale warto śledzić temat spociki warszawskie bo moze sie cos dynamicznie zmieniać :P

Kurde lukas wciełeś mi sie :D a chciałem posta nabić ehhhhhhhh :P

Opublikowano

A do której godziny się spotujecie w ten wtorek wróciłem z przacy o 22:00 i nie wiedziałem czy jeszcze tam ktoś będzie więc odpuściłem.

Opublikowano
  • Autor

ostatnio do 23 ale dalsze szczegoly to prosze watek obok bo nam sie wymiesza wszystko :!:

Opublikowano
A do której godziny się spotujecie w ten wtorek wróciłem z przacy o 22:00 i nie wiedziałem czy jeszcze tam ktoś będzie więc odpuściłem.

Nie ten wątek.Pisz w odpowienim miejscu !!

Opublikowano
  • Autor
Kurde lukas wciełeś mi sie a chciałem posta nabić ehhhhhhhh

wystarczy ze mam wolniejszy samochod od Ciebie :razz:

a teraz to tak na powaznie szykuj ono fure bo leicm twoim na mazury bedzie wygodniej :mrgreen:

Opublikowano
szykuj ono fure bo leicm twoim na mazury bedzie wygodniej

lepiej ono szykuj jakieś losy bo jak każdy z Tobą chce jechać to zabraknie Ci miejsca :twisted:

musi być co najmniej jeszcze jedna fura z WAWY bo się nie zabierzemy :!: a do wyjazdu moze się jeszcze jakies warszawiaki ujawnią i trzeba będzie 3 furę kołować :wink:

Opublikowano
  • Autor

ono ja Ty i adamooo bartek dojedzie swoim no a reszta niech sie gromadzi w innym aucie :mrgreen: mysle ze wszystko jasne

Opublikowano

Łukasz dobrze to wycyrklowałeś, teraz gra i buczy :mrgreen:

ono nie zabierasz "starej" na wyjazd :?: :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano

heheh chyba że na relingi :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Hugo a ty co ? Nie wybierasz sie ? Nawet nie sciemiaj ze nie masz czasu

Opublikowano
  • Autor

ważne zebyśmy my jechali w srodku :lol:

[ Dodano: 2006-05-24, 23:07 ]

No wlasnie prezes tylko sie raz spytał i jak narazie cisza a pozalibysmy sie osobiscie

Opublikowano

Hugo a ty co ? Nie wybierasz sie ? Nawet nie sciemiaj ze nie masz czasu

Chłopaki na razie nie chce obiecywać.Zobacaczymy jak będzie z czasem.Oczywiście chętnie bym przyjechał.Urlop co prawda mam w sierpniu , ale jak będe miał czas to na bank przybęde :wink:

Opublikowano
  • Autor

No ale admini i moderatorzy to maja obecnosc obowiazkowa jak pilnuja balaganu na forum to i na zlocie musza :razz:

Opublikowano
  • Autor

to niekoniecznie musisz brac kogos z Krakowa moze po drodze ktos sie zabierze :wink:

Opublikowano

Moze ja bym tez pojechal... Tylko czemu tak daleko :roll:

Opublikowano
  • Autor

no i masz droge teraz zajechac tylko do lodzi i zabrac kogos i bedzie taniej :wink:

Opublikowano
no i masz droge teraz zajechac tylko do lodzi i zabrac kogos i bedzie taniej :wink:

Ty lepiej zobacz którędy biegnie trasa , a gdzie jest Łódź :lol:

Opublikowano
  • Autor

No w sumie te 50 km w bok ale moim rozumowaniem to i po Ciebie moglby zajechać :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.