Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Problemy z uruchamianiem silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ostatnio jakos gorzej mi pali. musze czasem ze dwa razy pokrecic....zanim zapali. Napewno to nie zima i akumulator...sprawdzilem...swiece zarowe tez ok.

Pomocy

Opublikowano

Podepnij Vaga i sprawdź co sie dzieje

Opublikowano
Podepnij Vaga i sprawdź co sie dzieje

dokładnie nie jestesmy wróżkami :wink:

moze kąt wtrysku do ustawienia

Opublikowano
moze kąt wtrysku do ustawienia

ale to AWX :rolleyes:

pwitkow, masz takie problemy na ciepłym silniku ? Czy zimnym ?

Opublikowano
moze kąt wtrysku do ustawienia

ale to AWX :rolleyes:

pwitkow, masz takie problemy na ciepłym silniku ? Czy zimnym ?

przyznaje sie ze napisalem głupoty :redface:

Opublikowano
  • Autor

nie ma znaczenia zimny czy ciepły...czasem pali od razu...czasem po 2-3 obrotach. zauwazylem ze jak poczekam az na desc zgasnie 'OK' to jest jakby lepiej...ale tez nie zawsze.

diagnostyka silnika nie wyrzuca błedów....

Opublikowano

ja mam podobnie i też nie wiem co może być .. może zadam głupie pytanie dla niektórych ale co to znaczy AWX to już nie można ustawiać kąta wtrysku?? JA zielony jestem i nie wiem nic w tym temacie

Opublikowano
ja mam podobnie i też nie wiem co może być .. może zadam głupie pytanie dla niektórych ale co to znaczy AWX to już nie można ustawiać kąta wtrysku?? JA zielony jestem i nie wiem nic w tym temacie

AWX to oznaczenie silnika z pompowtryskiwaczami. Tam to troszeczkę inaczej wygląda.

Nie ma pompy VP, więc nie ustawia się w takich parametrów.

Opublikowano
ja mam podobnie i też nie wiem co może być .. może zadam głupie pytanie dla niektórych ale co to znaczy AWX to już nie można ustawiać kąta wtrysku?? JA zielony jestem i nie wiem nic w tym temacie

AWX jest to oznaczenie silnika ...

uklad paliwowy/wtryskowy w tym motorze to pompowtryski (a nie VP jak w starszych modelach) i w nim juz nie ustawia sie statycznego kata wtrysku ... (tak w telegraficznym skrócie)

co do samego problemu ... cizeko cos poradzic ... :rolleyes:

moze jakis czujnik zaczyna kucac,moze pompowtrysk ....

Vag wywalil jakies błedy ... :question:

Opublikowano

Dzięki za wyjaśnienie . :lol::lol:

Opublikowano

sprawdź jak grzeją świece, u mnie była jedna prawie padnięta i podobne objawy były, po wymianie jest lux.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam

Chciałbym odgrzebać temat bo mam podobny problem

(na zimnym grzej pali i troche nim telepie tak ze 2 sekundy po odpaleniu).

co znaczy "jedna byłą prawie padnięta"

moje niby są OK, tzn omomierzem je sprawdzałem i 3 - mają po 0,8 ohma, a 4 - 1 ohma.

Opublikowano

dodam w temacie świec że istotne aby świeca nagrzewala swoj koniec ( wchodzacy do komory spalania) a nie tylo pret sie ogolnie nagrzewal powyzej.

Wystarczy wyjac podpiac pod akumlator i organolepytcznie sprawdzic.

jak nie zagrzewa koniuszka sugerowana wymiana.

Opublikowano

Dobrałem się dzisiaj do przekaźnika świec (taki niebieski 202), który znajduje sie w obudowie ECU po lewej stronie podszybia. Był lekko przyrdzewiały (woda się do niego dostała) a co za tym idzie spalony. Orientuje się ktoś ile może takie cudeńko kosztować? I gdzie w Krakowie mogę go kupić od ręki? (w ASO pewnie mają marżę 200% :mysli:)

Opublikowano

Jak słabiej pali na zimnym a na ciepłym normalnie to prawdopodobnie świece mi też gość sprawdzał miernikiem jakimś i mówił ze są ok a jak je wyciągnąlem to dwie były okopcone i przepalone także wymiana kompletu zawsze wymieniemy wszystkie dla niepoinformowanych!!!!!!!! pozdro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Kupiłem używany przekaźnik za 38 zł razem z przesyłką i już jest ok.:tongue4:

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.