Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive


Leszczonka

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, kamelus_ napisał:

Pięknie się prezenci :thumbup1:

Jedynie bym końcówki nieco głębiej dał i lekko jeszcze obrócił żeby bardziej się zgrały z kształtem zderzaka.

Myślałem żeby je głębiej wrzucić ale na żywo dużo osób mówi ze git wyglada,zdjecia robione też od spodu może temu tez tak wyglada,brakuje daszka rs wtedy d*pa zrobi sie ładniejsza :)

15 minut temu, WojtekA4B8 napisał:

Na kozaku :kox:

Podziękował ??‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamelus_

Tak zdjęcia d*py z końcówkami wyglądają,dla mnie raczej zostaje hehe

1C6E9E7C-0891-4687-9B31-72633B541A79.jpeg

33F9CCE5-87ED-4F3E-B6EC-DDDD65299985.jpeg

1FCC6444-235D-48B2-B41B-0DD4AD978B2F.jpeg

Edytowane przez Leszczonka
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci elegancko teraz , zostaw znaczek w chromie przód też masz , myśle że będzie za ciemno , a wydeszek jest idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Leszczonka napisał:

@kamelus_

Tak zdjęcia d*py z końcówkami wyglądają,dla mnie raczej zostaje hehe

1C6E9E7C-0891-4687-9B31-72633B541A79.jpeg

33F9CCE5-87ED-4F3E-B6EC-DDDD65299985.jpeg

1FCC6444-235D-48B2-B41B-0DD4AD978B2F.jpeg

Wszystko jak zwykle zależy od ujęcia. Na żywca napewno zupełnie inne wrażenia. Zresztą każdy robi pod siebie. Właścicielowi ma się podobać :thumbup1:

Jaką masz średnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, kamelus_ napisał:

Wszystko jak zwykle zależy od ujęcia. Na żywca napewno zupełnie inne wrażenia. Zresztą każdy robi pod siebie. Właścicielowi ma się podobać :thumbup1:

Jaką masz średnicę?

Klasycznie 100mm :) akurat wygrałem te końcówki u chłopaków z Mg na licytacji WOŚP więc dobrze sie zgrało kasa poszła na dobry cel :)  wydech myśle też u nich robić tylko ze swoim downpipe :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Leszczonka napisał:

Klasycznie 100mm :) akurat wygrałem te końcówki u chłopaków z Mg na licytacji WOŚP więc dobrze sie zgrało kasa poszła na dobry cel :)  wydech myśle też u nich robić tylko ze swoim downpipe :) 

Ja też będe miał 100 mm. Dp i kata nie ruszam. Myslę że na takim setupie powinno z 300 KM pyknąć a dp to raczej ma sens pod grubsze mody i dodatkowo sport kat. Poza tym na całym układzie zalecają klapy a to już łacznie około 10k.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, afroo. napisał:

Penrite :thumbup1: Filtron :thumbdown:

Już chociaż jakiegoś Manna albo Knechta trzeba było dać...

To samo miałem pisać. Słabszy materiał jak dla mnie z Filtrona. Kabiny i powietrza filtron , olej i paliwo(przeważnie w Dieslu) Mann/Knecht

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2020 o 02:20, Wandej napisał:

To samo miałem pisać. Słabszy materiał jak dla mnie z Filtrona. Kabiny i powietrza filtron , olej i paliwo(przeważnie w Dieslu) Mann/Knecht

 

W dniu 6.03.2020 o 06:51, afroo. napisał:

Penrite :thumbup1: Filtron :thumbdown:

Już chociaż jakiegoś Manna albo Knechta trzeba było dać...

Teraz Panowie będę pamiętał że tylko Mann lub Knecht :) człowiek uczy sie cały czas ??‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozak projekt! tylko blachy z przodu bym wyrzucił bo dużo się dzieje a grill kozak to nie ma co mu tam dorzucać na siłe :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym zostawił srebrny znaczek z przodu, z tyłu znowu fajnie wygląda czarny, ale lepiej jak jest komplet. U siebie też tak chciałem kombinować, ale jak z przodu chrom, to z tyłu też. Nie za szerokie te oponki 245? W miarę to jeździ na koleinach? Ja mam wrzucone 225/40, tylko na 8", wtedy wychodzi praktycznie idealny zamiennik z fabrycznych 255/35 i jest miniminimalny ;) naciąg. Swoją drogą to chyba muszę w końcu też klepnąć mój temat, bo się zabieram za to jak pies do jeża...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniutka czarrrnula, obserwujemy :whistling:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2020 o 09:15, kabe napisał:

kozak projekt! tylko blachy z przodu bym wyrzucił bo dużo się dzieje a grill kozak to nie ma co mu tam dorzucać na siłe :decayed:

Jeździło sie bez blachy tylko lokalni policjanci już sie czepiali tym bardziejże naklejki nie naklejam na szyby to już większy problem meli,tak naklejki nie mam to zawsze można powiedzieć ze dopiero co szyba wymieniona :D

13 godzin temu, -ERNI- napisał:

Też bym zostawił srebrny znaczek z przodu, z tyłu znowu fajnie wygląda czarny, ale lepiej jak jest komplet. U siebie też tak chciałem kombinować, ale jak z przodu chrom, to z tyłu też. Nie za szerokie te oponki 245? W miarę to jeździ na koleinach? Ja mam wrzucone 225/40, tylko na 8", wtedy wychodzi praktycznie idealny zamiennik z fabrycznych 255/35 i jest miniminimalny ;) naciąg. Swoją drogą to chyba muszę w końcu też klepnąć mój temat, bo się zabieram za to jak pies do jeża...

Seryjnie były 245/45/17 ,wrzuciłem potem te 19 na 8,5 cala z et 35 255/35 i z kolein wyrzucało powiem szczerze,opony były conti sportcontact 5p,teraz na tych samych felgach jest 245/35 tylko ze wersja sportcontact 6 xl i jest ciut węższa i idealnie sie śmiga,zbieżność ustawiona i nie wyrzuca chamsko z kolin

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, KoJ@K napisał:

Ładniutka czarrrnula, obserwujemy :whistling:

Jeszcze troche i bedzie ukończona tak jak chce :) mody za drogie teraz sie szykują wiec uszczupli portfel fest hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że były urodziny to Kobita z Siostra postarali się pięknie i wleciał pakiet z pewnego auta który mi się uwidział,na forum nie ma na bank takiego drugiego hehe?

Wleciała ori Alu gałka Audi Sport z czerwona nicią misano,zawsze Alu gałki mi sie podobały jak w r8,leży w dłoni idealnie i pasuje do dekorów 2h1 idealnie :whistling:

Wrzucę foty na aucie jak jeszcze jeden element tego pakietu dojdzie :) narazie foto unboxingu :banan:

 

0D074AB4-09CC-4638-B7F3-C2CA6C7A5EB6.jpeg

26AB0F2B-6CAB-4072-B0DF-CFCE9416F092.jpeg

Edytowane przez Leszczonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna gałeczka! To z R8 czy element jakiegoś pakietu z B8?

Edytowane przez kamelus_
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kamelus_ napisał:

Piękna gałeczka! To z R8 czy element jakiegoś pakietu z B8?

Dojdzie element ostatniej układanki,napisze z czego to przeszczepiłem :) podobno ruszyła specjalna przesyłka z Niemiec dziś z tym „czymś” hhehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kamelus_ napisał:

Piękna gałeczka! To z R8 czy element jakiegoś pakietu z B8?

Element pakietu Panie, w a3 nawet takie coś było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MaciekPL napisał:

Element pakietu Panie, w a3 nawet takie coś było :D

W zwykłej a3 chyba nie tylko s tak mi sie wydaje,ja nie z tego pakietu to mam tylko bardziej okrojonego bedzie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Leszczonka napisał:

W zwykłej a3 chyba nie tylko s tak mi sie wydaje,ja nie z tego pakietu to mam tylko bardziej okrojonego bedzie :) 

Gdzieś mam foty to zobaczę co to za środek był, kiedyś chciałem zmienić do mojej kobity a3 to nie chciała :rolleyes: 

 

Taką trzeba było zamówić :decayed:

20200403_213609.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MaciekPL napisał:

Gdzieś mam foty to zobaczę co to za środek był, kiedyś chciałem zmienić do mojej kobity a3 to nie chciała :rolleyes: 

 

Taką trzeba było zamówić :decayed:

20200403_213609.jpg

Do tego kiere pół na pół z tych a1dynek co szły i bajka :banan: Haha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...