Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi do mojej a4 b8 avant


grzesp87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 

Zastanawiam się nad zakupem moich wymarzonych felg do a4, aczkolwiek czytając fora, i przeglądając stronki w celu zorientowanie się o oznaczeniach et itp itd, jestem już zielony. 

Proszę kogoś kto zna się na tym o pomoc w prawidłowym ustaleniu. 

Interesuje mnie konkretny model felg A mianowicie BBS CK posiadają one na 19" et 35, szerokość 8,5cala, czy to jest dobra konfiguracja dla tego autka? 

Często spotykam te felgi w większości z rozstawem 5x120 czyli bardziej do BMW, lecz wiem że można założyć adaptery, tylko czy wtedy z tym adaptera taka felga bedzie wygladala. 

Pomóżcie :D z góry dziękuję za podpowiedzi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, grzesp87 napisał:

Witam wszystkich. 

Zastanawiam się nad zakupem moich wymarzonych felg do a4, aczkolwiek czytając fora, i przeglądając stronki w celu zorientowanie się o oznaczeniach et itp itd, jestem już zielony. 

Proszę kogoś kto zna się na tym o pomoc w prawidłowym ustaleniu. 

Interesuje mnie konkretny model felg A mianowicie BBS CK posiadają one na 19" et 35, szerokość 8,5cala, czy to jest dobra konfiguracja dla tego autka? 

Często spotykam te felgi w większości z rozstawem 5x120 czyli bardziej do BMW, lecz wiem że można założyć adaptery, tylko czy wtedy z tym adaptera taka felga bedzie wygladala. 

Pomóżcie :D z góry dziękuję za podpowiedzi :)

Ta felga z adapterem będzie wyglądała tak samo jak i bez niego. Możesz zapomnieć o tej feldze z rozstawem 5x120 i adapterem bo będzie wstawala minimum 15mm poza błotnik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, corradoowner napisał:

Ta felga z adapterem będzie wyglądała tak samo jak i bez niego. Możesz zapomnieć o tej feldze z rozstawem 5x120 i adapterem bo będzie wstawala minimum 15mm poza błotnik 

Właśnie tak się zastanawiałem. 

Ale ogólnie 19" z et35 bez adaptera będzie idealna do niej ? Biorąc na logikę, odejdzie adapter i kilka ładnych mm mniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy idealna to nie wiemy, bo duże znaczenie ma fakt czy auto ma zawias w wersji "koza" czy jest posadzone :)

Ale na pewno będzie pasować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,

Napisz jaki masz zawias. Wówczas łatwiej będzie dobrać optymalne ET do szerokości felgi. 

Koledzy na forum zakładają do Ori sport zawiasu 1BV felgi 8,5" z ET np.29-35. Taki setup już fajnie siedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2019 o 12:08, black4 napisał:

Kolego,

Napisz jaki masz zawias. Wówczas łatwiej będzie dobrać optymalne ET do szerokości felgi. 

Koledzy na forum zakładają do Ori sport zawiasu 1BV felgi 8,5" z ET np.29-35. Taki setup już fajnie siedzi.

Pozdrawiam

Co do zawiasu,  Kolego zawieszenie jest fabryczne, oczywiście mam z zamiarze coś w tym kierunku również uczynić. Na chwilę obecną mam 18" model rs na balonie 45 i według mnie wcale to nie wygląda:( wydaje się takie malutkie na aucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2019 o 15:15, grzesp87 napisał:

Co do zawiasu,  Kolego zawieszenie jest fabryczne, oczywiście mam z zamiarze coś w tym kierunku również uczynić. Na chwilę obecną mam 18" model rs na balonie 45 i według mnie wcale to nie wygląda:( wydaje się takie malutkie na aucie. 

sprostowanie,

zawias 1BA doszedłem do wniosku ze najpier ja posadze, tylko nie wiem jeszcze co wybrac, zamiesciłem na ten temat pytanko w kat zawieszenie, a dopiero wtedy skupie sie na felgach typowo pod nia , z góry dziekuje Panowie za dotychczasowe odpowiedzi. człowiek uczy sie całe zycie, a z tego forum mozna naprawde duzo dobrej wiedzy wyniesc :) tym bardziej nie maja z tym wczesniej do czynienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...