Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8t k03s 239 km!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje a4 b6 1.8 T Q. Silnik po przebiegu ori 230 tys km, jak widać raczej w niezłym stanie. Silnik dostał oczywiście odpowiedni pakiet startowy:-)

Nowy n75 ori aso

Nowa przepływka boscha

Dv ori aso wymieniony 15 tys km temu

Nowe świece ngk pfr7q

Rozrząd cały komplet z łańcuszkiem wymieniony 15 tys km temu

Turbo k03s po regeneracji w turbo-tec 15 tys km temu

Dp 2,75 cala owinięty bandażem bazaltowym

Wtryski 370cc

Sprzęgło seria z bexa

Strojenie by Galetto

To wszystko zaowocowało wynikiem 239 km i 343 nm na pb98 z bp. Być może jest to rekord PL na k03s (k03-073). Ja w każdym razie wyższego wyniku nie widziałem. Jak macie jakiś to wrzucajcie i porównamy:-)

 

57644713_602420633557683_4572267744887570432_n.jpg

Opublikowano

Zacnie ?

Opublikowano

Kreski ładne, wynik super ale ja jak zwykle zostawię prośbę:

Youtube:

1. 0-100

2. 80-120 (3 bieg)

3. 100-200

:hi:

Po takich nagraniach znacznie łatwiej ocenić jak to jedzie niż po wykresie :)

Opublikowano

Miałem K03s czyli k03-073  i przy porządnym wystudzeniu dolotu (przy niskiej temp zewnętrznej) wychodziło na jeden przejazd 232KM na pb98.

 

Edytowane przez wampir

Opublikowano
2 godziny temu, Unf napisał:

Kreski ładne, wynik super ale ja jak zwykle zostawię prośbę:

Youtube:

1. 0-100

2. 80-120 (3 bieg)

3. 100-200

:hi:

Po takich nagraniach znacznie łatwiej ocenić jak to jedzie niż po wykresie :)

Coś się tak uparł na te przyspieszenia?

Opublikowano
  • Autor

Cos kiedys nagram i wrzuce, spokojnie:-)

Opublikowano
2 godziny temu, WYSKUN napisał:

Coś się tak uparł na te przyspieszenia?

Bo kreski tak nie przemawiają jak sekundy :D

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, wampir napisał:

Miałem K03s czyli k03-073  i przy porządnym wystudzeniu dolotu (przy niskiej temp zewnętrznej) wychodziło na jeden przejazd 232KM na pb98.

 

No temperatura ma znaczenie. U Gregora na stronie jest wykres na k03s na 236km ale hamowany gdy na dworze byl 1 stopien na plusie:-) u mnie bylo 18 stopni wiec wcale nie tak chlodno, to drobna roznica.

Opublikowano

Ladnie do końca trzyma. Niezły wynik?

Opublikowano
W dniu 25.04.2019 o 07:08, bartez90 napisał:

No temperatura ma znaczenie. U Gregora na stronie jest wykres na k03s na 236km ale hamowany gdy na dworze byl 1 stopien na plusie:-) u mnie bylo 18 stopni wiec wcale nie tak chlodno, to drobna roznica.

Tutaj największe znaczenie ma stan silnika i turbiny. Wynik jak wynik. Z biegiem czasu stwierdzam, że 10 KM w tą czy tamtą nie ma znaczenia, a liczy się bezawaryjność. Zrób tym autem 20tyś km i ponownie jedź na pomiar mocy.

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, wampir napisał:

Tutaj największe znaczenie ma stan silnika i turbiny. Wynik jak wynik. Z biegiem czasu stwierdzam, że 10 KM w tą czy tamtą nie ma znaczenia, a liczy się bezawaryjność. Zrób tym autem 20tyś km i ponownie jedź na pomiar mocy.

A to na pewno, ale taki wynik w chwili obecnej swiadczy wlasnie o dobrym stanie silnika i turbiny. Tym bardziej ze osiagniety bez jakiegos palowania, na doladowaniu 1,2b w peaku, czyli normalnym dla k03s.

Opublikowano

A przy 5400 jakie doładowanie i ile pod koniec obrotów?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, wampir napisał:

A przy 5400 jakie doładowanie i ile pod koniec obrotów?

Przy 5400 jakos 0,95 b, a przy odcince 0,8b.

Edytowane przez bartez90

Opublikowano

Hmm to ja miałem ponad 1 bar i prawie 0,9 przy odcince

Opublikowano
  • Autor

To tym bardziej widzisz ze zylowania turbiny u mnie nie ma. Tam niecaly 1b bedzie przy 5400. Zreszta boost to nie wszystko, jakos na hybrydach od Geremiego robia po 260km i wiecej przy 1.2b w peaku.

Edytowane przez bartez90

Opublikowano

Mówisz jakby tylko 1 osoba wiedziała na świecie, że musi być odpowiedni przepływ, duże średnice w dolocie i na wydechu i maksymalne ograniczenie restrykcji :)

 

 

Opublikowano

Masz wrzucony TIP? Ile płaciłeś za regeneracje k03s w turbo-tec? Jaki był zakres prac? Żeliwo nowe czy używka?

Edytowane przez Randor

Opublikowano
  • Autor

Nie, dolot jest seryjny, bez tipa.

Za regeneracje placilem 1200 zl, na nowym zeliwie.

Opublikowano

Mam propozycje od firmy z Konecka na takie turbo za 1070zł z nowym żeliwem. Wydaje mi się, że chyba warto dopłacić te 130zł do turbo-tec. Mają przynajmniej wyrobioną jakąś opinie.

Edytowane przez Randor

Opublikowano
5 godzin temu, Randor napisał:

Mam propozycje od firmy z Konecka na takie turbo za 1070zł z nowym żeliwem. Wydaje mi się, że chyba warto dopłacić te 130zł do turbo-tec. Mają przynajmniej wyrobioną jakąś opinie.

Masz blisko do Geremiego. Przy okazji spojrzy na motorownie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.