Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Siema witam, zwierzak na forum, co nie co się udzielilem na a6klub jednakże zostałem przekierowany na to, bo tu się więcej dzieje.

Posiadacz niezbyt lubianego egzemplarza A6C5 2.5 lift.

!siema

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

witam wszystkich, stalem sie posiadaczem swiezego a4 2004 1.8t BEX,  wrzuce fotki na dniach , pozdr dla ekipy :audi: .

Witam

Oo lat jeżdżę grupą VAG. Ostatnio leciwą 80 którą mam zamiar zmienić...Liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam.

Witam forumowiczów!

Od 2 miesięcy jestem w posiadaniu A4 B6 1.8T AVJ w wersji avant. Miło mi, że mogę dołączyć do społeczności :D

,,,

Cześć! Mam na imię Adrian i od dłuższego czasu jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B6 3.0 Quattro. Z racji, że mam z tym autem już trochę doświadczenia chętnie pomogę innym, jak również zapytam o rzeczy, z którymi sam mam problem. Pozdrawiam!

,,,

Hej, cześć i czołem. Jestem tutaj nowy, od 29 kwietnia stałem się posiadaczem A4B6 Avant z klekotem pod maską i z czasem będę pytał o jakieś sprawy z nią związane. :D

,,,

Witam serdecznie wszystkich. Od paru miesięcy zacząłem swoja przygodę z Audi i jestem bardzo zadowolony jazdą tym autem także zostanę tu z Wami na dłużej.

Siema,

Spoiler

mam pytanie jak wyłączyć klimę w A4 B5 95r.? Bo przewody mi gdzieś syczą od strony schowka i nie chce żeby była włączona.

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

*Proszę uzupełnić profil.