Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Naprawa maglownicy i pompy - jakie koszty i gdzie dać do regeneracji ?


wgrxxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

muszę poddać ukł. kierowniczy naprawie,

zregenerować maglownicę (leje sie niemiłosiernie), oraz pompę (troche się napewno zużyła jak wycieki są częste)

jaki moze być koszt regeneracji maglownicy (nie myśle o kupnie nowej bo to zapewne kosmos) oraz regeneracji pompy (nie miałem bardzo czasu bawić się w ustalanie czy jakiś nowy zamiennik jest dostępny - podobno po zregenerowaniu będzie normalnie pracować)

jakie macie opinie na ten temat.

potrzebuję też adresów warsztatów w Warszawce i okolicach gdzie dobrze by to zrobili

temat pilny, licze na wasze konkretne, pomocne odpowiedzi.

pozdro...[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 22:00_________________________________________________plus temat dotyczący płynu do wspomagania:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_jaki_plyn_do_ukladu_wspomagania-t51608.0.html;msg772896#msg772896

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt regeneracji maglownicy koło 600 do 700zł pompy nie wiem ale z wymontowaniem u mechanika regeneracją i poskładaniem wszytskiego myślę że w 2tys spokojnie się zamkniesz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega regenerował maglownice w Bielsku-Białej i jest zadowolony mówił mi że zrobili mu to BDB tu masz nr tel 033-810-41-05 i pompy też tam regenerują :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...