Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co wy macie z tym kolorem :kox: dla mnie kolor akurat nie jest ciekawy, ale mniejsza o to :)

Ładne autko, popieram kolegów że silnik dobry 90ps mało? no mało ale jak wiemy zaraz może mieć 110-150koni w zalożności od zasobności portfela właściciela więc mało nie będzie... za to skrzynia jest chyba krótka? :mysli:

I ciesz się że zmieniłeś VWeja.. też się zastanawiałem nad pasatem 2001rok 100konnym na PD ale ten środek i ręczna klima :polew:

Opublikowano
  • Autor

za to skrzynia jest chyba krótka? :mysli:

nigdy nie jeździłem innym dieslem osobowym (TDI, JTD, HDI, DCI, CDI, TDCI, CRDI, CDTI, CTDI itp itd... )

więc nie wiem jak jest z przełożeniem skrzyni biegów w tych silnikach

zawsze jeździłem benzyną i tam sie tyle nie wachlowało co teraz mam w Audi, ale biegi wchodzą pięknie, więc to sama przyjemność :good:

Opublikowano

Kolorek bardzo ładny i widać że autko jest zadbane z zewnątrz

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj wsadziłem wtryski 0,216 i różnica jest ogromna, całkowicie inny samochód

z dołu ciągnie bardzo ładnie, góra jest już słaba, ale to wina słąbej seryjnej turbiny i programu

kopcenie wzrosło, ale nie jest tragicznie, myślałem że będzie dużo gorzej

po pierwszej jeździe wysiadłem z samochodu z wielkim bananem na mordzie :>

auto naprawdę sie zwija, wyprzadzanie to pestka, aż strach pomyśleć jak moje plany dojdą do celu i będe miał ok 170KM i 350Nm :kox:

teraz kolej na FMIC

jak myślicie ile teraz może mieć mocy seryjny zdrowy silnik AHH z pompą 11+ 216wtryski??

Opublikowano

bardzo ladny samochodzik zycze powodzenia w dalszych modach

musze przyznac ze maz fajnego kolege zamienic audice za golfa :shocked: oczywiscie plus dla ciebie

Opublikowano
plany dojdą do celu i będe miał ok 170KM i 350Nm

ja też nakierunkowuje się w podobny NM.....

Opublikowano

Ładna, tylko ten silnik...

... to najlepsze 1.9 tdi w b5

Wytłumacz mu bo kolega może nie wiedzieć czemu jest najlepszy :naughty:

Opublikowano

Ładny i zadbany samochód. Zycze powodzenia w modach :hi:

Opublikowano

jak myślicie ile teraz może mieć mocy seryjny zdrowy silnik AHH z pompą 11+ 216wtryski??

~ 135 KM :wink4:

Opublikowano

fajnie że po lifcie :decayed:

Opublikowano

Fajny wóz, gratulacje za mody i powodzenia w dalszych :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejna z zabawek, którą trzeba jak najszybciej zamontować :wink4:

FMIC 550x180x65

fmic.jpg

Opublikowano

I ja niebawem zakupie :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

hmmm, no tu też go mozna zamontowac :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hmmm, no tu też go mozna zamontowac :decayed:

w takim razie mam na sprzedaż maskę z grillem, albo ciachne "fleksem" i się to jakoś zmieści :polew:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

jak myślicie ile teraz może mieć mocy seryjny zdrowy silnik AHH z pompą 11+ 216wtryski??

~ 135 KM :wink4:

~130KM zakladajac ze masz duzego bonusa w serii (ok 100KM), bardziej prawdopodobne jest 120KM

Opublikowano

jak myślicie ile teraz może mieć mocy seryjny zdrowy silnik AHH z pompą 11+ 216wtryski??

~ 135 KM :wink4:

~130KM zakladajac ze masz duzego bonusa w serii (ok 100KM), bardziej prawdopodobne jest 120KM

nie kłuć się :tongue4:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahh_czerwony_avant_tdi_gti-t38160.0.html;msg491879#msg491879

Opublikowano

jak myślicie ile teraz może mieć mocy seryjny zdrowy silnik AHH z pompą 11+ 216wtryski??

DETECH i wszystko jasne, dalej chcesz sie klocic? :gwizdanie:

~ 135 KM :wink4:

~130KM zakladajac ze masz duzego bonusa w serii (ok 100KM), bardziej prawdopodobne jest 120KM

nie kłuć się :tongue4:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahh_czerwony_avant_tdi_gti-t38160.0.html;msg491879#msg491879

heh, a teraz podważysz ?

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahh_czerwony_avant_tdi_gti-t38160.0.html;msg706841#msg706841

na hamownii dynosoftu 139,6 KM :tongue4:

taki sam setup jak detech :wink4:

Opublikowano

no Chłopaku robi Ci się tu niezły zapierdal..cz. powodzenia w modach

tylko co z tą maską wymyślisz?? czy jakoś niżej go opuścisz i w zderzak S4?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.