Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z Vag-Comem - aktywacja


darekaudi4

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanie mam sciagnietego vaga z orginalnej strony vag-com ,i czy moge go legalnie jakos zarejestrowac czy cos bo nie chodza mi wszystkie funkcje a w zasadzie to moge tylko sprawdzic bledy i je skasowac ,a np. adaptacji juz nie moge zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego możemy zgadać się i gdzieś spotkać któregoś dnia po popołudniu i zadziałamy z tematem :cool:

siemasz ten tydzien mam druga zmiane ale mysle ze w sobote mozemy sie spotkac i pogadac chyba ze na placu zwyciestwa jestem prawie codziennie po 22 podjedz to pogadamy granatowe A4 :a4fan: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam interfejs ODB2 z USB, probowalem adaptacji z użyciem Vag Com 409.1 niestety nie jest to mozliwe, w jednym z postow doczytalem ze adaptacja jest mozliwa przy uzyciu Vag Com 311.2, czy ta wersja takze wymaga aktywacji i wspołpracuje z USB?

Dziekuje za pomoc

Artur :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam interfejs ODB2 z USB, probowalem adaptacji z urzyciem Vag Com 409.1 niestety nie jest to mozliwe, w jednym z postow doczytalem ze adaptacja jest mozliwa przy uzyciu Vag Com 311.2, czy ta wersja takze wymaga aktywacji i wspołpracuje z USB?

Dziekuje za pomoc

Artur :a4fan:

Adaptacja dostępna jest w każdej wersji VAG-COMa, ale tylko po wcześniejszej aktywacji programu. Jeżeli program nie ma licencji (nie jest zarejestrowany) to ma zablokowane niektóre funkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A moze bedziecie jakoś w Kołobrzegu , bo mam ten sam problem.

Dlatego uzywam VWTool bo tam działa wszystko.

Bede wdzieczny za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A moze bedziecie jakoś w Kołobrzegu , bo mam ten sam problem.

Dlatego uzywam VWTool bo tam działa wszystko.

Bede wdzieczny za pomoc.

Pozdrawiam

Chciałbym skasować inspekcje serwisową IN2 B5 97' za pomocą VWTool, wiesz może jak to zrobić? Próbowałem kilkaktotnie poprzez adaptacje i nic :kwasny:

Artur :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w Licznik (Adres 17) i kliknij Reset SRI.

Potem wybierz opcję i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...