Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Allroad FL - URBAN CAMO


t_stepniak

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde no to ciekawe :thumbup1: muszę sprawdzić u siebie 

tylko zastanawiające jest to, że słyszę to dopiero od 2 tyg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo się skupiasz na tym dzwiku teraz  :P nagraj jak dasz radę i wrzuć. Jak coś porównamy ;) 

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się coś nagrać do końca tygodnia, tylko nawet nie wiem w którą stronę kierować mikrofon :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć ile kosztuje taka przyjemność oklejenia folią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JawoR36 napisał:

Można wiedzieć ile kosztuje taka przyjemność oklejenia folią?

Ok 2500 - 3000 pln netto + lampy przód za ok 350 pln

Na lampach z przodu folia STEK DYNOsmoke samoregenerująca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2020 o 14:29, Norbas napisał:

No bo się skupiasz na tym dzwiku teraz  :P nagraj jak dasz radę i wrzuć. Jak coś porównamy ;) 

nagrać się nie udało, ale mam wstępną diagnozę - wychodziło by na to, że słyszę kończące się łożysko oporowe w skrzyni - pytanie do kogoś obeznanego czy muszę wymieniać komplet sprzęgieł razem z tym ustrojstwem? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2020 o 18:04, t_stepniak napisał:

nagrać się nie udało, ale mam wstępną diagnozę - wychodziło by na to, że słyszę kończące się łożysko oporowe w skrzyni - pytanie do kogoś obeznanego czy muszę wymieniać komplet sprzęgieł razem z tym ustrojstwem? :D 

Które bo masz dwa na k1 i k2. Nagrałem i podeśle ci filmik jak ogarne się ;) porównasz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Norbas napisał:

Które bo masz dwa na k1 i k2. Nagrałem i podeśle ci filmik jak ogarne się ;) porównasz :) 

To chyba idzie jako kpl z tego co pamiętam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2020 o 18:04, t_stepniak napisał:

nagrać się nie udało, ale mam wstępną diagnozę - wychodziło by na to, że słyszę kończące się łożysko oporowe w skrzyni - pytanie do kogoś obeznanego czy muszę wymieniać komplet sprzęgieł razem z tym ustrojstwem? :D 

 Najbardziej słyszalny po 50 sek. 

2 godziny temu, Wandej napisał:

To chyba idzie jako kpl z tego co pamiętam;)

Raczej tak, ale napisał ,ze może konczy się łożysko oporowe a w s-tronicu mowili, ze są dwa. Mniejsze i większe :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to jest bardzo bardzo zbliżone do tego co mam u siebie, tylko od tygodnia jest coraz głośniej :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, t_stepniak napisał:

Ok to jest bardzo bardzo zbliżone do tego co mam u siebie, tylko od tygodnia jest coraz głośniej :D 

Ja zrobiłem 13kkm i tak samo jest. Przy wymianie dwumasy nic innego nie stwierdzili. Będę niedługo robił test przed końcem gwarancji także zobaczymy może mam to samo ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z ciekawości - ile płaciłeś za dwumasę? Masz system start-stop u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwumasa na gwarancji przy 70kkm. Mam system start -stop 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ogarnięty.
Za szumy, buczenie i grzechotanie odpowiadały obydwa łożyska w kołach, po wyjęciu praktycznie rozpadły się w rękach.
Łożyska wewnątrz skrzyni nie ruszałem. W końcu cisza i spokój ?Łożyska wymienione bez piast

IMG_6859.jpg IMG_6858.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, t_stepniak napisał:

Temat ogarnięty.
Za szumy, buczenie i grzechotanie odpowiadały obydwa łożyska w kołach, po wyjęciu praktycznie rozpadły się w rękach.
Łożyska wewnątrz skrzyni nie ruszałem. W końcu cisza i spokój ?Łożyska wymienione bez piast

IMG_6859.jpg IMG_6858.jpg

 

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

 

Edytowane przez pawelosinski83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz, którą powinienem zrobić dawno, dawno temu -> Oświetlenie LED do wnętrza w końcu założone 
Żarówki zamawiałem u kolegi z Promotor Light Devices - wszystko idelnie pasuje, 0 blędów, ściemnianie działa. Teraz kolej na H11 w przeciwmgłowe :)
Do bagażnika poprosiłem o najmocniejszy zestaw. Zdjęcia robione na identycznych ustawieniach apratu, żeby było dobrze widać różnicę w mocy i barwie światła

PRZOD.jpg  PRZOD_TYL.jpg  BAGAJ.jpg

 

Edytowane przez t_stepniak
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, t_stepniak napisał:

Kolejna rzecz, którą powinienem zrobić dawno, dawno temu -> Oświetlenie LED do wnętrza w końcu założone 
Żarówki zamawiałem u kolegi z Promotor Light Devices - wszystko idelnie pasuje, 0 blędów, ściemnianie działa. Teraz kolej na H11 w przeciwmgłowe :)
Do bagażnika poprosiłem o najmocniejszy zestaw. Zdjęcia robione na identycznych ustawieniach apratu, żeby było dobrze widać różnicę w mocy i barwie światła

PRZOD.jpg  PRZOD_TYL.jpg  BAGAJ.jpg

 

No teraz to coś widać wreszcie :D btw. polift ma H8 w halogenach:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BLENDEK napisał:

No teraz to coś widać wreszcie :D btw. polift ma H8 w halogenach:P

Z tego co się orientuję to H11 i takie będę zamawiał, teraz jak środek świeci na biało, postojówki i tablica z tyłu na biało a przeciwmgłowe przy CLH na żółto to tragicznie to wygląda :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, t_stepniak napisał:

Z tego co się orientuję to H11 i takie będę zamawiał, teraz jak środek świeci na biało, postojówki i tablica z tyłu na biało a przeciwmgłowe przy CLH na żółto to tragicznie to wygląda :facepalm:

No tak, przedlift ma h11, polift ma h8, ale dodatkowo allroad też ma h11 i więcej W. Myślałem, że wszystkie polifty mają H8.

Edytowane przez BLENDEK
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...