Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] zdzira na 19kach


aju

Rekomendowane odpowiedzi

nic dla siebie, robię kumplowi przysługę.... coś między oplem vectrą a fordem mondeo (wszytko po 2005r)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślałem ze coś dla siebie taszczysz :wink4:, jak tam temat zimówek pogoniłeś Avusy, że szeroka stal CI chodzi po głowie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avusy pogoniłem, potrzebowałem lewego zastrzyku $$ :decayed:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 21:22_________________________________________________update str 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie fele wypolerowałeś, trochę jest roboty z tym ale efekt wszystko wynagradza, wiem coś o tym :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, teraz już jestem zadowolony ale w czasie polerowania "mięso" szło :wink4:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 13:28_________________________________________________panowie myślę nad maską carbon.... ale nie wiem czy nie będzie to za bardzo sportowo :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie myślę nad maską carbon.... ale nie wiem czy nie będzie to za bardzo sportowo :confused4:

za***isty pomysł, ale fele wtedy MAMy nie będą pasować :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz a mamy zostają, mimo że wydają się oklepane strasznie ciągną wzrok :decayed: i wydają się nawet większe niż są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym carbonem masz racje, nadadzą sportowego charakteru, ale MAMy to typowe fele do uprawiania lanso-cruisingu :naughty: więc będzie się gryźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi wypolerowane tak ,że możnaby je powiesić na ścianie i golić sie jak przy lustrze :polew:

Niezła robota :good: i szacun za 19" na naszych drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba odpuszczę tą maskę... to już drugie podejście do tematu :decayed:

do trzech razy sztuka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co wszedł plan na zrobienie osłony silnika tej co jest plastik żeby zrobić formę i zrobić z carbonu, wiem że koszta będą... ale się narajałem :decayed: muszę tylko znaleźć kogoś kto ogarnia takie rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polerka Kox. za 1200 mogłem miec tez te fele z dobrymi oponami ale fele do renowacji... i odpusciłem temat.... Moze i sa oklepane i duzo osób z forum je ma, ale na miescie i tak kazdy sie patrzy na nie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co wszedł plan na zrobienie osłony silnika tej co jest plastik żeby zrobić formę i zrobić z carbonu, wiem że koszta będą... ale się narajałem :decayed: muszę tylko znaleźć kogoś kto ogarnia takie rzeczy

Aju to zrób odrazu formy, na tą na filtr powietrza, i tą od Paska :wink4:

polerka Kox. za 1200 mogłem miec tez te fele z dobrymi oponami ale fele do renowacji... i odpusciłem temat.... Moze i sa oklepane i duzo osób z forum je ma, ale na miescie i tak kazdy sie patrzy na nie :hi:

Fela robi robotę, szczególnie jak jest w polerce, no i jak się toczysz po mieście 20km/h :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fela robi wrażenie :) Ładnie musi się błyszczeć w słoneczny dzień :cool1: Na zakrętach oślepiasz kierowców :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...