Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 Avant Sport S-line 252KM Quattro stały napęd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, MaciekPL napisał:

Nie będzie wstydu zima :)

To na lato ? Na zimę oryginały RS 18” są założone.

thx Wojtek. Najlepsze, że to są felgi dedykowane do S4 produkowane przez GMP Italia. Z deklem audi i oponami w ASO:

63A436EC-9E31-49C4-90E5-C8BCFE940231.png

Opublikowano
12 godzin temu, vvalery napisał:

To na lato ? Na zimę oryginały RS 18” są założone.

thx Wojtek. Najlepsze, że to są felgi dedykowane do S4 produkowane przez GMP Italia. Z deklem audi i oponami w ASO:

63A436EC-9E31-49C4-90E5-C8BCFE940231.png

Jakie ET maja te felgi?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Korton555 napisał:

Jakie ET maja te felgi?

Oryginały mają ET40 a te moje od GMP Italia ET35. ?

Opublikowano

Optimum.

W B9 już się nie poszaleje tak z szerokimi kołami i niskimi ET jak w starszych modelach ?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Może i 20” dałoby rady, ale niestety czasami muszę wjechać w dupny teren ?

D31E25A1-ECE2-4098-902C-358A4A007F3C.jpeg

9078A49E-9EB7-4616-93EC-32B8C7B6EBB4.jpeg

01BDAF65-BF01-44AF-985F-1F4C6684C1B6.jpeg

Opublikowano

Ostatnia fotka ?

Opublikowano
  • Autor
49 minut temu, black4 napisał:

Ostatnia fotka ?

Szkoda, że to nie ja tylko mój młody ?

Opublikowano
  • Autor

No i są ????

DB9B35DA-5AEA-42C6-A099-2BA18BAA2208.jpeg

69EEB8E8-8A3D-44D3-8F8D-0B4C149F71E2.jpeg

0BD49A3B-7898-4137-AB06-9A6F3A55AB8A.jpeg

64019FF8-CFA8-4093-B1C1-2B7175834F37.jpeg

0DA85441-F4EC-4224-84B4-AEABEA4C77B8.jpeg

Opublikowano

Mogli by ogarnąć te napisy KBA :grin: trochę wiocha heh 

Opublikowano

Ten sam felunek ma u siebie w furmance, tylko w 20 calach w setupie letnim (na troopb8 jest nawet zdjęcie). Koło robi robotę ;) zwłaszcza jak jest dystans. U Ciebie chyba z dystansem nie poszalejesz. Czy się mylę ?

Edytowane przez mlody020

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, mlody020 napisał:

Ten sam felunek ma u siebie w furmance, tylko w 20 calach w setupie letnim (na troopb8 jest nawet zdjęcie). Koło robi robotę ;) zwłaszcza jak jest dystans. U Ciebie chyba z dystansem nie poszalejesz. Czy się mylę ?

ET jest 35 więc 5mm będą bardziej wystawać niż oryginał. Wystarczy.?

Opublikowano

ten w powietrzu też sprzęcik widzę z górnej półeczki  S-works :)

klocki do swojej też zmieniałem kupiłem brembo  przód i tył i teraz jeden klocek czasem popiskuje sobie jak tak delikatnie się toczę np w korkach nie zawsze , dam mu jeszcze z 1 tys km , jak nie to podaje do ASO niech lukną

Edytowane przez bar72

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, bar72 napisał:

ten w powietrzu też sprzęcik widzę z górnej półeczki  S-works :)

klocki do swojej też zmieniałem kupiłem brembo  przód i tył i teraz jeden klocek czasem popiskuje sobie jak tak delikatnie się toczę np w korkach nie zawsze , dam mu jeszcze z 1 tys km , jak nie to podaje do ASO niech lukną

Bartek klocek pewnie Ci przestanie, bo miałem takie odczucia, jak powolutku w korku, że też coś słyszę, po wymianie TRW? Teraz cisza jak makiem zasiał. Po tego S-worksa jechałem 500 km w jedną stronę, bo młody sprzedał commencala v3 i znalazł w Lubinie to „cudo”?. Dziewczyna właściciela była w szoku, że taki kawał po rower .... Wytłumaczyłem, że ten sport uprawiają zakręceni. Ja też byłem zadowolony, bo sobie nowym autem mogłem pośmigać i zamknąć licznik na highwayu. ?

Opublikowano

miałem S-Worksa zielonego :) do lasu i czarnego na szosę :)

masz b. ładną furmaknę gratki ! , ja się nudzę i kombinuję w swojej zmienić emblematy na czarne bo mam pakiet black 

Edytowane przez bar72

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, bar72 napisał:

miałem S-Worksa zielonego :) do lasu i czarnego na szosę :)

masz b. ładną furmaknę gratki ! , ja się nudzę i kombinuję w swojej zmienić emblematy na czarne bo mam pakiet black 

Dzięki :-)

Ja na razie wezmę trochę oddechu po zakupie opon, który mnie czeka w najbliższym czasie. Trochę mi ta pompa wody namieszała i nieprzewidziany wydatek 3600zł. W sumie z hakiem, felgami, oponami zimowymi i letnimi uzbiera się blisko 15K inwestycji  :-(

P.S. S-works to jest to !!! A carbon to jeszcze więcej. xd Wyjazdy i siedzenie w lesie czy górach, czasem imprezka ! Super !!!

Zmieniaj te emblematy i się pochwal !!!

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

Fajna zajawka, tym bardziej że zaszczepione młodsze pokolenie ?

Co zakładasz na drugi setup ? 

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, krystian3769 napisał:

Fajna zajawka, tym bardziej że zaszczepione młodsze pokolenie ?

Co zakładasz na drugi setup ? 

Krystian, miałem kiedyś kolegę wysoko postawionego w Goodyear Dębica i załatwiał mi coś tam... Kilka lat temu przeszedł do Yokohamy i lekko mnie zaszczepił. Mam dwie opcje:

1. Dunlop Sp Sport Maxx RT2 załatwione od pracownika firmy oponiarskiej dużo taniej

2. Yokohama Advan Fleva V701 - promo :-)

P.S. Młodzi na rowerach, a nie przy komputerach !!! :-)

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

Jak jest możliwość potaniości to super.

Na Oponeo Dunlop prawie przez pół ceny Yoko ? 

 

Opublikowano
19 minut temu, vvalery napisał:

P.S. Młodzi na rowerach, a nie przy komputerach !!! :-)

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, krystian3769 napisał:

Jak jest możliwość potaniości to super.

Na Oponeo Dunlop prawie przez pół ceny Yoko ? 

 

Nic, czekam na propozycje pracowników Dębicy (mieszkało się tam większość życia :-) ) na opony z deputatu i wtedy się zobaczy. Może to będzie również Goodyear.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.