Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 Avant Sport S-line 252KM Quattro stały napęd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, MaciekPL napisał:

Po ile takie dekle chodzą? Brałeś z allegro ?

100 zł komplet na allegro plus 10,95zł dostawa. ?

Opublikowano

kupiłem na All.... , nie oryginalne bo lubię sprawdzić ale napiszę tak , szkoda kasy na zamienniki , różnica spora o ile przedni w miarę wchodzi w miejsce starego to tył to już porażka :) , odstaje i logo tylne rożni się do B8 , B7 , B9 każde jest inne dla sprzedawców tych nie oryginalnych wsi takie samo :), jutro mam dostawę nowych z ASO tył + przód  więc raz jeszcze montaż i foty :) , i na koniec nie dajcie się nabrać ceny są rożne ale i tak źródło jedno Alliex... , cena komplet ASO 320zł zamienniki od 180 do 320

Edytowane przez bar72

Opublikowano
W dniu 26.11.2019 o 19:30, vvalery napisał:

No i są ????

DB9B35DA-5AEA-42C6-A099-2BA18BAA2208.jpeg

69EEB8E8-8A3D-44D3-8F8D-0B4C149F71E2.jpeg

0BD49A3B-7898-4137-AB06-9A6F3A55AB8A.jpeg

64019FF8-CFA8-4093-B1C1-2B7175834F37.jpeg

0DA85441-F4EC-4224-84B4-AEABEA4C77B8.jpeg

jeszcze jedna kwestia egzemplarze , które wychodzą seryjnie na 19 mają taki dodatkowy kawałek plastiku w formie małego chlapacza miedzy tylnym błotnikiem a zderzakiem , ma to za zadanie chronić lakier przed kamyczkami , jak będę w środę w ASO  zapytam o cenę i luknę jak to zamontować

Opublikowano
28 minut temu, bar72 napisał:

jeszcze jedna kwestia egzemplarze , które wychodzą seryjnie na 19 mają taki dodatkowy kawałek plastiku w formie małego chlapacza miedzy tylnym błotnikiem a zderzakiem , ma to za zadanie chronić lakier przed kamyczkami

Myślałem że wszystkie b9 to mają:eusathink:

Mój wyjechał na 19 i to by się zgadzało. Mam to :)

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem się w końcu głównym użytkownikiem i tu taki zonk jak poniżej. Dodatkowe funkcje Carmanager niedostępne  Reszta jak było przed aktywna. Dzwoniłem na infolinię i goście działają. Może dlatego ze aktualizacja nastąpiła przed zdefiniowaniem głównego użytkownika? Nie wiem. 

932DA4D4-2D07-4A93-9A7C-E2686005E539.jpeg

8AB59449-9268-405B-B274-35ADFC69C702.jpeg

11D28D61-0E50-4DE3-AA54-BB35A24D0923.jpeg

Opublikowano

78611687_2452689931663949_4916077235527483392_n.jpg79017682_830041950761310_4218675306589847552_n.jpg79915950_452295345695793_201047887277195264_n.jpg

teraz zrobią licencję dożywotnio nie martw się :grin:

Edytowane przez bar72

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, bar72 napisał:

78611687_2452689931663949_4916077235527483392_n.jpg79017682_830041950761310_4218675306589847552_n.jpg79915950_452295345695793_201047887277195264_n.jpg

teraz zrobią licencję dożywotnio nie martw się :grin:

Bartek oby ?

P.S. Odnośnie chlapaczy to wychodzi, że Ci na 19 szybciej zapi..ją. ? Krystian czy mógłbyś rzucić fotkę jak to wygląda ?

Opublikowano

Proszę :wink:

spacer.png

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, krystian3769 napisał:

Proszę :wink:

spacer.png

Dzięki. Niestety czegoś takiego nie mam. Może dobrze, bo by była dodatkowa praca przy montażu haka. ? Teraz jak hak jest można o tym pomyśleć. 

Opublikowano
  • Autor

No i jest odpowiedź z Audi:

 

A2FEC2E6-F00B-48B9-9F13-163A09120146.jpeg

E166D490-0480-43DA-B08D-266694064BF4.jpeg

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

 

 

79007966_568084993975047_3100314098143854592_n.jpg79130787_998157300548511_4701291964073508864_n.jpg76705118_2456034104611134_7907130028540821504_n-1.jpg

Edytowane przez bar72

Opublikowano
  • Autor

No teraz to jest to ? Oryginały to oryginały zawsze pasują  ?

Opublikowano

Fajnie się z szarością komponują ?

Opublikowano
8 godzin temu, bar72 napisał:

 

 

79007966_568084993975047_3100314098143854592_n.jpg79130787_998157300548511_4701291964073508864_n.jpg76705118_2456034104611134_7907130028540821504_n-1.jpg

Prima, na czarnym moim zdaniem trochę się zlewa, a tu jest jak trzeba :)

Jeszcze czarne końcówki by tu ładnie siadły do kompletu zamiast chromów, są ori ;) 

Opublikowano

masz nr  tych czarnych końcówek :)

Opublikowano

działa już Jacek wszystko jak należy ?

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, bar72 napisał:

działa już Jacek wszystko jak należy ?

Nie działa ??? wysłałem maila wczoraj i mi odpisali jak niżej. Wiem, że licencja była wykupiona bo w aucie pisze, że się skończyła 19.02.2019 R.

 

BA3ACF5D-2901-472E-A172-F1D0F18E2740.jpeg

Opublikowano

mi nie działało jeden dzień jak zadzwoniłem do nich , to mi powiedzieli ,że przenoszą coś na serwerach , ale już działa

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, bar72 napisał:

mi nie działało jeden dzień jak zadzwoniłem do nich , to mi powiedzieli ,że przenoszą coś na serwerach , ale już działa

Za wcześnie odnowiłem licencję może, przed utworzeniem key usera. Może tu jest problem.?

Opublikowano

nie wydaję mi się naprawią to na bank , co 2 dni telefon i będzie ok :) , może się uda nową mapę w ramach rekompensaty 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.