Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, Dev napisał:

ja był robił całą w perforowanej skórze albo w alkantarze (taką mam u siebie) 

Ta jest grzana i nie wiem, jakby z tym było przy ponownym obszyciu. Obecnie jest ok. Mega tani zabieg, a kiera wygląda na jakieś 100 tys km mniej :-)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Z cyklu wygrzebane w telefonie:lol:

 

Niby całą zimę mamy wiosnę, ale tej prawdziwej ciągle brak, od razu znalazłoby się zajęcie:

 

 

20190529_172941.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pakiet "lato" na aucie, obyło się bez mandatu za zmianę kół:wink:

Wpadła delikatna ściemka tylnych lamp. Nie wyszło mi idealnie, więc na pewno oddam w odpowiednie ręce.

 

20200417_122158.jpg

20200417_122139.jpg

20200417_122127.jpg

20200417_122248.jpg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Długo, długo cisza....ale coś się dzieję. Wpadł komplecik do wnętrza od eSki, będzie troszkę inaczej wewnątrz ;-)

 

 

20200808_152751.jpg

20200808_143935.jpg

456.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No gruboo:slina:

Widze , że masz mała wgniotke na tylnej kanapie na środkowym zagłówku( pewnie od transportu) próbowałeś może już to wyciągnąć?

Edytowane przez instruktor83

Opublikowano
  • Autor

Takich pierdół jest więcej....nic z tym nie robiłem. Generalnie na zdjęciu wygląda gorzej niż w rzeczywistości. Jedyne, co muszę zrobić, to troszkę ogarnąć boczki foteli, tradycyjnie ślady "wsiadł - wysiadł" ...jak to mówią, lepszy brylant ze skazą, niż kamień bez skazy ;-).

Zastanawiam się nad renowacją. Na pierwszy ogień przód, później tył. Ciekawy jestem efektu "po". Dużo za fotele nie dałem, więc mogę trochę grosza wrzucić w ich poprawę. Patrząc na ceny z allegro i stan, to nie ma tragedii. A jak mi nie podejdą, to zawsze można spredać dalej ;-)

20200815_094605.jpg

20200815_094506.jpg

20200815_094435.jpg

20200815_094617.jpg

Opublikowano

Bajka:slina:  Takie "uszkodzenia" jak Ty masz to teraz bez problemu naprawiają:wink: 

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie. Byłem na wycenie. Za cały fotel 350 zł....kanapa 500 zł. Jak na kompleksową renowację, to chyba ok. Nie wiem tylko, jak taki malowany fotel bedzię się zachowywał. Czy dalej skóra, czy już cerata???

Opublikowano

@grzes283 a możesz napisać w jakim stanie jest Twoja kierownica? Mam w A6 C6 taką samą i zauważyłem że szybko się wyciera.

Opublikowano
2 godziny temu, grzes283 napisał:

Dokładnie. Byłem na wycenie. Za cały fotel 350 zł....kanapa 500 zł. Jak na kompleksową renowację, to chyba ok. Nie wiem tylko, jak taki malowany fotel bedzię się zachowywał. Czy dalej skóra, czy już cerata???

Warto zainwestować te pieniądze, fotele są mega i całe wnętrze nabiera pazura?A po renowacji będzie napewno jeszcze lepiej

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, instruktor83 napisał:

Warto zainwestować te pieniądze, fotele są mega i całe wnętrze nabiera pazura?A po renowacji będzie napewno jeszcze lepiej

Dzisiaj zawiozłem....też mi się tak wydaje. Dostać w dobrym stanie używki, graniczy z cudem. A jeśli już - powiedzmy na zdjęciach cuda, to cena 5000 - 5500, a mimo wszystko dalej nie wiadomo, co do nas dojdzie. Te odbierałem osobiście, więc widziałem ich stan i "ugryzłem" trochę z ceny. Czy było warto??? Zobaczę po renowacji, jeśli będzie ok, oddam też kanapę ;-)

 

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, pelonek1 napisał:

@grzes283 a możesz napisać w jakim stanie jest Twoja kierownica? Mam w A6 C6 taką samą i zauważyłem że szybko się wyciera.

Nic mi się w niej nie wyciera, wszystko jest ok. Może Twoja była odświeżana???

Opublikowano
1 godzinę temu, grzes283 napisał:

Nic mi się w niej nie wyciera, wszystko jest ok. Może Twoja była odświeżana???

No właśnie nie wiem czy ktoś ją odswieżał czy nie. Może aż tak nie zwróciłem uwagi na to i wygląda podobnie, nie wiem. Tak czy inaczej trochę wytarta jest a przebieg mam podobny do Twojego.

Opublikowano
  • Autor

Nie ma reguły przebieg. Poza tym kierownica była dokładana, więc nie wiem ile ma rzeczywiście przebiegu.

Opublikowano
23 godziny temu, grzes283 napisał:

Dzisiaj zawiozłem....też mi się tak wydaje. Dostać w dobrym stanie używki, graniczy z cudem. A jeśli już - powiedzmy na zdjęciach cuda, to cena 5000 - 5500, a mimo wszystko dalej nie wiadomo, co do nas dojdzie. Te odbierałem osobiście, więc widziałem ich stan i "ugryzłem" trochę z ceny. Czy było warto??? Zobaczę po renowacji, jeśli będzie ok, oddam też kanapę ;-)

 

Koniecznie pochwal się jak wyszło

Opublikowano
  • Autor

Było tak, w prawdzie lampa trochę wyostrzyła wytarte miejsca, w rzeczywistości wyglądały trochę lepiej: 

20200718_211401.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jest tak: 

received_318868902696404.jpeg

Opublikowano
  • Autor

received_685317298993962.jpeg

Opublikowano
  • Autor

received_768701780632518.jpeg

Opublikowano

Wyglądają jak nowe. Rób tylną kanapę i będziesz miał komplet nowych foteli.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.