Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....


grzes283

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Dev napisał:

ja był robił całą w perforowanej skórze albo w alkantarze (taką mam u siebie) 

Ta jest grzana i nie wiem, jakby z tym było przy ponownym obszyciu. Obecnie jest ok. Mega tani zabieg, a kiera wygląda na jakieś 100 tys km mniej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu wygrzebane w telefonie:lol:

 

Niby całą zimę mamy wiosnę, ale tej prawdziwej ciągle brak, od razu znalazłoby się zajęcie:

 

 

20190529_172941.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet "lato" na aucie, obyło się bez mandatu za zmianę kół:wink:

Wpadła delikatna ściemka tylnych lamp. Nie wyszło mi idealnie, więc na pewno oddam w odpowiednie ręce.

 

20200417_122158.jpg

20200417_122139.jpg

20200417_122127.jpg

20200417_122248.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo, długo cisza....ale coś się dzieję. Wpadł komplecik do wnętrza od eSki, będzie troszkę inaczej wewnątrz ;-)

 

 

20200808_152751.jpg

20200808_143935.jpg

456.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gruboo:slina:

Widze , że masz mała wgniotke na tylnej kanapie na środkowym zagłówku( pewnie od transportu) próbowałeś może już to wyciągnąć?

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich pierdół jest więcej....nic z tym nie robiłem. Generalnie na zdjęciu wygląda gorzej niż w rzeczywistości. Jedyne, co muszę zrobić, to troszkę ogarnąć boczki foteli, tradycyjnie ślady "wsiadł - wysiadł" ...jak to mówią, lepszy brylant ze skazą, niż kamień bez skazy ;-).

Zastanawiam się nad renowacją. Na pierwszy ogień przód, później tył. Ciekawy jestem efektu "po". Dużo za fotele nie dałem, więc mogę trochę grosza wrzucić w ich poprawę. Patrząc na ceny z allegro i stan, to nie ma tragedii. A jak mi nie podejdą, to zawsze można spredać dalej ;-)

20200815_094605.jpg

20200815_094506.jpg

20200815_094435.jpg

20200815_094617.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajka:slina:  Takie "uszkodzenia" jak Ty masz to teraz bez problemu naprawiają:wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Byłem na wycenie. Za cały fotel 350 zł....kanapa 500 zł. Jak na kompleksową renowację, to chyba ok. Nie wiem tylko, jak taki malowany fotel bedzię się zachowywał. Czy dalej skóra, czy już cerata???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzes283 a możesz napisać w jakim stanie jest Twoja kierownica? Mam w A6 C6 taką samą i zauważyłem że szybko się wyciera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grzes283 napisał:

Dokładnie. Byłem na wycenie. Za cały fotel 350 zł....kanapa 500 zł. Jak na kompleksową renowację, to chyba ok. Nie wiem tylko, jak taki malowany fotel bedzię się zachowywał. Czy dalej skóra, czy już cerata???

Warto zainwestować te pieniądze, fotele są mega i całe wnętrze nabiera pazura?A po renowacji będzie napewno jeszcze lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, instruktor83 napisał:

Warto zainwestować te pieniądze, fotele są mega i całe wnętrze nabiera pazura?A po renowacji będzie napewno jeszcze lepiej

Dzisiaj zawiozłem....też mi się tak wydaje. Dostać w dobrym stanie używki, graniczy z cudem. A jeśli już - powiedzmy na zdjęciach cuda, to cena 5000 - 5500, a mimo wszystko dalej nie wiadomo, co do nas dojdzie. Te odbierałem osobiście, więc widziałem ich stan i "ugryzłem" trochę z ceny. Czy było warto??? Zobaczę po renowacji, jeśli będzie ok, oddam też kanapę ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pelonek1 napisał:

@grzes283 a możesz napisać w jakim stanie jest Twoja kierownica? Mam w A6 C6 taką samą i zauważyłem że szybko się wyciera.

Nic mi się w niej nie wyciera, wszystko jest ok. Może Twoja była odświeżana???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grzes283 napisał:

Nic mi się w niej nie wyciera, wszystko jest ok. Może Twoja była odświeżana???

No właśnie nie wiem czy ktoś ją odswieżał czy nie. Może aż tak nie zwróciłem uwagi na to i wygląda podobnie, nie wiem. Tak czy inaczej trochę wytarta jest a przebieg mam podobny do Twojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma reguły przebieg. Poza tym kierownica była dokładana, więc nie wiem ile ma rzeczywiście przebiegu.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, grzes283 napisał:

Dzisiaj zawiozłem....też mi się tak wydaje. Dostać w dobrym stanie używki, graniczy z cudem. A jeśli już - powiedzmy na zdjęciach cuda, to cena 5000 - 5500, a mimo wszystko dalej nie wiadomo, co do nas dojdzie. Te odbierałem osobiście, więc widziałem ich stan i "ugryzłem" trochę z ceny. Czy było warto??? Zobaczę po renowacji, jeśli będzie ok, oddam też kanapę ;-)

 

Koniecznie pochwal się jak wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tak, w prawdzie lampa trochę wyostrzyła wytarte miejsca, w rzeczywistości wyglądały trochę lepiej: 

20200718_211401.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają jak nowe. Rób tylną kanapę i będziesz miał komplet nowych foteli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...