Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....


grzes283

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, jedrekx napisał:

CDUD, jak w profilu ;)

U mnie w Q5 z tym samym silniku rozrząd grzechotać zaczął przy 135000km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował ?

Elektryczna kolumna ogarnięta w całości. CP zdjęte, osłona pod kolumną wymieniona, pamięć działa i komfortowe wsiadanie i wysiadanie również. Nic tylko odfajkować kolejnego moda ?

....

W planach jest side assist - ale póki co ogarniam temat, zobaczę co to przyniesie ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam. Nieduży pieniądz, a robi robotę. Przede wszystkim elektryczna kolumna jest rzadkością ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo roboty ? Trzeba coś jeszcze przerabiać? Tzn trzeba mieć elektryke foteli żeby założyć el.  Sterowanie kierownicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, skubiszek napisał:

Dużo roboty ? Trzeba coś jeszcze przerabiać? Tzn trzeba mieć elektryke foteli żeby założyć el.  Sterowanie kierownicy ?

Dużo roboty nie ma. Musisz tylko zdjąć ochronę komponentu. Ja w prawdzie trzy razy do tego podchodziłem, miałem problem żeby przełożyć moduł blokady. Ale tylko dlatego że źle do tego podchodziłem. Ostatnim razem udało się w inny sposób - bardziej logiczny ?

Co do części. Nie wiem, czy elektryka foteli jest potrzebna, wydaje mi się że nie. Potrzebujesz na pewno moduł centralnej elektr. z lit M, kolumnę, osłonę z guzikami i wiązke. ..

Tylko w moim mniemaniu taka kolumna traci na swojej użyteczności, kiedy nie masz foteli z pamięcią. Ale regulacja będzie elektryczna i być może komfortowe wsiadanie i wysiadanie też ruszy. ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź kolejnego moda......graty prawie ogarnięte, został gateway - czyli podstawowa sprawa, kosmetyka i montaż :)

 

 

20191003_174549.jpg

Edytowane przez grzes283
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, grzes283 napisał:

Zapowiedź kolejnego moda......graty prawie ogarnięte, został gateway - czyli podstawowa sprawa, kosmetyka i montaż :)

 

 

20191003_174549.jpg

No i pięknie lecisz z tematem dalej?

Mam u siebie taki bajerek, fajne to jest, a co to jest te HBA? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być szybko i bez problemów, a było zupełnie odwrotnie. Ale dzisiaj mam nadzieję, że ostatecznie zamknąłem temat side assist i hba. Pesel i brak czasu skutecznie uniemożliwiają radość  podczas modzenia :-) Coraz mniej się chce i każda robota wymaga wysiłku i nerwów - nie to, co kilkanaście lat temu :-/

Nie sprawdzałem na drodze asystentów, ale vcds czysty więc powinno być ok :-)

 

 

20191020_074329_resize_52.jpg

20191020_072849_resize_19.jpg

20191020_072818_resize_2.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, skubiszek napisał:

Full roboty widzę wykonałeś, mój PESEL nie taki ale po 1 mi się nie chce, po 2 nie mam czasu ;)

Mi jeszcze się chce, ale coraz mniej ;-)

.Z czasem to tragedia. Kolumnę prawie rok zakładałem....tu się śpieszyłem, bo nie mam garażu a to cieplej już nie będzie. Z kolei do wiosny nie chciało mi się czekać. Zostałą mi jescze kamera i na razie spokój...

 

Edytowane przez grzes283
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Norbas napisał:

Na trasy miodzio ? od jakiej prędkości to dział ? 

Ciężko powiedzieć. Póki co testuje. Łapie mi barjery przy obwodnicy i wczoraj nawet słup oświetleniowy złapał przed skrętem, a prędkość była w okolicy 20 km/h. Myślę, że kwestia ustawień v vcdsie. Uważam, że powinno nawet na postoju działać. Włączając się do ruchu, też może się przydać ;-) Z kolei jak stałem na światłach i z prawej dojeżdzał samochód, to już asystent nie dał znać. Być może standard - czyli przekroczenie 15km/h włącza asystenta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2019 o 22:52, Norbas napisał:

Na trasy miodzio ? od jakiej prędkości to dział ? 

w C7 Side Assist działa praktycznie od zera ;) nawet jak stoję w korku i coś jedzie na pasie obok to działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zmarnować soboty, dzisiaj ugryzłem temat kamery cofania z liniami skrętnymi.  Montaż zakończony sukcesem, nie było tragedii. 4 godzinki na spokojnie i temat ogarnięty. 

Niebawem na auto wskoczy "pakiet zima" a póki co chyba większość "gadżetów" w aucie skończona. Brak pomysłu na cokolwiek innego, ale może zima przyniesie jakieś rozwiązania. Byś może jeszcze wpadnie opcja kontroli ciśnienia w oponach, brakuje mi tego a już przy 19" powinno być. ...:wink:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...