Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....


grzes283

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Wyglądają na prawdę spoko. Kwestia jeszcze, jak trwała jest taka renowacja. Żeby nie było tak, że za dwa lata będzie powrót do stanu wcześniejszego:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, fotele w aucie. Optycznie petarda, niemalże jak nowe. Żeby nie było zbyt kolorowo. W dotyku skóra jest, jak ściana. Nie ma tego poślizgu, jest bardzo szorstka. Powiedziano mi, że z czasem się wyślizga i będzie ok....nie miałem nigdy do czynienia z renowacją, więc nie wiem, jak to ma wyglądać. W prawdzie malowałem sam kierownice i rzeczywiście na początku była szorstka, ale po kilkunastu tygodniach zrobiła się normalna...

Co Wy sądzicie, tak powinno być???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa skóra tez jest szorstka , wiec to raczej normalne. Wyślizgana skora i świecącą to zmęczona skora. Odpowiednia pielęgnacja i będzie efekt sie trzymał długo. Wszystko zależy jak tapicer to zrobił. Dobra farba zabezpieczenie itd. Bedzie gwarancja trwałości. Najbardziej chodzi o ostatnie zamknięcie prac czyli zabezpieczenie. Efekt wyszedł bardzo fajny, teraz tylko tylna kanapa i masz fajne nowe matowe wnętrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2020 o 10:20, grzes283 napisał:

Nic mi się w niej nie wyciera, wszystko jest ok. Może Twoja była odświeżana???

 

W dniu 19.08.2020 o 16:03, grzes283 napisał:

Nie ma reguły przebieg. Poza tym kierownica była dokładana, więc nie wiem ile ma rzeczywiście przebiegu.

 

W dniu 26.08.2020 o 20:16, grzes283 napisał:

W prawdzie malowałem sam kierownice i rzeczywiście na początku była szorstka, ale po kilkunastu tygodniach zrobiła się normalna...

Czyli teraz wiadomo czemu Twoja się nie wyciera, no chyba że piszesz o innej kierownicy :wink:

Edit: Jednak pisałeś o innej kierownicy, nie doczytałem.

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MaciekPL napisał:

Nowa skóra tez jest szorstka , wiec to raczej normalne. Wyślizgana skora i świecącą to zmęczona skora. Odpowiednia pielęgnacja i będzie efekt sie trzymał długo. Wszystko zależy jak tapicer to zrobił. Dobra farba zabezpieczenie itd. Bedzie gwarancja trwałości. Najbardziej chodzi o ostatnie zamknięcie prac czyli zabezpieczenie. Efekt wyszedł bardzo fajny, teraz tylko tylna kanapa i masz fajne nowe matowe wnętrze:)

Po kilku dniach fotele zrobiły się mniej szorstkie, więc widocznie musiały się "dotrzeć" z efektu jestem bardzo zadowolony i każdemu polecam. Może to nie są małe pieniądze, ale patrząc na efekt końcowy, to banan na pysku pozwala zapomnieć o dodatkowo władowanej kasie. 
A co być polecił do konserwacji takich skór? Coś o zapachu skóry mile widziane ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz ta "nowa" skóra to bajka :)

 

A jeśli chodzi o konserwację skór to mogę Ci polecić ADBL Leather Kit ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Zawsze używałem Colourlocka, bądź Gliptone. Ale skoro skóry są "nowe" tym samym czyste więc może coś łatwiejszego w użyciu, ale musi być zapach skóry, nie lubie innych ;-)

 

Korzystając z urlopu zmieniłem też gril na fake rs ;-) 

 

20200828_143543.jpg

20200828_143533.jpg

20200827_065046.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam takiego zapachu w mojej C6 z tapicerką skórzaną. Powiem tak - robi robotę. Do czyszczenia też używam ich produktów, tylko widzę że teraz nie mają w ofercie tego produktu który posiadam.

SKLEP.COLOURLOCK.PL

Zapach skóry w formie perfumy. Zapewne każdy poczuł kiedyś przyjemny zapach starszych skór. W dzisiejszych czasach jest niewiele skór, które wydzielają piękny zapach roślinnie garbowanych skór.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, pelonek1 napisał:

Ja używam takiego zapachu w mojej C6 z tapicerką skórzaną. Powiem tak - robi robotę. Do czyszczenia też używam ich produktów, tylko widzę że teraz nie mają w ofercie tego produktu który posiadam.

SKLEP.COLOURLOCK.PL

Zapach skóry w formie perfumy. Zapewne każdy poczuł kiedyś przyjemny zapach starszych skór. W dzisiejszych czasach jest niewiele skór, które wydzielają piękny zapach roślinnie garbowanych skór.

 

Zapach typowo skórzany ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Michu1996 napisał:

Zapach typowo skórzany ? :eusathink:

Tak. Nadaje wnętrzu delikatny zapach nowej skóry. Rozprowadzasz go co jakiś czas na ten kawałek skóry który jest w zestawie i kładziesz w ustronnym miejscu. Mi się podoba.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to w poprzedniej C6.....spoko sprawa, ale zapomniałem wyjąć ten kawałek skóry, jak sprzedawałem auto i ostatnio zużyłem na jakimś zwykłym materiale resztę olejku - ale już jakoś nie podchodził mi ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile tak przyjemność?  kupowałeś oryginał czy dawałeś do przerobienia ?? 

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za samo przerobienie 600 zł + komplet pasów, a z tym bywa różnie cenowo. Są wariaci, co wołają 150 zł za pas....Swoje fabryczne zostawię na wypadek wybrzydzania przy sprzedaży auta kiedyś tam. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...