Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To taki nieład, ale wiem gdzie co mam :naughty:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mam tak samo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

po zrobieniu porządków nic nie moge znaleśc :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zamontuje sobie spryskiwacze do xenonow bo dobre chlopaki ci dowod zawiora:D

Tobie powinni zabrac za ta smole z tyłu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Znów zgubiłem hokej :gwizdanie:

Już w głowie miałem dokładkę od cupry ale "niestety" dziada znalazłem :wink4:

Opublikowano

Znów zgubiłem hokej :gwizdanie:

Już w głowie miałem dokładkę od cupry ale "niestety" dziada znalazłem :wink4:

ktory hokej?

Opublikowano
  • Autor

Znów zgubiłem hokej :gwizdanie:

Już w głowie miałem dokładkę od cupry ale "niestety" dziada znalazłem :wink4:

ktory hokej?

Przednia dokładka zderzaka :)

Opublikowano

Znów zgubiłem hokej :gwizdanie:

Już w głowie miałem dokładkę od cupry ale "niestety" dziada znalazłem :wink4:

ktory hokej?

Przednia dokładka zderzaka :)

i co zamiast niej miales zakladac dokladke z cupry?

jak zgubiles ten hokej? :blink:

Opublikowano
  • Autor

Kiedyś trafiłem zająca i od tamtej pory zdarza mu się odpaść. A to zostanie na krawężniku albo na jakiś wielkich dołach.

Ciężko jest taką dokładkę wyrwać bo ludzie wolą sprzedać cały zderzak a nie hokej.

A dokładkę od cupry miałbym z ciągu kilku dni.

Opublikowano

mi też odpada ten hokej jak gdzieś tylko lekko nim zahaczę, zaczęło się od zjazdu z krawężnika na którym go zostawiłem, od tamtej pory bardzo łatwo się go ściąga :confused4:

Opublikowano

Kiedyś trafiłem zająca i od tamtej pory zdarza mu się odpaść. A to zostanie na krawężniku albo na jakiś wielkich dołach.

Ciężko jest taką dokładkę wyrwać bo ludzie wolą sprzedać cały zderzak a nie hokej.

A dokładkę od cupry miałbym z ciągu kilku dni.

no ale zamiast hokeja dokladke od cupry? :shocked:

jakby to wygladalo...

Opublikowano
  • Autor

Kiedyś trafiłem zająca i od tamtej pory zdarza mu się odpaść. A to zostanie na krawężniku albo na jakiś wielkich dołach.

Ciężko jest taką dokładkę wyrwać bo ludzie wolą sprzedać cały zderzak a nie hokej.

A dokładkę od cupry miałbym z ciągu kilku dni.

no ale zamiast hokeja dokladke od cupry? :shocked:

jakby to wygladalo...

Jak kiepsko to bym nie wziął :wink4:

_________________________________________________

Tak teraz u Dawidsa patrzę, że dokładka od cupry jest wpinana pod hokej.

Pług! :shocked:

Pierwszy przejazd przez tory i było by po dokładce. Eee myślałem, że ona jest zamiast hokeja.

Opublikowano

Mi też hokej łatwo się ściągał. Przykręciłem od spodu na 3 wkręty których nie widać i trzyma się jak trzeba. :decayed:

Opublikowano

Mi też hokej łatwo się ściągał. Przykręciłem od spodu na 3 wkręty których nie widać i trzyma się jak trzeba. :decayed:

Ja mam tak dokładke i dwie osłony do siebie poskręcane :decayed:

Opublikowano

One nie sa z kwasowki... dla tych co pisali ze zrobia sie brzydkie... jak sie okopca wystarczy psiknac preparatem do mycia silnika. Brud schodzi od razu i sa jak nowe. Juz z 10osob ma je na forum :D

Opublikowano

ciekawe jak po zimie będą wyglądały :mysli:

u siebie też będę zakładał tylko że ultera n1-70rs

Opublikowano
  • Autor

ultera n1-70rs

Ładne :) ale dla mnie trochę za duża średnica (70mm).

Te końcówki mają 60mm i (jeszcze bo pewnie niedługo się przyzwyczaję) wydają się spore.

Czekam aż się okopcą :evil:

Dziś zrobię normalne zdjęcia bo na razie mam tylko takie:

FTPBr.jpgFWXEJ.jpg

Opublikowano

ultera n1-70rs

Ładne :) ale dla mnie trochę za duża średnica (70mm).

Te końcówki mają 60mm i (jeszcze bo pewnie niedługo się przyzwyczaję) wydają się spore.

Czekam aż się okopcą :evil:

Dziś zrobię normalne zdjęcia bo na razie mam tylko takie:

FTPBr.jpgFWXEJ.jpg

Gdzie tam za duża, do B5 moim zdaniem najlepiej zapodać 80mm i właśnie na takie się zdecydowałem :)

Tu masz podgląd jak coś http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=688696272d2f99a7 :)

Opublikowano
  • Autor

ultera n1-70rs

Ładne :) ale dla mnie trochę za duża średnica (70mm).

Te końcówki mają 60mm i (jeszcze bo pewnie niedługo się przyzwyczaję) wydają się spore.

Czekam aż się okopcą :evil:

Dziś zrobię normalne zdjęcia bo na razie mam tylko takie:

FTPBr.jpgFWXEJ.jpg

Gdzie tam za duża, do B5 moim zdaniem najlepiej zapodać 80mm i właśnie na takie się zdecydowałem :)

Tu masz podgląd jak coś http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=688696272d2f99a7 :)

Do mocnej benzyny pasuje duży wydech.

Do mojego (jeszcze) słabego diesla nie bardzo :wink4:

Chciałem wydech w takim stylu: schowane i okopcone dwie rurki jak w nowym bmw serii 5 albo w A4 B8:

GarA0.jpgG9xcJ.jpg

Opublikowano

A jak tam sprawa sprzęgła się rozwija? AWX na pokładzie czy to niewykonalne? :mysli:

Opublikowano

A jak tam sprawa sprzęgła się rozwija? AWX na pokładzie czy to niewykonalne? :mysli:

no wlasnie tez jestem ciekaw...bo jest do kupienia awx w dobrej kasie i dalej sie zastanawiam i czekam na ciebie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.