Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wlasnie kupilem ostatnie dwie rurki na wydech : ) takie same ;) mam nadzieje,ze beda dobrze wygladac :) suszarka awx tez juz przyszla do mnie, jest ok : )

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wlasnie kupilem ostatnie dwie rurki na wydech : ) takie same ;) mam nadzieje,ze beda dobrze wygladac :) suszarka awx tez juz przyszla do mnie, jest ok : )

Wyglądają bardzo dobrze.

Tak dobrze, że niewtajemniczeni myślą, że to seryjne rurki :wink4::good:

Zamówiłem naklejki na dekielki. Niech już będzie wiosna :cool:

Opublikowano

wlasnie kupilem ostatnie dwie rurki na wydech : ) takie same ;) mam nadzieje,ze beda dobrze wygladac :) suszarka awx tez juz przyszla do mnie, jest ok : )

Wyglądają bardzo dobrze.

Tak dobrze, że niewtajemniczeni myślą, że to seryjne rurki :wink4::good:

Zamówiłem naklejki na dekielki. Niech już będzie wiosna :cool:

dzisiaj to już jak wiosna :>

Opublikowano

wlasnie kupilem ostatnie dwie rurki na wydech : ) takie same ;) mam nadzieje,ze beda dobrze wygladac :) suszarka awx tez juz przyszla do mnie, jest ok : )

a ja chyba kupiłem dwie pierwsze :wink4::kox:

Opublikowano

zaraz Ci je ktoś zapierdzieli ;-)

Niech bierze, mierzyłem. Nie pasują :confused4:

Muszę naklejki kupić.

porsche_50.gif

armistead daj jakies namiery na te naklejki ;)

Opublikowano

napewno ;)

szkoda ze nie ma 65mm :( cza szukac org. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Chciałbym już kupić opony na lato ale mam dylemat.

Nie wiem czy kupować opony 225/40/18 czy 215/40/18 :wallbash:

Pierwsze, wiadomo normalny rozmiar.

Drugie, będzie naciąg bo felga 8,5 cala, ale czy prosiaki z rantem będą dobrze wyglądać z naciągiem :mysli:

Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić :(

Na zdjęciach są opony 235/45/18

P1350579.jpgP1350445.jpg

Opublikowano

kup 225 ,ja mam takie na lato i nie czuje spadku mocy,a tymbardziej spalania wiekszego.. jedynie robi sie twardo i w koleinach nosi :)

Opublikowano

jak idziesz w myśl "nisko i szeroko" to naciągaj :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Zobaczę u Nowaka jak to na tt wyglądało.

Chciałbym nisko i szeroko (ale gwintu w tym roku raczej nie kupię ;().

Tyle, że zawsze mi się to kojarzyło z szerokimi oponami :mysli:

_________________________________________________

Chyba się skuszę. Wygląda nieźle, ciekawe co "żona" na to powie :decayed::kox:

20100228167.jpg

20100303172.jpg

Plus 215/45 to na pewno mniejsze zamulenie niż na 235/45 - czuć było, że sprint do setki... to nie był sprint :tongue4:

I felga będzie wyglądała na większą :mysli:

Opublikowano

Adaś jak ma być szeroko to moze pomyśl o jakims dystansie na tył :slina:

Opublikowano
  • Autor

Adaś jak ma być szeroko to moze pomyśl o jakims dystansie na tył :slina:

Dystans jest w planach i chyba to będzie lepsze niż zostawienie 235/45/18 na tylnej osi.[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 14:25_________________________________________________Bez gwintu to chyba jednak nie ma sensu bawić się w naciąg :gwizdanie: :mysli:

Chyba lepiej zostać przy seryjnym rozmiarze 225/40/18.

Patrzyłem na ceny, nowe 215/40/18 są tańsze niż 225/40/18. I weź tu bądź mądry.

Opublikowano

Bez gwintu to chyba jednak nie ma sensu bawić się w naciąg :gwizdanie: :mysli:

true :good:

pojawiła Ci się nowa pozycja na liście planowanych modów :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ta lista chyba nigdy się nie skończy :gwizdanie: :decayed:

Moja stara co raz wymyśla coś nowego, obrysy to był jej pomysł :kox:

Opublikowano

Ta lista chyba nigdy się nie skończy :gwizdanie: :decayed:

Moja stara co raz wymyśla coś nowego, obrysy to był jej pomysł :kox:

:evil:

A co teraz wymyśliła, chyba ja namówie na gwint, wtedy to juz bez gadania kupisz :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Że mam zmienić żarówki w tylnych lampach, że pod maską ma być porządek bo często na spotach podnoszę maskę (to jej argument).

Co tam jeszcze :mysli:

Aaa kubełki, chyba żyć mi nie da.

Może jak się trafi gwint w dobrej cenie to kupię ale na razie wolę nowe opony zamiast gwintu.

Opublikowano

rób naciąg :good:

Opublikowano

Że mam zmienić żarówki w tylnych lampach, że pod maską ma być porządek bo często na spotach podnoszę maskę (to jej argument).

Co tam jeszcze :mysli:

Aaa kubełki, chyba żyć mi nie da.

Może jak się trafi gwint w dobrej cenie to kupię ale na razie wolę nowe opony zamiast gwintu.

jak byś trafił białą skórke, to plastiki pod machą w kremik, było by gruubo :kox: , ja miałem malować, ale nie bedą miały żadnego odniesienia wiec zostają czarne :disgust:

Opublikowano

gwint do tej felgi musi być :decayed:

jest stanowczo za wysoko :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.