Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co za burak wymyślił takie wymiary tablic :facepalm: :doh1:

W głębokim PRL ktoś wymyślił taki wymiar bo pasowała do malucha :decayed: i tak już zostało :cool1:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ślepy zdjęcia tyłu chciał:

27wvqlu.jpg

30rnol2.jpg

zmij4g.jpg

btw,

Krycha dostałem zaślepkę strony kierowcy a nie pasażera :confused4: (dlatego nie ma zdjęć przodu :tongue4:)

Opublikowano

O to i on:

kd4iv9.jpg

Czemu od Angola, nie było nigdzie normalnej wersji Eu :naughty::mysli:

Szybki przyciemnij i będzie malinka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nie trzeba go naprawiać, dlatego go wziąłem.

Już raz się przejechałem na okazyjnym kupowaniu fisa.

Zresztą dla mnie to nie anglik tylko us :wink4:

Szyby będą przyciemnione baardzo delikatnie, za miesiąc albo dwa. Na pierwszy ogień idzie właśnie fis i (wygadam się) czarny sufit :naughty:

Jestem na kursie i nareszcie będę miał normalne godziny pracy i czas na wszystko :kox:

Opublikowano

ale ze znaczkiem audi chyba lepiej z tylu wyglada ;)

Opublikowano
  • Autor

Miałem już wszystkie kombinacje i wersja na gładko najbardziej mi podchodzi.

Bywało gorzej :polew:

2crpl60.jpg

Opublikowano

oooo haczyk :jerk: :jerk: :jerk:

Opublikowano

Podobno optycznie bez emblematu oooo auto wygląda na szersze ale chyba nie sedan :)

Opublikowano

Podobno optycznie bez emblematu oooo auto wygląda na szersze ale chyba nie sedan :)

jak to nie sedan :bicz3: :decayed:

27wvqlu.jpg

dsc0142xl.jpg

Armi sorry za OT :wink4:

Opublikowano

Podobno optycznie bez emblematu oooo auto wygląda na szersze ale chyba nie sedan :)

wydaje mi się że to chodzi o oznaczenia modelu & silnika

Opublikowano

Podobno optycznie bez emblematu oooo auto wygląda na szersze ale chyba nie sedan :)

chyba nie
Opublikowano

Ślepy zdjęcia tyłu chciał:

27wvqlu.jpg

30rnol2.jpg

zmij4g.jpg

btw,

Krycha dostałem zaślepkę strony kierowcy a nie pasażera :confused4: (dlatego nie ma zdjęć przodu :tongue4:)

kurfa nie gadaj? :wallbash: ja jebe, wyślę Ci po weekendzie jak coś znajde
Opublikowano
  • Autor

Jak wrzucam zdjęcia to wrzucę i tu:

Na wiosnę zagoszczą u mnie takie zaciski :naughty: :gwizdanie:

P1000344.jpgP1000345.jpg

4-tłoczkowe brembo :naughty::kox:

Opublikowano

a po co ci takie??

oddaj mi :cool1:

Opublikowano

a po co ci takie??

oddaj mi :cool1:

rzeźba Panie rzeźba sie szykuje :evil:

Opublikowano

to są te pod 330??

Opublikowano

to są te pod 330??

tarcza 312 tam siedziała :)

Opublikowano
  • Autor

a po co ci takie??

oddaj mi :cool1:

Pod 312 :tongue4:

gdybym miesiąc temu nie zmieniał klocków to zagościłyby wcześniej :(

a po co ci takie??

oddaj mi :cool1:

rzeźba Panie rzeźba sie szykuje :evil:

Najpierw sprawdzę czy na zimówki wejdzie :decayed:

Opublikowano

eeee to lipa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

eeee to lipa :decayed:

Zwrotnic zmieniać nie będę :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.