Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie masz pół fis :mysli:

Ja bym sprawdził czujniki, porównał ich wskazania ze wskazaniami z climatronica._________________________________________________

Zastanawiam się czy nie sprawić sobie takiego urządzenia:

http://allegro.pl/kamera-do-auta-wideorejestrator-na-sd-i-hc-do-32gb-i1807653772.html

Jadę sobie spokojnie prawym pasem obok mnie jedzie stary rupiec, zrównał się ze mną i buch na prawy pas.

Bez kierunkowskazu, bez spojrzenia w lusterko.

Prawie mnie wepchnął na latarnie :wallbash: Już widziałem audika na słupie :kwasny:

Gość pewnie by odjechał i tyle bym go widział. I znów sprawa w sądzie, znów bujanie się z jakimś baranem :wallbash: a tak kamerka jest i wszystko rejestruje :mysli:

Jedno jest pewne - człowiek zacznie patrzeć w lustrka bo wylecieliśmy do niego na następnych światłach :decayed:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 21:21_________________________________________________

mi się kojarzy z wiochą te chromy na liczniku to samo co na grillu tak to odbieram. Lepiej byłoby w kolorze satynowym albo aluminium

podzielam zdanie :wink4:, mój młody wziął licznik od a6 i tam ma ori ramki, i są za***iste, w satynie :good:

Jak kupowałem to nie było w satynie :disgust:

Zastanawiam się czy ich nie pomalować w czarny mat coś jak ramki w liczniku od rs4.[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 21:23_________________________________________________Coś takiego:

C15443856_8.jpg

takiego efektu napewno nie bedzie, ale bedzie dużo lepiej niż teraz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Qrfa zapomniałem, że ramkę na fis przykleiłem na poxipol :wallbash::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś jak sie bawic to pomalowac to w ciemny antracyt, czarne szału nie zrobią :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cóż to za aparat ? to może chociaż dobry telefon ?

LUMIX G3

kupię tę kamerkę bo mam dość idiotów na drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będziesz miał przy okazji fajne urządzenie do video z jazdy ;-) zorientuj się tylko czy takie nagranie może być dowodem w sądzie, bo teoretycznie tego kto prowadził pewnie nie będzie widać, a tobie będzie to trochę ograniczało widoczność. Ciekawe jak to się sprawdza w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będziesz miał przy okazji fajne urządzenie do video z jazdy ;-) zorientuj się tylko czy takie nagranie może być dowodem w sądzie, bo teoretycznie tego kto prowadził pewnie nie będzie widać, a tobie będzie to trochę ograniczało widoczność. Ciekawe jak to się sprawdza w nocy.

a dozwolone jest w ogóle filmowanie w taki sposób? żeby nie było tak że przypalą jeszcze mandatem albo czym gorszym jak pały zobaczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będziesz miał przy okazji fajne urządzenie do video z jazdy ;-) zorientuj się tylko czy takie nagranie może być dowodem w sądzie, bo teoretycznie tego kto prowadził pewnie nie będzie widać, a tobie będzie to trochę ograniczało widoczność. Ciekawe jak to się sprawdza w nocy.

a dozwolone jest w ogóle filmowanie w taki sposób? żeby nie było tak że przypalą jeszcze mandatem albo czym gorszym jak pały zobaczą.

Dozwolone. Dowodem w sądzie może być.

Ostatnio był jakiś artykuł nt. temat w Auto Świecie, a poza tym eLki ezgaminacyjne tak nagrywają i już zdarzało się wykorzystywanie takich nagrań do ścigania piratów.

Swego czasu też myślałem o takim czymś, ale wku... mnie jak mi coś przy szybie wisi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam prace nad fis-em ? :naughty:

ramki na żywo jak wyglądają, polecasz ? :gwizdanie:

zostawiasz tarcze od prędkościomierza jak jest czy zmieniasz na Europe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...