Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak, jest czarna i dosyć śliska.

Jeśli to jest ta którą kiedyś miałem ( czarna " brzydka strona" bez podszewki i cienka ) to nie powinna zrobic się fioletowa :wink4:

Pamiętam jakoś tanio kiedyś ją kupiłem.. coś 11 zł/ metr bieżący :)

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak nieźle,a jak wszystko zamontujesz będzie jeszcze lepiej :good:

Opublikowano

Fajnie wygląda. Będzie szał.

Armi daj jakieś wskazówki jak po kolei zdemontować sufit.

Opublikowano

medik a co przymierzasz sie do czarnego sufitu :naughty::kox:

Opublikowano

Już dawno leży, tylko nie mam kiedy zamontować. :confused4:

Opublikowano

Demontujesz słoneczniki, raczki, odczepiasz słupki (są na zatraski), lampki, sufit wyjmujesz bagażnikiem (jak masz składaną kanapę) jak nie to pytaj armiego jak to wyjął na dwór, odkręcasz pasy żeby wyjąć środkowy słupek, ogólnie to 15 min roboty.

Opublikowano
  • Autor

Wyjąłem drzwiami :decayed:

pasażera, po wyjęciu fotela :naughty:

Opublikowano

Wyjąłem drzwiami :decayed:

pasażera, po wyjęciu fotela :naughty:

bez problemu idzie wyjąć drzwiami bez wyciągania fotela :wink4:

Opublikowano
:hi: fenkju
Opublikowano

fajnie, muszę to kiedyś zobaczyć na zywo ;-)

Opublikowano
  • Autor

fajnie, muszę to kiedyś zobaczyć na zywo ;-)

Ja zobaczyłem na żywo, podżegaczka też - i czarny sufit zagościć musiał :decayed:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 23:41_________________________________________________75% done, sufit siedzi tylko niektóre plastiki do pomalowania jeszcze raz :gwizdanie:

Fajna zabawa :naughty::kox:

P1000679.jpgP1000674.jpgP1000692.jpg

Z czarnym dachem o klasę wyżej :decayed:

P1000700.jpg

Opublikowano

No nie przesadzajmy Armi, najwyżej pół klasy... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Niech będzie i pół klasy - naprawdę warto :)

Muszę jeszcze dekory ogarnąć bo nie pasują do całości :rolleyes:

Opublikowano

Myślę, że jakiś Hammerite mlotkowy w szarym kolorze będzie pasował idealnie :decayed:

Opublikowano

Armi nie rób dekorów w czarnej alcantarze. Na suficie wygląda po poł roku tak samo jak w pierwszy dzień a na dekorach jest fioletowy.

Opublikowano

armi aleś nawalił półśrodków ;-) Uszczelki mazakiem? :bicz3:

Opublikowano

P1000679.jpg

nie było tak całości zrobić? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bravo :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Armi nie rób dekorów w czarnej alcantarze. Na suficie wygląda po poł roku tak samo jak w pierwszy dzień a na dekorach jest fioletowy.

:wallbash: a miałem obklejać u siebie

Opublikowano

Armi nie rób dekorów w czarnej alcantarze. Na suficie wygląda po poł roku tak samo jak w pierwszy dzień a na dekorach jest fioletowy.

:gwizdanie:
Opublikowano

No sufit :thumbup: mowiles ostatnio o czarnym suficie ale powiem Ci ze pojechales po bandzie :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.