Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Cześć paput :decayed::papa:

_________________________________________________

Mi się osobiście nie podoba, sufit fajna sprawa :good:ale dekory do niczego tu nie pasują a na pewno nie do tych materiałowych boczków :mysli:

Dobrze, że nie wszystkim się podoba. Przynajmniej dużo kser nie będzie :decayed::wink4:

A tak na poważnie to, do czego pasują oryginalne dekory? Carbon, niecarbon, drewno?

Do niczego :decayed: Jak sama nazwa mówi są to listwy dekoracyjne. Mają przełamywać monotonię wnętrza.

Po zrobieniu czarnego sufitu, w środku zrobiło się fajnie ciemno, można powiedzieć ponuro. Szukałem czegoś niebanalnego, co przełamie tę monotonię.

Dekory w naklejki spisują się znakomicie bo bardzo ożywiają wnętrze, co więcej nie są matowe jak naklejany carbon czy alkantara. Są błyszczące.

A że komuś się nie podoba, trudno. Ja jestem bardzo zadowolony ze swojej i Piotrka pracy :)

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 141,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adam, pisałem Ci już że teraz deska nie pasuje ;-)

Opublikowano
  • Autor

Myślałem o floku ale to chyba będzie za dużo jak na to wnętrze.

W przyszłości zmienię tunel i konsolę na polifta.

Opublikowano

i to dobry mod konsola niesamowicie zmienia wnętrze

Opublikowano

Nie chcesz kupić bardzo tanio konsoli po lifcie? :naughty:

Opublikowano

Jebbany ma jaja :kox:

Opublikowano
  • Autor

Stickerbomb tylko do środka, nie planuję więcej oklejania :decayed:

Konsola z polifa robi robotę, zgadzam się z Wami ale ja poluję na 2din.

Przerabiać nie chcę :gwizdanie:

Opublikowano

tylko 2din :good:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 10:41_________________________________________________raz był komplet za 600zł

Opublikowano

Jest ogień na zywo :evil: i wunder Baum na którymś dekorze :naughty:, tylko niech armi wstawi foty robione w dzień, bo z lampą błyskową to nigdy nie jest ładne zdjęcie :gwizdanie:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: mi się to widzi i chyba dzisiaj obadam to na żywo :D Kto wie czy nie zachoruję na to... :D I las zostanie zastąpiony :D

Ale licznik nadal kurfa masz ch#jowy... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown::sick3::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Masz rację, licznik ujowy jest ale jeszcze trochę... i będzie inny, chyba że najpierw przyciemnię szyby :decayed:

Opublikowano

dekory robią robote ;d sufit też, brakuje tylko recaro w czarnej skórze :evil:

Opublikowano

Masz rację, licznik ujowy jest ale jeszcze trochę... i będzie inny, chyba że najpierw przyciemnię szyby :decayed:

o ile sam Ci tego licznika dzisiaj nie uszkodzę... :P wtedy będziesz musiał wymienić :P

To co 15-15.30? ;) I gdzie?

Opublikowano

Tak jak mówisz podobać ma się Tobie, a nie nam.

Grunt że jest niepowtarzalnie. :good:

Opublikowano
  • Autor

Po dzisiejszym spocie, mogę stwierdzić że podoba się nie tylko mi :)

Zdjęcia w dzień:

iz2v6w.jpg20p7j0y.jpg30ngeur.jpg

Opublikowano

W dzień jest kox :kox:

Opublikowano

Armi to walnij coś jeszcze w stickery na nadwoziu.

Opublikowano

Mówiłem że zdjecia z lampą błyskową są bee, nie oddają rzeczywistego wygladu :gwizdanie:

Przyjżyjcie na pewne wstawki graficzne w tych dekorach :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.