Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie, to nie:thumbup1:

Strzeliłem foty na pamiątkę i oddałem:whistling:

33ojx48.jpg116l6vp.jpg

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I bardzo dobrze zrobiłeś.

Nie chcesz klapy US ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Prosiaki zostają, tylko muszę je odświeżyć. Są 4 opcje:

- malowanie na srebrno

- malowanie na biało

- polerka

- malowanie na oczojebno

Widziałem w polerce na majóvwce, niegłupio to wyglądało tylko nie wiem czy u mnie to przejdzie bo ranty są styrane:wallbash:

Opublikowano

Maluj na srebrno albo biało.

Opublikowano
Widziałem w polerce na majóvwce, niegłupio to wyglądało tylko nie wiem czy u mnie to przejdzie bo ranty są styrane:wallbash:

jak są grubo przeorane to tego nie przeskoczysz, tylko szpachlowanie i malowanie:whistling:

chociaż w polerce robiłyby robotę:kox:

Opublikowano
  • Autor

Muszę nad tym pomyśleć.

Ogólnie teraz najbardziej mi zależy, żeby zamknąć temat strojenia.

Zostało tylko pospawać dolot i przelot a nie mam czasu tego zrobić:wallbash:

35ktmr5.jpg

(to wersja testowa).

Opublikowano

ja bym dał kawa z mlekiem/ekri/beżowy jak zwał tak zwał :)

Opublikowano

Ja bym malował na srebrno :naughty:

Opublikowano
  • Autor

1072a1v.jpg

A mnie kusi polerka:dziura:

Opublikowano

Armi jaka polerka, jak mówisz że ranty styrane.

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie pedanta to styrane ranty a dla kogoś lekko przytarte (i to nie wszystkie):cool:

Opublikowano

Ja bym dawał w kolor..ciemny brąz/ kawa z milsiem :decayed:

Opublikowano
...zdjęcia obszycia słoneczek...

podsufitka to ten sam materiał? Ona jest w oryginale czy robiona tak jak słoneczka? Jeśli tak to jaki to koszt? Ja na swoją podsufitkę nie mogę już patrzeć ...

PS sedanik jak talala ;)

Opublikowano
  • Autor

Tak, to ta sama alcantara.

Podsufitka i słoneczka są obklejone. Kosztów dokładnie nie pamiętam ale były to okolice 150-200zł.

Koszt może nie zbyt duży ale pracy sporo:kwasny:

Opublikowano

Panie podeślij dobre foto na pw albo na G:wink: na jutro cos ogarne

noi koncert życzeń napisz

Opublikowano

D.jpg

C.jpg

B.jpg

A.jpg

E.jpg

Opublikowano

Armi znasz może parametry śrub do prosiaków , muszę zamówić bo mi gdzieś zginęły f*ck :facepalm:

---------- Post added at 14:08 ---------- Previous post was at 14:07 ----------

btw z zółtymi może być ciekawie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Odnośnie śrub - ja jeżdżę na seryjnych.

Ja już głupieję od vt:grin: nie mogę się zdecydować.

Podoba mi się polerka, żółty a nawet grafit (tylko trzeba byłoby go przełamać innym kolorem zacisków i dekielków).

Byłem już prawie zdecydowanie na malowanie na srebrny połysk (podwójny połysk powiedzmy) ale teraz znowu mam mętlik w głowie.

---------- Post added at 14:24 ---------- Previous post was at 14:18 ----------

24y6yk1.jpgi3cga9.jpg1ij0x1.jpg

I bądź tu mądry:heat::huh:

Opublikowano

Białe albo polerka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.