Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

To głupie ale miałem nadzieję, że to może turbina

wrzuć nakrętkę do dolotu... przed turbiną :naughty: myślę że się nie zawiedziesz wtedy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:>

Nie nie, to musi być przypadek losowy. Jak tej się coś stanie to wleci BRD i pewnie wtryski 230 ale to odległe plany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:>

Nie nie, to musi być przypadek losowy. Jak tej się coś stanie to wleci BRD i pewnie wtryski 230 ale to odległe plany :wink4:

Adaś wtedy to juz chyba lepiej pomyśleć o całym silniku AWX :wink4: bo rzeźbić na pompie to wiesz :disgust: wczoraj pojeżdziłem z kolegą tym volvoS60R potęga a to tylko 5s do setki, jednak turbodoładowana benzynka to moc :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:>

Nie nie, to musi być przypadek losowy. Jak tej się coś stanie to wleci BRD i pewnie wtryski 230 ale to odległe plany :wink4:

Adaś wtedy to juz chyba lepiej pomyśleć o całym silniku AWX :wink4: bo rzeźbić na pompie to wiesz :disgust: wczoraj pojeżdziłem z kolegą tym volvoS60R potęga a to tylko 5s do setki, jednak turbodoładowana benzynka to moc :gwizdanie:

Ale chyba z chipem to volvo bo przecież moskal pisał, że esa objeżdza takie volvo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5S do setki ok... ale czy za kazdym razem tak wystartujesz zeby zlapac trackje?

Takie volvo ma w ..uj systemów min. zapobiegający utracie trakcji przy ruszaniu.

Tylko to 5sekund przy takiej krowie jest zastanawiające, chyba że ma chipa.

Na papierze seria ma 5,8 do setki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:>

Nie nie, to musi być przypadek losowy. Jak tej się coś stanie to wleci BRD i pewnie wtryski 230 ale to odległe plany :wink4:

Adaś wtedy to juz chyba lepiej pomyśleć o całym silniku AWX :wink4: bo rzeźbić na pompie to wiesz :disgust: wczoraj pojeżdziłem z kolegą tym volvoS60R potęga a to tylko 5s do setki, jednak turbodoładowana benzynka to moc :gwizdanie:

Ale chyba z chipem to volvo bo przecież moskal pisał, że esa objeżdza takie volvo :mysli:

No pamietam ze pisał, ale tego to chyba nie pocisnie serią jednak

5S do setki ok... ale czy za kazdym razem tak wystartujesz zeby zlapac trackje?

no wiadomo ze nie za kazdym ale to jest AWD :kox: na mnie tam robi wrazenie ten samochodzik i dziwęk silnika, ale i tak wolał bym S4 w avancie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to volvo trzeba porównywać z S4 B6 :wink4: Bo to mniej więcej te same lata produkcji :) A jak jest z awaryjnością tych silników w volvo? :mysli: I wiele to temu koledze pali? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to volvo trzeba porównywać z S4 B6 :wink4: Bo to mniej więcej te same lata produkcji :) A jak jest z awaryjnością tych silników w volvo? :mysli: I wiele to temu koledze pali? :)

Pali przy takiej jeżdzie dosć sporo bo narzeka :decayed: no według testów na YT to ma 6s do100km/h ogólnie fajna alternatywa którą też można dłubnąć i co ciekawe w filmiku porónujacym do S4 wychodzi na + pod wzgledem sterownosci :blink: zobaczcie na 2:56

Nie wierzę w 5 sekund :cool1:

5 sekund do setki to ma rs4.

oj tak napisałem te 5s bo nieznam danych wiem ze ma wydech cały przelotowy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że właściciel głosi takie teorie :wink4:

Osobiście nie wiem, które auto bym wolał. Chyba diesla :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem S60 2.4 R5...ale srodek duzo gorszy niz w ŁAŁDI :decayed:

Z tym sie zgodze, ale fotele niczego sobie :wink4:

Dobra EOT :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie wyszło, pełen szacuneczek :notworthy:

jeszcze jakby był zderzak od esy to by było :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzaka od esy nie będzie :gwizdanie:

Ile można inwestować w samochód :wink4:

P1340874.jpgP1340900.jpgP1340865.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale koza na tych 16" :gwizdanie:

Mi też się podoba :decayed:

A budziki kiedy? :mysli:

:mysli: ciężko powiedzieć, cały czas próbuje rozszyfrować rozpiskę pinów. Gdybym miał gotowy schemat to fis już by był.

Mogłem kupić gotową przejściówkę za 200 czy 250zł ale uważam, że to chora cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A budziki kiedy? :mysli:

:mysli: ciężko powiedzieć, cały czas próbuje rozszyfrować rozpiskę pinów. Gdybym miał gotowy schemat to fis już by był.

Mogłem kupić gotową przejściówkę za 200 czy 250zł ale uważam, że to chora cena.

armistead z czym dokładnie masz problem i o jaką przejściówkę chodzi ? Jak coś to mam notatki z całego tematu o montażu FIS-a z naszego forum, najważniejsze rzeczy wypisane, korzystałem z tego jak montowałem u siebie FIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...