Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś był sms, że wpłata w czwartek rano będzie.

W piątek idę na policję :wink4:

Allegro też się upomina o wiadomości w sprawie sporu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

żeby tylko dotrzymał słowa :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze wam powiem że po tej akcji z tym ciulem to zacząłem z niechęcią patrzeć na Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGr, kupiłem jakieś 70 przedmiotów przez allegro i nigdy nie miałem kłopotów, fakt, zawsze biorę od SS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście zakupy na allegro są troszeczkę bezpieczniejsze niż te na forum.

Program Ochrony Kupujących ale musi być zgłoszenie na policję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze wam powiem że po tej akcji z tym ciulem to zacząłem z niechęcią patrzeć na Allegro

nie potrzebnie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem i sprzedałem już w ciul tych rzeczy ale żeby taki ciul sobie robił co chciał ? przecież on żyje w jednym wielkim strachu - w wieku 40 lat zawał murowany.

A Allegro przypadkiem zwraca tylko do jakiejś kwoty chyba nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już drugi raz przejechałem się na kupnie na allegro.

Za pierwszym razem kupiłem halogeny, miało być wszystko cacy a przyszły zardzewiałe, poprzepalane. Ogólnie śmietnik a na zdjęciach super. Na szczęście udało się odesłać paczkę za pobraniem i kasa wróciła na konto. A konto oszusta jest zawieszone do tej pory, właściwie to już skasowane.

Teraz jest dużo trudniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to nie polemika o allegro, ale to chyba bardziej bezpieczniejszy sposób niż nasze forum :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie jedno czy ten typ będzie dalej użytkownikiem forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to nie polemika o allegro, ale to chyba bardziej bezpieczniejszy sposób niż nasze forum :rolleyes:

u nas można zrobić bezpieczne zakupy chyba tylko z tymi, którzy są wiarygodni jako użytkownicy :wink4: kilkunastu się takich znajdzie :good:

armi - powodzenia w rozstrzygnięciu sprawy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to nie polemika o allegro, ale to chyba bardziej bezpieczniejszy sposób niż nasze forum :rolleyes:

u nas można zrobić bezpieczne zakupy chyba tylko z tymi, którzy są wiarygodni jako użytkownicy :wink4: kilkunastu się takich znajdzie :good:

armi - powodzenia w rozstrzygnięciu sprawy :good:

dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam dziś gwint na ebay-u.

312MC obiecał kasę do poniedziałku, nawet w smsie się przyznał że gwint był uszkodzony więc w razie sprawy mam dowody.

Spór przekazany allegro :gwizdanie:

A i dostał pozdrowienia z od klubu :naughty:

Nawet nie ukrywa, że Piotr Mazur = Rafał Świetłowicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, za mniej więcej taką samą kasę można mieć w PL MTS czy Ta-technix to wolę w DE kupić SuperSporta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto go tam pozdrowił ;-) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go pozdrowiłem, zresztą już nie raz dostawał smsy z podpisem 312MC albo ze zwrotem per Panie Rafale :wink4:

I nigdy nie zaprzeczył, że to nie on.

Pętla na szyi mu się zaciska ale od lamusów czy kablujących frajerów wyzywa :naughty:

Śmiać mi się chce bo on chyba dalej myśli, że jak koksem bo sobie zastrzyki ze sterydów robił to ja się go wystraszę :wink4:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 15:07_________________________________________________Idę rano po samochód do garażu i słyszę kwi kwi kwiii kwii. Oho, świnie mnie usłyszały.

Wracam kwiiiiiiii kwiiiiiii - musiałem je wypuścić :decayed:

Wybiegły, całe w błocie (jak to prosiaki). Trzeba było je wyczyścić, zmienić dekielki i niech mają -> zostały na aucie :)

P1360699.jpgP1360702.jpgP1360703.jpgP1360704.jpgP1360708.jpg

Sesji nie robię bo straszna koza, gdyby nie ten kwiiiik :wink4: to bym ich nie wypuścił :polew:

+/- za tydzień będzie gwint to będzie sesja, na razie nie ma się czym chwalić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spy photo, nic więcej

2lkbbdk.jpg[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:58_________________________________________________Cieszę się, że nowe opony kupiłem w rozmiarze 225/40/18 :gwizdanie:

Wyprzedzam kolumnę aut po nierównej drodze i zgrzyt bo opony obcierają o nadkola :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no prezentuje się :kox: ale powiem Ci, że brakuje ori chromu wokół szyb :wink4: powaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za późno, jestem już po ciemnej stronie (mocy) :wink4::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...