Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

W tylnym też się bawiłem w lutowanie. Wszystko będzie w fotostory :naughty:

Idę do audika bo drażni mnie mrygająca dioda podświetlająca tablicę rejestracyjną. Muszę to poprawić bo zrobił się festyn - jedna lampka świeci, druga mryga :disgust:[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 13:14_________________________________________________Dzisiejsze zakupy :kox:

- podświetlane kratki nawiewów (od europejczyka :naughty:)

- czerwone lampki oświetlenia drzwi

- białe lampki oświetlenia bagażnika

- zbiornik pod spryskiwacze reflektorów

l8NIS.jpg1yLN0.jpg

Pojechałem kupić tylko żarówki ale że stała poliftowa A4 na części to wybrałem sobie parę rzeczy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:decayed: jutro ją jeszcze oskubiemy :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to zwykły polift bo gdyby tam stała s4 to chyba całą wypłatę bym na części wydał :decayed:[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 20:01_________________________________________________Wyrezałem podświetlane kratki nawiewów :kox:. Dobre zdjęcia będą później bo nie umiem (na razie) dobrych zrobić ;(

A_259.jpgDudAi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrezałem podświetlane kratki nawiewów :kox:. Dobre zdjęcia będą później bo nie umiem (na razie) dobrych zrobić ;(

A_259.jpg

:disgust: Zmień radio i zegary :kwasny:

Kratki git :good: ile dałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie, podświetlane kratki sam bym sobie chętnie sprawił, za ile je wyrwales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie, podświetlane kratki sam bym sobie chętnie sprawił, za ile je wyrwales?

taniej niz na alegro :decayed: w ogóle tania ta poliftowa a4 była :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba chyba zrobić tournee po szrotach :gwizdanie:

dajcie cene na PW :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co PW :wink4:

100zł dałem za te kratki. I to nie był anglik :kox:

W przyszłym tygodniu montuję spryski :naughty:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 00:17_________________________________________________

Wyrezałem podświetlane kratki nawiewów :kox:. Dobre zdjęcia będą później bo nie umiem (na razie) dobrych zrobić ;(

A_259.jpg

:disgust: Zmień radio i zegary :kwasny:

Kratki git :good: ile dałeś?

Yyy a co z tymi zegarami jest nie tak? Lubie czerwone podświetlenie.

Pewnie, o fis chodzi :mysli: może kiedyś ale raczej tego nie planuje.

Radio mam inne, nawet z czerwonym podświetlaniem ale nie współpracują z nim tylne głośniki więc na razie odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co PW :wink4:

100zł dałem za te kratki. I to nie był anglik :kox:

W przyszłym tygodniu montuję spryski :naughty:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 00:17_________________________________________________

Wyrezałem podświetlane kratki nawiewów :kox:. Dobre zdjęcia będą później bo nie umiem (na razie) dobrych zrobić ;(

A_259.jpg

:disgust: Zmień radio i zegary :kwasny:

Kratki git :good: ile dałeś?

Yyy a co z tymi zegarami jest nie tak? Lubie czerwone podświetlenie.

Pewnie, o fis chodzi :mysli: może kiedyś ale raczej tego nie planuje.

Radio mam inne, nawet z czerwonym podświetlaniem ale nie współpracują z nim tylne głośniki więc na razie odpuściłem.

100zł, to nie tak raytaśnie jak myślałem, ostatnio na allegro za 120zł, z przesyłką, od gościa miałem dogadane, ale wyskoczyły inne wydatki, ale w każdym razie mod na plus :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony bo planowałem wydać 100zł na kratki od anglika a że trafił się europejczyk to brałem bez zastanowienia :naughty:

Bardziej cieszę się z lampek drzwiowych i tych do podświetlenia nóg 5zł za sztukę to okazja. Niewiele zabrakło a wziąłbym też całe podszybie z polfita za 100zł (osłona na akumulator itd) ale głos rozsądku przypomniał mi o innych wydatkach ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest może ta osłona jeszcze, chętnie bym łyknął, dorzucę na jakiś czteropak :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę jechać po odbiór zbiorniczka pod spryski to zobaczę. Podejrzewam, że podszybie tak szybko nie pójdzie tym bardziej że gość nie wystawia części na allegro.

_________________________________________________

Zamontowałem płaskie wycieraczki Valeo :kox:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 01:42_________________________________________________Cały dzień walczyłem z podświetleniem nóg. I udało się :kox:

Otwieram lewe drzwi - zapala się podświetlenie nóg kierowcy. Otwieram prawe drzwi - tylko pasażera.

Nie wiem czy jeszcze komuś się to udało bo jak czytałem fotostory to wszystkim zapalały się obie lampki na raz, nie zależnie które drzwi się otworzyło.

A i podświetlenie jest oczywiście białe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... wg. mnie to najlepiej by było jakby przód i tył się zapalał osobno.. :wink4: a nie każda z osobna :tongue4: ale możesz pokazać fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... wg. mnie to najlepiej by było jakby przód i tył się zapalał osobno.. :wink4: a nie każda z osobna :tongue4: ale możesz pokazać fotki

Tu akurat Ciebie nie rozumiem :blink: Po co ma się zapalać pod nogami pasażera jak kierowca otwiera drzwi i odwrotnie? :blink: Przynajmniej tak napisałeś... Wiesz jak jest w poliftach? A raczej już w autkach '98?

armistead dobra robota :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień wyjęty z życiorysu ale zrobione.

Dam fotki, jak nauczę się je robić ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... wg. mnie to najlepiej by było jakby przód i tył się zapalał osobno.. :wink4: a nie każda z osobna :tongue4: ale możesz pokazać fotki

Tu akurat Ciebie nie rozumiem :blink: Po co ma się zapalać pod nogami pasażera jak kierowca otwiera drzwi i odwrotnie? :blink: Przynajmniej tak napisałeś... Wiesz jak jest w poliftach? A raczej już w autkach '98?

armistead dobra robota :good:

no mnie tak się bardziej podoba.. ale każdy ma inne upodobania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem tak jak jest seryjnie w innych autach, żeby podświetlanie nóg było ale nie rzucało się za bardzo w oczy. Jak ktoś nie wie, że podświetlania seryjnie nie było to się nie domyśli - właśnie o to mi chodziło.

Mam białe diodowe podświetlenie całego wnętrza (łącznie z bagażnikiem i schowkiem) i czerwone podświetlanie zegarów, kratek, radia itd.

Dodatkowo zamontowałem cb radio w półeczce pod kierownicą :decayed:

Następny mod to pranie całej tapicerki.

IOn5A.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny mod to pranie całej tapicerki.

IOn5A.jpg

Ojojojojoj :kwasny: Faktycznie pranie obowiązkowe :decayed: Patrząc na Twoje wnętrze, to u mnie jest idealnie czysto, a też planuję pranie :gwizdanie:

W drzwiach też robisz czerwone lampki? :) Czy już zrobiłeś? :wink4: Ja na dniach będę robił podświetlenie pod drzwiami (białe przy wysiadaniu na ziemię), bo w drzwiach i na nogi mam seryjnie - fabryka dała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drzwiach będą czerwone lampki, leżą w garażu trzeba je tylko zamontować.

W tym tygodniu przyjdą spryski więc ja będę wycinał i montował a z racji tego że auto będzie unieruchomione to dziewczyna upierze te siedzenia :evil:

W świetle dziennym nie widać, że są takie brudne - na zdjęciu flesz zrobił swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziewczyna upierze te siedzenia :evil:

:polew: no tak chce jeździć w czystym aucie to niech pierze :naughty::good::decayed: Zagadaj z Solarem i wspomnij mu że coś mówiłem Ci o praniu tapicerki, a on resztę Ci już powie :) (bo szykuje się duża akcja jakiegoś pięknego dnia :P )

A nie myślałeś o innych fotelach, może o jakichś kubełkach? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...