Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 15.04.2019 o 07:55, Frond Side napisał:

Za dużo postów już zgłupiałem. Jakie konkretnie dać tarcze i klocki przód tył na 320/288 z dziurami/nacinane jeśli jest sens:wink4: ? Wiem ze zimerman i ferrodo.

I ma ktoś przewody w oplocie pod ten zestaw? 

Zadzwoń jutro ogarniemy

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 587,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
15 godzin temu, Dev napisał:

Zadzwoń jutro ogarniemy

za miesiąc, dwa bede potrzebował to zadzwonię  :) 

Opublikowano

Z przykrością muszę odradzić klocki oraz tarcze ATE na tył. Szukałem czegoś w miarę dobrego ze średniej półki.  Dużo osób poleciło właśnie tą firmę, jednak w moim przekonaniu nie spełniają moich oczekiwań. Przy nawet lekkim do hamowaniu, jak już tył zaczyna łapać, hamulce zaczynają niemiłosiernie piszczeć. Jest to naprawdę donośny dźwięk, który irytuje i denerwuje :facepalm: :wallbash:  Plus za wygląd, są pokryte środkiem zapobiegającym rdzewieniu, na prawdę estetycznie to wygląda.

Pozdro  

Opublikowano

Montaż do poprawy ;)

Opublikowano
2 godziny temu, Arturinho1992 napisał:

Z przykrością muszę odradzić klocki oraz tarcze ATE na tył. Szukałem czegoś w miarę dobrego ze średniej półki.  Dużo osób poleciło właśnie tą firmę, jednak w moim przekonaniu nie spełniają moich oczekiwań. Przy nawet lekkim do hamowaniu, jak już tył zaczyna łapać, hamulce zaczynają niemiłosiernie piszczeć. Jest to naprawdę donośny dźwięk, który irytuje i denerwuje :facepalm: :wallbash:  Plus za wygląd, są pokryte środkiem zapobiegającym rdzewieniu, na prawdę estetycznie to wygląda.

Pozdro  

To nie jest wina klocków 

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

To nie jest wina klocków 

a czego ? jeśli mogę wiedzieć.:)

Opublikowano

Witam. Posiadam a4 b6 bfb quattro. vin  WAUZZZ8E73A161815

Czy u mnie w b6  będą takie same wymiary tarcz 312/255mm

jak u kolegi ( bumcyś )  wyżej z bfb b7 ?? 

Z góry dziekuje za odpowiedz :D 

 

Opublikowano
30 minut temu, bonias83 napisał:

Witam. Posiadam a4 b6 bfb quattro. vin  WAUZZZ8E73A161815

Czy u mnie w b6  będą takie same wymiary tarcz 312/255mm

jak u kolegi ( bumcyś )  wyżej z bfb b7 ?? 

Z góry dziekuje za odpowiedz :D 

 

Takie same

Opublikowano

Tarcze: 320/288, to klocki np ferodo: FDB1629/DDB1636?

Podkładki miedziane do tylnych przewodów elastycznych, to takie rozmiary: 14.9 mm zew. x 10.35 mm wew. x 1.2 mm grubości?

Edytowane przez mech15

Opublikowano
13 godzin temu, mech15 napisał:

Tarcze: 320/288, to klocki np ferodo: FDB1629/DDB1636?

Podkładki miedziane do tylnych przewodów elastycznych, to takie rozmiary: 14.9 mm zew. x 10.35 mm wew. x 1.2 mm grubości?

Klocki tak. Podkładki na łączenie z zaciskiem banjo?

Opublikowano

Tak, podkładki do tej śruby banjo.

Opublikowano

Witam. Czy klocki FDB1167 i tarcze OZ 100.1216.20 na przód bedą pasowały do A4B7 BFB vin WAUZZZ8E06A095239? Stare tarcze to 8e0615301.

Opublikowano
1 godzinę temu, spook napisał:

Witam. Czy klocki FDB1167 i tarcze OZ 100.1216.20 na przód bedą pasowały do A4B7 BFB vin WAUZZZ8E06A095239? Stare tarcze to 8e0615301.

Tarcze 100.1242.20 a klocki FDB1717

Edytowane przez Wandej

Opublikowano
Godzinę temu, Wandej napisał:

Tarcze 100.1242.20 a klocki FDB1717

Dzięki

Opublikowano

Siemka forumowicze.Posiadam Audi a4 Avant 3.2 fsi z 2006 roku.

Z jakiego samochodu będą pasowały do mojej A4 zaciski hamulcowe 4-tłoczkowe?

Proszę o pomoc :)

Opublikowano
Teraz, jogador13 napisał:

Siemka forumowicze.Posiadam Audi a4 Avant 3.2 fsi z 2006 roku.

Z jakiego samochodu będą pasowały do mojej A4 zaciski hamulcowe 4-tłoczkowe?

Proszę o pomoc :)

jaka srednica tarczy ?

Opublikowano
13 godzin temu, Dev napisał:

jaka srednica tarczy ?

ori 320mm

Opublikowano

Tarcze również pójdą do wymiany. Najważniejsze są zaciski, do nich dobiorę tarcze .

Słyszałem że podchodzą z Audi Q5 i Q7, ale nie wiem czy to prawda.

pozdrawiam :)

Edytowane przez jogador13

Opublikowano
W dniu 25.04.2019 o 23:58, jogador13 napisał:

Tarcze również pójdą do wymiany. Najważniejsze są zaciski, do nich dobiorę tarcze .

Słyszałem że podchodzą z Audi Q5 i Q7, ale nie wiem czy to prawda.

pozdrawiam :)

Jak dobrze przerzeźbisz to i podejdą z merca Actrosa.

Szukaj z q5 poliftowego będzie p&p

Opublikowano

Witam, planuję zmianę tarcz + klocków na tylnej osi. Pacjent: Audi A4 B7 Avant 1.8T, BFB.

Numer VIN: WAUZZZ8E46A221344

Wiem tyle, że tarcze 255mm tył i 312mm przód. Wlepa w załączniku. 

Proszę o dobór tarcz i klocków. Firmy o jakich myślałem to tarcze Textar/Zimmermann + klocki Ferodo. 

Zestaw podstawowy, bez udziwnień.

Edit: Kupiłem farbę do zacisków firmy foliatec. Przód jest stalowy, ale tył już aluminiowy. Wie ktoś czy farba ta będzie się trzymać aluminium? Czy muszę zastosować specjalny podkład pomiędzy zacisk a farbę foliatec? 

Pozdrawiam 

20190502_124950.jpg

Edytowane przez Lemaa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.