Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
15 minut temu, Dev napisał:

możesz jasniej ?

Mogę kupić oryginalne klocki Audi/VW w takiej samej kasie co np. Ferodo. Pytanie które będą lepsze, takie oryginalne czy Ferodo. Biorę pod uwagę standardowe klocki, nie będę pchał sie w serie DS. 

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 586,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 minutę temu, dawids22 napisał:

Mogę kupić oryginalne klocki Audi/VW w takiej samej kasie co np. Ferodo. Pytanie które będą lepsze, takie oryginalne czy Ferodo. Biorę pod uwagę standardowe klocki, nie będę pchał sie w serie DS. 

wrzuc mi link do tych klocków

Opublikowano
9 minut temu, Dev napisał:

wrzuc mi link do tych klocków

Wspołczynnik tarcia HH wiec nawet wysoki przy wyższych temp.

2CBB0CFB-91E8-4D81-A3C5-5788C76F8C74.png

Edytowane przez dawids22

Opublikowano
Teraz, dawids22 napisał:

 

2CBB0CFB-91E8-4D81-A3C5-5788C76F8C74.png

chinol, ori klocki w ASO wygladają zupełnie inaczej

Opublikowano
3 minuty temu, Dev napisał:

chinol, ori klocki w ASO wygladają zupełnie inaczej

O qrła, to grubooo ;) 

 Thx za info :)

Opublikowano
1 minutę temu, dawids22 napisał:

O qrła, to grubooo ;) 

 Thx za info :)

wykonanie jest tragiczne ale za to przy ostrym hamowaniu palą sie doskonale :decayed:

bierz Ferodo albo Textara

Edytowane przez Dev

Opublikowano
2 minuty temu, Dev napisał:

wykonanie jest tragiczne ale za to przy ostrym hamowaniu palą sie doskonale :decayed:

bierz Ferodo albo Textara

Oki :) Dzięki :)

Opublikowano

Mozna zwariowac po tym numerze ktory podales wyskakuja przewody od 260mm do 288mm. Masakra jakas????

3 godziny temu, Dev napisał:

Daj VIN

Wauzzz8e68a127159

Opublikowano

daj dłuższe

Opublikowano
8 minut temu, Dev napisał:

daj dłuższe

Tylko ktore? najdluzsze maja 288mm. Ciekawe jakie sa w orginale????

Opublikowano
Teraz, ZiBiS4 napisał:

Tylko ktore? najdluzsze maja 288mm. Ciekawe jakie sa w orginale????

tyle samo

Opublikowano
35 minut temu, Dev napisał:

tyle samo

Czyli w oryginale sa rozne dlugosci? Czy 288? Bo nie wiem jak mam to rozumiec?

Opublikowano

Witam Noszę się z zamiarem wymiany klocków i tarcz hamulcowych, przeczytałem sporą część tego tematu i moje pytanie czy taki zestaw jest ok, czy ewentualnie coś jest do zmiany ?

vin WAUZZZ8E73A137224

https://hamulcesklep.pl/o/100.1242.20 - tarcze Przód

https://hamulcesklep.pl/o/100.1243.20 tarcze tył

https://hamulcesklep.pl/o/2193801 klocki przód

https://hamulcesklep.pl/o/2355401 klocki tył

z chęcią przyjmę zmiany, jeżeli polecilibyście coś innego, ewentualnie jeżeli jest ktoś u kogo można zakupić taki zestaw lub podobny w atrakcyjnej cenie to z chęcią to zrobię :)

 

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Tylne tarcze pomyliłeś bo u Ciebie są 255mm czyli 100.1244.20 ;)

Reszta jest OK

Opublikowano

Panowie jakie klocki do 312? Wszystkie katologi pokazują fdb1323. Założone mam teraz jurid 571982j zamiennik ferodo do tych juridów pokazuje fdb1323 a tu na forum czytam ze ma być fdb1717. Poda mi ktoś numer klocków ferodo i textara do 312? :)

Opublikowano
Godzinę temu, wafel135 napisał:

Panowie jakie klocki do 312? Wszystkie katologi pokazują fdb1323. Założone mam teraz jurid 571982j zamiennik ferodo do tych juridów pokazuje fdb1323 a tu na forum czytam ze ma być fdb1717. Poda mi ktoś numer klocków ferodo i textara do 312? :)

FDB1717

Opublikowano

Panowie przymierzam się powoli do zmiany tarcz i klocków przód z racji tego iż tarcze powoli się kończą.

Moją uwagę przykuły dwa komplety, a mianowicie:

Tarcze wraz z klockami Zimmerman:

https://allegro.pl/oferta/zimmermann-tarcze-klocki-przod-audi-a4-b5-b6-b7-6089015904

Ew. tarcze ATE z klockami:

https://allegro.pl/oferta/ate-tarcze-klocki-przod-audi-a4-b5-b6-b7-288mm-7369878569 

 

Które z powyższych byście mogli polecić ?
Dodam iż silnik 2.0 TDi BPW Multitronic, a jeżdżę głównie do miasta czasami jakieś trasy.
Nie jeżdżę zbyt szybko.

Piona! :)

Opublikowano

Tarcze OZ klocki Ferodo lub Textar

Opublikowano

Witam !

U mnie przyszła pora na wymianę ham. z przodu. Avant 1.9 2003 AWX 130 KM. VIN WAUZZZ8E83A276603. Jazda bardzo spokojna jak to u emeryta.

Co możecie polecić z tańszych kpl i u kogo .

Opublikowano

Siema,

Mam wymianę klocków z przodu bo zaczynają trzeć ^^

chyba również wymienię tarcze czy są tu użytkownicy co przetaczają tarcze i korzystają dalej ^^?

auto: 
Audi a4 b6 2003r. 130KM AVF WAUZZZ8E64A012118

jakiej marki i konkretny model tarcz i klocków zalecacie do w/w auta?

Dzięki i pozdrawiam. 

Edytowane przez Rafał Sidor

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.