Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

A ile kosztuje ta klima z odgrzybianiem??

było pisane 100zł, ja startuje jutro z rana, 4 typów ode mnie z roboty też jutro chyba że dziś można ale czekam na info od Adama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk

8D0 853 959 B 01C - nakładka (pokrycie) - LEWA

8D0 853 960 B 01C - nakładka (pokrycie) - PRAWA

cena: 97.73zł za jedną w styczniu 2009

teraz patrzę: 150zł!!!

ja pi....le

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja po odgrzybianiu itp. Wszystko all right :decayed:

Ale szefo coś marudził że niby za ozonowanie dodatkowo trzeba bulić 30zł ale chyba sam zwątpił że inaczej się umawialiśmy i odpuścił...

Wygląda na to że znają się chłopaki co nie co choć za dużo to nie ma na czym w sumie :gwizdanie:

Nie wiem jak w b5 ale u mnie to tylko 500g tego środka wchodzi do klimy, dla przykładu w omedze 900g a w BMW 523 1250g.

Efekt= niby tylko z Gronowa do Alstomu sprawdziłem ale żaden zapach się nie wydobywał.

Dzięki Adam za organizację... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

dokładnie z przeglądem nie ma filozofii bo trzeba na maszynie tylko poklikać a na koniec wrzucić "odkurzacz" do ozonowania

i dlatego się dziwie że potrafią za to śpiewać i 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

dokładnie z przeglądem nie ma filozofii bo trzeba na maszynie tylko poklikać a na koniec wrzucić "odkurzacz" do ozonowania

i dlatego się dziwie że potrafią za to śpiewać i 200zł

pewnie ta maszyna droga, dlatego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

bylby ktos chetny na grupowe czipsowanie w tune-up??w gdansku?

EDC15 700zl

EDC16 900zl tylko bosch 1300 siemens

EDC17 1700zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś tą firmę ?

http://www.turbo.cdi.pl/kontakt.htm

Kolega chce zrobić turbo w AFN bo zaczęło brać olej... Jeśli ich nie polecacie to macie kogoś innego godnego uwagi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brat oddawal tam do czyszczenia i nie byl zadowolony. z 400zl zrobilo sie 900 nie informując o tym i po 3 mies. musial łozysko robic....a niby bylo wymienione

polecam tune up w Gdansku lub jesli kolega ma czas to jest dobry gosciu pod Iława ale autko musi mu na 1 dzien oddac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.wp.pl/kat,106086,title,Koniec-swiatel-w-dzien,wid,12155703,wiadomosc.html

widzieli? ja jestem za likwidacją :gwizdanie:

[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 17:21_________________________________________________

Kolega chce zrobić turbo w AFN bo zaczęło brać olej... Jeśli ich nie polecacie to macie kogoś innego godnego uwagi ?

Ja tam znam myszkiera z Kolbud i go polecam ale nie wiem jak to cenowo u niego będzie wyglądać. Zajmuje się od wielu lat tylko turbinami i skrzyniami automatycznymi więc wiedzę napewno posiada...o ludziach z Markus słyszałem że jeżeli robić u nich to tylko po własnoręcznym demontażu bo im to robi inny mechanik i nie jest to raczej dobre wyjście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U tego w markusach sa dwie opcje taka tania regeneracja i nie daje gwarancji i drozsza opcja tylko nie pamietam na ile wtedy gwarancje daje.Chyba lepiej drugie turbo wsadzic.Co do tej klimy to jak bym tam zajechal to ew. mam sie na kogos powolac z klubu czy cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej klimy to jak bym tam zajechal to ew. mam sie na kogos powolac z klubu czy cos?

Powiedz że z grupy od klimy jesteś to będą wiedzieć o co chodzi, ewentualnie możesz też powiedzieć że od Adama ale zależy jeszcze kto będzie bo szef np Adama chyba nie zna...[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 17:30_________________________________________________ps. tylko oczywiście nie zwlekaj za długo bo wieczność ta promocja nie będzie obowiązywać pewnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę jutro po 8 rano jak nie znajdę to Adam będę budził :rolleyes:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 18:46_________________________________________________

A ja nie :wink4:

Patryk

8D0 853 959 B 01C - nakładka (pokrycie) - LEWA

8D0 853 960 B 01C - nakładka (pokrycie) - PRAWA

cena: 97.73zł za jedną w styczniu 2009

teraz patrzę: 150zł!!!

ja pi....le

A się kłóciłeś :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...