Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

to teraz czekamy na pomorze czy my coś skręcimy w ramach rewanżu :mysli:

A tak wogóle wybieramy sie do Matarni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Witam panowie widzę że zlocik :audi: się udał,

pytanko do znawców tematu zegary-fis oprócz zabawy VAGiem i nowej manetki co jeszcze bym potrzebował do tych zegarów ?

http://www.allegro.pl/item621280171_licznik_a4_fis.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę ja myślałem że Kaletka jest w tym tygodniu... a to już po... Widziałem fotki chyba było wesoło co ? :good:

Alvaro... kolego którego niewielu widziało... pokażesz wreszcie to cacko ? - bo ostatnio tylko kurz wąchałem i niewiele zobaczyłem...

może na spocik się wybierzesz? dla Ciebie to 10minut w jedną stronę, 10 w drugą i pomiędzy przerwa na fajkę :wink4: - pół godzinki starczy :>

PS: Kiedy spot ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello, byłem u was z wizytą na wekeeend do i napełniłem klimę u tego Pana "Czesia" z AUTO GRACJA :kox: na przeciwko budowlanki , okazało się że miałem tylko 340g czynnika a powinno być 700g , sprawdził szczelność, napełnił, dodał barwnika, odgrzybił no i skasował 230 PLN no i zdiagnozował że nie włącza mi się drugi wentylator przy wysokim ciśnieniu, nie bardzo wiem kiedy on się powinien włączać więc proszę o jakieś wskazówki co z tym fantem dalej robić :blink:

ogólnie warsztat wygląda na mało profesjonalny maszyna robi prawie wszystko a Pan czesio nie wystawia na miejscu ani faktóry ani paragonu , tłumaczy się że siedziba firmy jest w Gdańsku :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie mnie tu obgadujecie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

mi tam się najbardziej Bienka auto podobało na zlocie :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alona "mów" który Cię tu obgadywał to polecą kropki... :decayed::polew:

Alv zobaczył moje fotki i już się w nim dusza prawdziwego alvara odzywa :polew: :polew: :polew:

nie podlizuj się :tongue4: :tongue4: :tongue4:

BTW. predzej ja ekipe Trójmiejską na Wasz spot zorganizuję, nim Ciebie na Matarni zobacze :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alona "mów" który Cię tu obgadywał to polecą kropki... :decayed::polew:

Alv zobaczył moje fotki i już się w nim dusza prawdziwego alvara odzywa :polew: :polew: :polew:

nie podlizuj się :tongue4: :tongue4: :tongue4:

BTW. predzej ja ekipe Trójmiejską na Wasz spot zorganizuję, nim Ciebie na Matarni zobacze :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alona no my nie damy rady nie wierzysz w nas :decayed: wbijemy sie wszyscy do Patryka w auto co by taniej za wache wyszlo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób porządek w galerii :naughty: [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:58_________________________________________________Alona Alvi założył ten wątek ale ja go jeszcze nie widziałem na żywo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak...

byłem u Patryka i obgadalim przyszłą środę - 6.05.2009

jest opcja wyjazdu do Matarni z rodzinami... zrzucamy towar... żony,dzieci, matki itd... i zostajemy na spocie Gdańskim (poprosimy ich o wcześniejszą godzinkę - może 18:30) i koło 21ej zawijamy się z powrotem

ma być PRE i ALVARO też się pewnie namówi

ktoś się dołącza?

no i co tam z naszym spotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6maja maturka.. ;( polski ustny ehh ja jeszcze pomysle zobacze moze tak byc ze w ostatniej chwili z wami sie zabiore

Patryk brak czasu z galeria obecnie musicie mi to wybaczyc po maturach rusze to :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello, byłem u was z wizytą na wekeeend do i napełniłem klimę u tego Pana "Czesia" z AUTO GRACJA :kox: na przeciwko budowlanki , okazało się że miałem tylko 340g czynnika a powinno być 700g , sprawdził szczelność, napełnił, dodał barwnika, odgrzybił no i skasował 230 PLN no i zdiagnozował że nie włącza mi się drugi wentylator przy wysokim ciśnieniu, nie bardzo wiem kiedy on się powinien włączać więc proszę o jakieś wskazówki co z tym fantem dalej robić :blink:

ogólnie warsztat wygląda na mało profesjonalny maszyna robi prawie wszystko a Pan czesio nie wystawia na miejscu ani faktóry ani paragonu , tłumaczy się że siedziba firmy jest w Gdańsku :disgust:

MI się zdaje że to drogo coś... co inni w tym temacie?

Drugi wentylator ... :mysli: ... powiedźcie mi o co chodzi bo ja nie wiem. Jest wentylator na chłodnicy jeden ze sprzęgiełkiem wiskotycznym w którym załącza się "drugi bieg" i jest wentylatorek do kabiny, jeszcze może jakiś? :mysli: A i wysokiego ciśnienia czego? wody, powietrza, płynu ... :mysli:

Wojtek opisz jak działała Ci klima wcześniej ... dało się odczuć niedobór czynnika?

Powiadacie 6 maja :cool1:

hmmm pomyślę pomyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... a to prawda że jak się wyłaczy silnik i (przy otwartej masce) słychać syczenie to oznaka małej ilości czynnika?

bo mi tak mechanior wczoraj powiedział... klima działa ale też mam wrażenie że się męczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocisnę kolesia by szefa pogonili to zrobimy serwis w promocji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... a to prawda że jak się wyłaczy silnik i (przy otwartej masce) słychać syczenie to oznaka małej ilości czynnika?

bo mi tak mechanior wczoraj powiedział... klima działa ale też mam wrażenie że się męczy...

pierwsze słyszę :mysli:

hello, byłem u was z wizytą na wekeeend do i napełniłem klimę u tego Pana "Czesia" z AUTO GRACJA :kox: na przeciwko budowlanki , okazało się że miałem tylko 340g czynnika a powinno być 700g , sprawdził szczelność, napełnił, dodał barwnika, odgrzybił no i skasował 230 PLN no i zdiagnozował że nie włącza mi się drugi wentylator przy wysokim ciśnieniu, nie bardzo wiem kiedy on się powinien włączać więc proszę o jakieś wskazówki co z tym fantem dalej robić :blink:

ogólnie warsztat wygląda na mało profesjonalny maszyna robi prawie wszystko a Pan czesio nie wystawia na miejscu ani faktóry ani paragonu , tłumaczy się że siedziba firmy jest w Gdańsku :disgust:

MI się zdaje że to drogo coś... co inni w tym temacie?

Drugi wentylator ... :mysli: ... powiedźcie mi o co chodzi bo ja nie wiem. Jest wentylator na chłodnicy jeden ze sprzęgiełkiem wiskotycznym w którym załącza się "drugi bieg" i jest wentylatorek do kabiny, jeszcze może jakiś? :mysli: A i wysokiego ciśnienia czego? wody, powietrza, płynu ... :mysli:

Wojtek opisz jak działała Ci klima wcześniej ... dało się odczuć niedobór czynnika?

Powiadacie 6 maja :cool1:

hmmm pomyślę pomyślę.

jeden wentylator co do silnika przymocowany a drugi obok jest jak klimę załączysz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...