Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

też go widziałem przeglądając ogłoszenia.......chciałbym turana ale cięgnie mnie do audi i tak czekam na pożyczkę z firmy wiec do września sporo czasu mam sporo czasu na przemyślenia

Bartek ty sie tak jarasz tym swoim przebiegiem fajnie że taki jest (ty wiesz o tym , ja wiem Adaś wie i tyle-fanatycy wiedzą, ale dla na zwykłym użytkowniku wrażenia to wielkiego to nie zrobi, a to że wymieniłeś całe przednie zawieszenie i zrobiłeś program to Twój problem, oboje wiemy że nikt co za to nie zwróci, ba powiem ci że ludzie boja się zaczipowanych aut) ale przykładowo Graźny ma chyba o 100 więcej i co obie furki wyglądają atrakcyjnie i daja podobne wrażenia z jazdy.

oki koniec wywodu

Wykluczam twoje auto z kręgu moich zainteresowań z powodu przesadnie wysokiej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Wykluczam twoje auto z kręgu moich zainteresowań z powodu przesadnie wysokiej ceny.

nie no nie ma problemu tylko że jak policzysz to co napisałem wyżej (a musisz to zrobić jak kupujesz auto używane) to ten czarny wyjdzie to samo plus dolicz program więc chyba nie jest taka przesadzona , no chyba że utargujesz sporo :cool1:

ale przykładowo Graźny ma chyba o 100 więcej i co obie furki wyglądają atrakcyjnie

no i o 100tys km wcześniej będzie musiał zrobić w nim jakieś tam rzeczy niż ja :hi:

Może na tego spójrz jak szukasz czegoś tańszego :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=147871.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek a co szukasz teraz dieselka ?? :cool1:

Ostatnio jechałem AVFem wujka to fajnie to jedzie :wink4: tylko dziwnie mi sie ruszało ta 1-ka to strasznie krotka :confused4: chciałem se przygazowac na 1 a tu wujek krzyczy zmien bieg :polew: we wszystkich dieslach tak jest ?? :chytry: bo ja to mało stycznosci z dieslem mam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek po prostu ci się nie opłaca sprzedawać bo teraz wiesz czym jeździsz. Ale nikt ci nie broni dawać ceny zaporowej.

Wiadomo że każde auto po kupnie może wymagać inwestowania ale bez jaj ... ja nie będe robił rozrządu jak był zrobiony wcześniej - poprostu obejrzę sobie je dokładnie już po kupnie i zweryfikuje co należy "dopieścić". To samo z olejem ... long life będę starał się dość szybko zmienić bo nie ma sensu dokupywania oleju na dolewki a poza tym miesiąc czy dwa po kupnie nikogo nie zbawi. Wszystko zweryfikuje realna sytuacja ale nie ma co ulegać mitom poprzedniej epoki że po kupnie trzeb to i to robić ... rozsądne podejście ocena auta i dalej można działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zweryfikuje realna sytuacja ale nie ma co ulegać mitom poprzedniej epoki że po kupnie trzeb to i to robić ... rozsądne podejście ocena auta i dalej można działać.

No ja wychodzę z innego założenia bo przy moim szczęściu jak coś zaniedbam to na bank pierd..nie :tongue4:, no ale każdy robi jak uważa. Ja dałem taką cenę bo tak jak mówisz mi się nie opłaca taniej sprzedać i tyle :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki nowy nabywca mojego AVJ hamował auto 152km i 205Nm czyli motorownia zdrowa....po programie będzie około 200km i 300Nm.Zaleczeq tak wole Diesla teraz już to wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to teraz musisz jakiegos 3.0 TDI :)

Pewnie jeszcze za 40 tyś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz juz 1.8T :naughty::co:

w dieslu to jest :kox:

z benzyny musi być conajmniej jakaś S-ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk... meg ten do polerki ręcznej daje radę... oczywiście nie ideał ale mocno się zdziwiłem jak wytarłem maskę... + 2 x wosk NXT 2.0 i jest gid... szkoda tylko że teraz wszystkie odpryski widać... no i szkoda że tej maski nawet porządnie nie skończyłem bo zaczęło lać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż takie małe się auto zrobiło że sprzedajesz

to jest wymówka dla żony (że przydałoby się większe auto, nie takie twardye), ale prawdę mówiąc, co innego mi chodzi już po głowie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk... meg ten do polerki ręcznej daje radę... oczywiście nie ideał ale mocno się zdziwiłem jak wytarłem maskę... + 2 x wosk NXT 2.0 i jest gid... szkoda tylko że teraz wszystkie odpryski widać... no i szkoda że tej maski nawet porządnie nie skończyłem bo zaczęło lać...

wiesz gdzie mieszkam

:naughty:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2010, 16:48_________________________________________________

Aż takie małe się auto zrobiło że sprzedajesz

to jest wymówka dla żony (że przydałoby się większe auto, nie takie twardye), ale prawdę mówiąc, co innego mi chodzi już po głowie :wink4:

Jag :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jag :cool1:

chciałbym, no ale niestety chyba jeszcze nie tym razem.

ja bym chciał 2.2d a one są w za młodych rocznikach i mnie nie stać.

Jeszcze BMW E60 bym brał pod uwagę no ale będzie ciężko sprzedać tego za cenę jaką bym chciał a taniej mi sie nie opłaca więc najprawdopodobiej jeszcze pojeżdżę a4-ą do czasu aż się "zamortyzuje" :disgust:.

Poza tym musiałbym jeszcze zrobić przymiarki czy mi wózek wejdzie do bagażnika bo kombi jakoś nie chcę. Audi Avant jeszcze jakoś wygląda ale jag lub bmw już mi się nie widzi w kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...