Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Problem ze zmieniarką-ERR3 na Concerto


Usul

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mam taki problem ze zmieniarką, a nie znalazłem odpowiedzi na forum. Otóż mam oryginalną zmieniarkę podłączoną do radia Audi Concerto (tego kaseciaka). I wszystko jest dobrze dopóki słucham CD1, a jak chce zmienić płytkę to wyświetla mi błąd ERR3 i przełącza na radio. Czy ktoś może wie jak usunąc tę usterkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam taki problem ze zmieniarką, a nie znalazłem odpowiedzi na forum. Otóż mam oryginalną zmieniarkę podłączoną do radia Audi Concerto (tego kaseciaka). I wszystko jest dobrze dopóki słucham CD1, a jak chce zmienić płytkę to wyświetla mi błąd ERR3 i przełącza na radio. Czy ktoś może wie jak usunąc tę usterkę ?

U mnie były często errory na poszczególnych płytach. Ponowne właczenia radia pomagało. U ciebie gra tylko pierwsza płyta a kolejne niechcą tak?? Jeśli zmienisz te płyty na inne to też jest error?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa :mysli: U mnie było podobnie ale po resecie zawsze działało :gwizdanie: Niewiem zabardzo jak jest tam skonstruowany mechanizm laseru ale moze on poprostu jest zblokowany i odtwarza tylko na wysoksci CD1. Może przydałoby ci sie jakos przeczyscic zmieniarke, o ile pamietam był chyba nawet wątek czyszczenia laseru w zmieniarce :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyc dlugo stala w garazu zapomniana, wiec moze rzeczywiscie zakurzona, ale dziwne jest to, ze doskonale czyta jedna plyte, a reszty nie.. Sprobuje wyczyscic, ale jakby ktos mial inny pomysl, to chetnie wyslucham..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem pojawił się u mnie, mało z niej korzystam...

Jakieś rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...