Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Źle dobrane sprężyny?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, kupiłem nowe amorki sprężyny oraz odboje przód tył po wymianie auto przesadnie mi się podniosło. Powiedzcie czy to kwestia źle dobranych sprezyn czy jest ok i trochę się jeszcze wyrobi?

 

20191031_154714.jpg

20191031_155045.jpg

Edytowane przez ereso

Opublikowano

Od sprężyny zależy jak dobrana i od talerzyka amorka. 

Opublikowano
  • Autor

Miałem dobierane sprężyny i amortyzatory tej samej firmy od jednej osoby 

Opublikowano
  • Autor

Jesli chodzi o jazdę to wszystko ok. Na progach czy dolach elegancko nic nie stuka. Amorki ładnie pracuja

Opublikowano
7 minut temu, ereso napisał:

Miałem dobierane sprężyny i amortyzatory tej samej firmy od jednej osoby 

Kategorie wagowe się zgadzają? Stoi wyżej jak allroad i na pewno się nie ułoży.

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem za bardzo jak to sprawdzić bo jestem totalnie zielony

 

Opublikowano

z przodu taka japa, że dynie na halloween wsadzi hehe

Opublikowano
  • Autor

Hahaha dobre, ale niestety zmartwiliscie mnie

 

Opublikowano
7 minut temu, ereso napisał:

Nie wiem za bardzo jak to sprawdzić bo jestem totalnie zielony

 

Na starych sprężynach masz kropki różnego koloru i to coś oznacza. Pytanie jeszcze czy masz zawieszenie 1ba, 1be czy 1bv? :D To nie takie proste dla "zielonego"

os6rxtrx.pdf
WWW.DIRECTUPLOAD.NET

klasy_sprężyn.pdf

 

Opublikowano
  • Autor

Gdzie znajdę kod tego zawieszenia. Mam zwykła oske sedana

Opublikowano
Godzinę temu, ereso napisał:

Gdzie znajdę kod tego zawieszenia. Mam zwykła oske sedana

Na wlepie we wnęce koła zapasowego albo po numerze starych amorów można dojść. Jeśli miałeś czerwone fabryczne amory to były z 1be/1bv.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Żółte amorki. Mam strasznie zawalony bagażnik bo robie przeprowadzkę i nie zajrzę dzisiaj w wneke koła.

Opublikowano
4 godziny temu, ereso napisał:

Miałem dobierane sprężyny i amortyzatory tej samej firmy od jednej osoby 

Konkretnie jakie ?.

Tak według zdjęcia to jednak źle zostały dobrane.

Opublikowano
  • Autor

Wiecie co, sprawdziłem na stronie producenta i z tego co widzę to po numerach wyświetla mi się sprężyna tył do avanta. Wiec ktoś się zajebal i pomylił mi przy zamowieniu. Ok mam paragony i 2 lata gwarakcji,  myślicie że uda mi się to zwrócić żeby wymienili? Od zakupu minęło 7 dni 

Opublikowano
20 minut temu, ereso napisał:

Wiecie co, sprawdziłem na stronie producenta i z tego co widzę to po numerach wyświetla mi się sprężyna tył do avanta. Wiec ktoś się zajebal i pomylił mi przy zamowieniu. Ok mam paragony i 2 lata gwarakcji,  myślicie że uda mi się to zwrócić żeby wymienili? Od zakupu minęło 7 dni 

Do avanta,sedana czy cabrio.... liczy się klasa wagowa sprężyny i tylko na ten parametr się patrzy. Po vin'ie dobierali sprężyny?

Opublikowano

Nawet zawieszenie standardowe 1 BA nie ma takiego prześwitu

Opublikowano
  • Autor

Podawalem wszystkie parametry samochodu prawidłowo, wiec pomylił się ten gościu. Myślicie że da rade wymienić?  Amorki są dobre

Opublikowano

Sprężynę na tył założyć na przód. Niezle:D 

Opublikowano
  • Autor

Nie, źle mnie zrozumiałeś. Przód zalozylem amorki i sprężyny i zacząłem się dziwić że jest tak wysoko. Wziąłem się za tył wymienilem amorki i zobaczyłem ze nie założę sprezyn z tyłu bo nie mam gniazda i musze dokupić. W tym czasie ogarnąłem powód dlaczego jest tak wysoko przód i wyszło ze mam złe sprężyny. 

Opublikowano
2 minuty temu, ereso napisał:

Nie, źle mnie zrozumiałeś. Przód zalozylem amorki i sprężyny i zacząłem się dziwić że jest tak wysoko. Wziąłem się za tył wymienilem amorki i zobaczyłem ze nie założę sprezyn z tyłu bo nie mam gniazda i musze dokupić. W tym czasie ogarnąłem powód dlaczego jest tak wysoko przód i wyszło ze mam złe sprężyny. 

daj nr VIN wrzuce Ci OE nr sprezyn i amorów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.