Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6[AVF] LZ9W AVANT "BLACK BACARDI" V2 by J4CHU ~ QUATTRO/220PS 470NM


J4CHU

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładnie to wygląda! 

Spory problem z wymianą podsufitki? W garażu też czeka na mnie już czarna, ale obawiam się tego rozkręcania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kazzi napisał:

Bardzo ładnie to wygląda! 

Spory problem z wymianą podsufitki? W garażu też czeka na mnie już czarna, ale obawiam się tego rozkręcania ?

Dziękuje :cool: Problemu nie ma, ale jest to czasochłonny zabieg. I o ile wyciągnięcie wszystkiego idzie elegancko, tak później żeby to wszystko ładnie poskładać i spasować, to trochę schodzi :unknown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znowu, trochę się dzieje przy samochodzie. Kupiłem listwy fake s4. Zdaje sobie sprawę, że to nie oryginał, ale jak za taką cenę, to jakość według mnie jest na prawdę dobra. 

 

IMG_20200507_190017.jpg

Edytowane przez J4CHU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo się dzieje, ale aktualnie nie mam czasu zajmować się tematem :thumbdown:

Edytowane przez J4CHU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat reanimowany, zapraszam do oglądania :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2021 o 20:12, Krzysiek15255 napisał:

Obyło się bez rezania tych fake listw? 

Z czego są wykonane?  Plastik, abs, laminat?

Akurat te, które kupiłem są zrobione z pianki poliuretanowej. Rezania może tak dużo nie było, bo otwory na śruby pasowały, natomiast przygotowania do malowania było sporo. Listwy były pomalowane podkładem w partacki sposób i miały sporo ubytków, więc było dużo szlifowania i szpachlowania, żeby to jakoś wyglądało. Ale za tę cenę mogłem się tego spodziewać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wpadły ledowe wkłady do podświetlania boczków drzwi, efekt mnie zaskoczył. W porównaniu do ori lampek, teraz to świeci :shock3:

 

20210204_173237.jpg20210203_154150.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam też zaległe zdjęcia z finalnego montażu kiery b8, rnse i aluminiowych nakładek na pedały od b8, które po drobnej rzeźbie pasują do b6/b7 :banan2:

 

20201130_201851.jpg

20201130_201838.jpg

20201122_202602.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś zapodać kierę z B8 po lifcie / z okrągłą poduchą / ta szybko Ci się opatrzy  po za tym wygląda jak z b7 właściwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za lampy szanuję usa bardzo ładnie wyglądają wg mnie ładniej niż EU sam mam je u siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2021 o 11:13, Funkybela napisał:

Gałka Ori B8

Tak, ori, aczkolwiek ta konkretna pochodzi z a3, trafiła mi się nówka z ASO w śmiesznej cenie, więc aż grzech było nie wziąć :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2021 o 14:23, milanczykk napisał:

Dużo roboty z tymi nakładkami od b8 żeby je wsadzić do b6/b7? 

Nie, pedały pasują, trzeba tylko przerobić podstopnicę, a raczej samą jej nakładkę, bo w b8 jest dłuższa niż w b6. Także wystarczy podciąć od dołu i zrobić dziurkę w jednym miejscu, żeby można było zagiąć zaczep. Według mnie lepiej się troszkę pobawić, niż szukać ori z rs4, których ceny nie są małe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2021 o 18:10, dekiel 13 napisał:

Mogłeś zapodać kierę z B8 po lifcie / z okrągłą poduchą / ta szybko Ci się opatrzy  po za tym wygląda jak z b7 właściwie.

Przeskoczyłem z zwykłej trójramiennej, która była w b6, więc dla mnie już ta kiera zrobiła różnicę. Natomiast to fakt, że już mi się zaczyna nudzić i myślę nad tą z okrągłą poduchą, bo są dużo ładniejsze :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2021 o 01:08, marky2552 napisał:

Za lampy szanuję usa bardzo ładnie wyglądają wg mnie ładniej niż EU sam mam je u siebie ?

Mam takie samo zdanie, robią mega robotę, nawet w porównaniu do BIXów :ok2:

A długo masz je u siebie? Jak sprawa z przeglądem? Bo u mnie za miesiąc pierwszy przegląd na tych lampach i jestem ciekaw, czy się nie przyczepią :police:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co mam je od 2018 roku ale tak jest ale po prostu wprowadziłem parę modyfikacji mianowicie zastąpiłem oryginalny odbłyśnik świateł "długich" na europejski z dziurką na postojówkę W5W i teraz tak obrysy us są jako postojówka i kierunkowskaz tak jak oryginał usa ale jak jadę na przegląd to przełączam na W5W a obrys czyli ta postojówka us gaśnie a zamiast niej zapala się postojówka EU w sumie  nikt się nie czepia że obrys świeci ale wiadomo czasami nie wiadomo na kogo się trafi . pewnie myślisz no dobra jak on to przełącza no a z kabiny mam przełącznik dorobiony w miejscu niewidocznym pod podłokietnikiem w tej wnęce gdzie ręczny i jak trzeba to sobię przełączam ale na codzień i tak świeci się us postojówka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...