Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Speech Dialogue System SDS w RNS E


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek ale żadna z opcji Ci nie działa w SDS czy tak jak u mnie że np. nie mogę się dogadać tylko w trybie telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ale żadna z opcji Ci nie działa w SDS czy tak jak u mnie że np. nie mogę się dogadać tylko w trybie telefonu?

Ja juz sie poddałem i mam nowy program oryginalny bez SDSa

ja z telefonem sie dogaduje

a SDS jak sie do niego gadło to nic nie kumał nawet Malika nie kumał :)

nie wiem nie jest mi to az tak potrzebne :) nie chc emi sie z tym walczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ale żadna z opcji Ci nie działa w SDS czy tak jak u mnie że np. nie mogę się dogadać tylko w trybie telefonu?

Ja juz sie poddałem i mam nowy program oryginalny bez SDSa

ja z telefonem sie dogaduje

a SDS jak sie do niego gadło to nic nie kumał nawet Malika nie kumał :)

nie wiem nie jest mi to az tak potrzebne :) nie chc emi sie z tym walczyć :)

żeby to działało poprawnie trzeba mieć jeszcze dykcję ang. Malika - to naprawdę ważne - mam zestaw BT obsługiwany głosowo z opcja nauki wymowy i doopa. PL całkiem odpada a mówiąc po angielsku też czasem się gubi więc często wolę paluchem machnąć niż glosem wybierać numer ( którego zresztą czasem nie pamiętam )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może malik ma bardziej brytyjski akcent niż John Cleese i dlatego :polew:

A poważnie, to ja po wgraniu sds hack'a też mam problemy z okresowym rozłączaniem się BT. Czasem się zbuntuje i w ogóle nie chce ponownie połączyć telefonu (wymagany reset komórki).

Pani ładnie komendy podaje, ale dogadać się z nią nie próbuję - żona zazdrosna jest :naughty: (a poważnie, to brak okablowania robi swoje).

Poprawna i powolna wymowa rzeczywiście ma dużo do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wolę paluchem machnąć niż glosem wybierać numer ( którego zresztą czasem nie pamiętam )

No ale przecież możesz znacznik sobie wrzucić do pamięci BT i z jego pomocą wywołać dany numer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i brytyjski akcent... hehehe... dobre :polew:

tak zawsze mówiłeś :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dotyczące RNS-E. Mam mozliwość zakupienia sprzętu ale nie jestem pewien czy jest w wresji, która pozwoli na uaktywnienie SDS? Czy ktos może mi potwierdzić w jakiś sposób czy wlepa na RNSEie i zaznaczone punkt odpowiada wersji High? Czy trzeba sprawdzic to VAGiem? W pierwszym poście jest przedstawiona identyfikacja za pomocą VAGa i tam, jak widać jest ten sam numer 8E0... tylko inne oznaczenia przy H... Na VAGu jest H50 a ja mam H54.

Ale przypuszczam, że to jest właśnie oznaczenie wersji High... :mysli: Proszę o potwierdzenie.

b88456120ca5b2e1med.jpg 2e29decd7826f07cmed.jpg

Z góry dzięki za pomoc. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu z tego co wiem każde RNS-E da się podnieść do High bo to tylko kwestia aktualizacji softu. Poza tym tą RNS-E którą znalazłeś już masz w wersji HIGH :) Zobacz wiersz który zaznaczyłeś - za RNS-E masz jak byk wpisane HIGH...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bart za potwierdzenie moich domysłów! :gwizdanie: :good: P.S. Ten wiersz o którym mówisz to jest fotka z pierwszego posta ale może to H w moim obrazku i wlepy z mojego RNS-E może odpowiada właśnie tej wersji High... Dobrze, że da się wgrać sofcik więc chyba sprawa rozwiązana. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zielony999

Witam ,mam pytanie , czy jak w mojwj navi RNS-E mam wgrany język polski i teraz wgram SDShack to skoasuje mi sie zpolszczone menu w navi ?

Dodam że mam mape 8P0 919 884 AD z 2009 roku i soft: SW 0750

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zielony999

Witam , pomógł by mi ktoś z takim problemem w sterowaniu radiem przez SDS-a

Jak gra radio i powiem komendę "PLAY STATION <NAME> " czyli przypisze w pamięci rns-e głosową nazwę do danej stacji np. RMFFM to jak ten znak głosowy potem skasować (pomyliłem sie w przypisaniu nazwy do stacji) albo jak wszystkie skasować ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , pomógł by mi ktoś z takim problemem w sterowaniu radiem przez SDS-a

Jak gra radio i powiem komendę "PLAY STATION <NAME> " czyli przypisze w pamięci rns-e głosową nazwę do danej stacji np. RMFFM to jak ten znak głosowy potem skasować (pomyliłem sie w przypisaniu nazwy do stacji) albo jak wszystkie skasować ?

Pozdrawiam

Wybierz radio, wciśnij klawisz rozpoznawania głosowego i powiedz "Help".

Pani z nawigacji poda Ci wszsytkie komendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku nie ma, wydaje mi się, jednej ważnej informacji. Trochę mi przez to zeszło, zanim zorientowałem się o co chodzi.

Mianowicie, jeśli kodowanie navi na piątej pozycji ma cokolwiek innego niż 1 - brak telefonu, to mikrofon nie jest zasilany i SDS nie działa. Przy każdej innej cyfrze, mikrofon jest zasilany przez moduł telefonu.

Ja testując mikrofon miałem zakodowany moduł bluetooth (7) i za cholerę nie chciało to działać, przy samym tylko podłączeniu mikrofonu do pinów 1 i 7 kostki C.

Tak więc jeśli ktoś nie ma modułu bluetooth, będzie uruchamiał SDS i nie będzie mu działało, niech sprawdzi sobie najpierw kodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...