Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Speech Dialogue System SDS w RNS E


malik

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam pytanie

Audi Navigation PLUS by Blaupunkt czy te radio da sie podłaczyc pod kierownice bo bylem u kolesia co zajmuje sie takimy żeczami i powiedział że sie nie da

jak ktoś coś wie to niech napisze

dzieki [br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 22:48_________________________________________________do modelu A4 z 2005 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RNS-E był wgrany soft PL i wersję SDS jak 4 posty wyżej konrad_A4.

downgrade softu na v. 650 się udał ale teraz nie można załadować softu PL_menu_+_SDS

nagrałem już 3 płytki, 2 CD-R i jedną DVD-R z softem zawierającym pliki:

00.VNS

A2210141.MOT

INDEX.TXT

LDM.BIN

LOADING.KWI

Może macie jakieś pomysły co źle robię lub co może być nie tak że soft się nie ładuje.

W pliku INDEX.TXT jest soft v. 750 może przeedytować ten plik i zrobić v. 660

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyskie CD-R były tej samej firmy? Mi też nie chciało przyjąć CD-RW myślełem, że może RW nie czyta, ale nagrałem CD-RW innej firmy i poszło.

Co do DVD to może musi być DVD+R, bo na takich nagrywane są mapy, a DVD-R może nie czyta, to tylko sugestia nie wiem nie sprawdzałem.

Napewno czyt DVD+RW, bo robiłem sobie kopię ori map i wszystko działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja nagrywałem na jakieś TDK i jej nie chciała mi czytać, i nagrałem na innej, ale nie pamiętam teraz nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyskie CD-R były tej samej firmy? Mi też nie chciało przyjąć CD-RW myślełem, że może RW nie czyta, ale nagrałem CD-RW innej firmy i poszło.

Co do DVD to może musi być DVD+R, bo na takich nagrywane są mapy, a DVD-R może nie czyta, to tylko sugestia nie wiem nie sprawdzałem.

Napewno czyt DVD+RW, bo robiłem sobie kopię ori map i wszystko działało.

...mogło to być DVD-R jednak

nagrywałeś na CD-R Sony Supremas ?? :naughty:

ta DVD była napewno SONY :cool1::disgust:

ale obie CD-R

to Verbatim 700MB (spód srebrno-jasno zielony) nagrywane jedna max a druga x10 (wolniej nie dało rady wybrać)

jutro potestuję na jakiś RW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, :mysli: z Verbatim podobno RNS nie ma problemu przynajmniej z DVD. A down softu robiłeś z oryginału, może laser szwankuje.

Pisząc TDK miałem na myśli CD

Jutro rano napiszę na jakiej CD-RW aktualizowłem soft i na jakiej DVD+RW nagrywałem mapy.

_______________________________________________________________

Soft aktualizowałem na CD-RW RITEK, a mapy nagrywałem na DVD+RW TDK i z nimi nie miałem problemu, :mysli: a CD-RW TDK nie chciała czytać :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś testowałem DVD-RW Verbatima i DVD-RW Sony ... kupa ... jeszcze nagrałem zmieniając oznaczenie softu z 750 na 660 i tez nic ...

OK więc następny krok to chyba na innej nagrywarce :mysli:

po uruchomieniu RNSa ładuje płytę i jak nie spieszę się z zamknięciem ekranu to już widać napis Unknow file

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś testowałem DVD-RW Verbatima i DVD-RW Sony ... kupa ... jeszcze nagrałem zmieniając oznaczenie softu z 750 na 660 i tez nic ...

OK więc następny krok to chyba na innej nagrywarce :mysli:

po uruchomieniu RNSa ładuje płytę i jak nie spieszę się z zamknięciem ekranu to już widać napis Unknow file

To były DVD-RW czy DVD+RW :mysli:

Co do DVD to może musi być DVD+R, bo na takich nagrywane są mapy, a DVD-R może nie czyta, to tylko sugestia nie wiem nie sprawdzałem.

Napewno czyta DVD+RW, bo robiłem sobie kopię ori map i wszystko działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam skubańca ... poszło na pierwszej lepszej DVD+RW Sony (tej co wcześniej próbowałem) ale na innej nagrywarce.[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 18:41_________________________________________________z tym, że SDS nie odpala ... mam dalej to co Konrad.

Witam, mam navi z wgranym juz menu PL i z mapa na '11. Czy da rade sprawdzic czy SDS jest w tej wersji uruchomiony ?

Zdj_cie0794.jpg Zdj_cie0790.jpg Zdj_cie0789.jpg

Z tych zdjęć wynika ze tak ale... sprawdź w menu ustawienia tam powinno być menu do SDS typu głośność, język Jak będziesz mieć to znaczy ze sds jest.

no właśnie ciągle brak tego menu

Kodowaniem też się bawiłem ...

dodam że puki co chcę spr. funkcjonalność SDS za pomocą guzika z RNS-E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klubowiczów :hi:

Ma ktoś z szanownych klubowiczów płyte dvd z Softem do SDS dla RNS-E.

Ps. Sprzętowo wszystko zrobiłem co trzeba - lecz tylko BT działa mi z SDS - chciałbym uaktywnić reszte !!!

Proszę o info.

Olo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie prosze was co tzreba zrobic ze miec te SDS mam RNS-E mam kiere wielofunkcyjna mam telefon oryginalny i co dalej wiem ze trzeba nagrac plytke ale tez nie wiem jak i wogole prosze was o pomoc od a do z. dzieki z gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

i co wystarczy ten jeden plik RNSE-SDS.exe wypalić na dvd i nic więcej?

(...)

To nie tak działa.

Programiku tego używasz by zmodyfikować plik *.kwi, który jest na płycie z mapami.

Tak zmodyfikowany plik wraz z innymi potrzebnymi plikami nagrywasz na płytę i wkładasz do napędu.

Niestety, nie pamiętam plik o jakiej nazwie modyfikujesz ani jakie pliki na tę płytkę nagrywasz. Pożyczyłem komuś płytkę z SDS i mi wsiąkła .... :kwasny:

Przyznać się, który nie oddał .... :baseball:

:decayed:

Czy któryś z posiadaczy działającej płytki z SDS hackiem mógłby wylistować pliki, które na tej jego płytce się znajdują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu znalazłem opis na "zachodnim" forum ... exe'k podmienia 2 lub 3 pliki z płytki z mapami (lub podmienia jeden a do instalacji potrzebuje inne pliki)

Puchaty106 mniej na uwadze moje przejścia i soft wymaga odpowiedniej płytki i nagrywarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RNS-E był wgrany soft PL i wersję SDS jak 4 posty wyżej konrad_A4.

downgrade softu na v. 650 się udał ale teraz nie można załadować softu PL_menu_+_SDS

nagrałem już 3 płytki, 2 CD-R i jedną DVD-R z softem zawierającym pliki:

00.VNS

A2210141.MOT

INDEX.TXT

LDM.BIN

LOADING.KWI

Może macie jakieś pomysły co źle robię lub co może być nie tak że soft się nie ładuje.

W pliku INDEX.TXT jest soft v. 750 może przeedytować ten plik i zrobić v. 660

Klubowicz adadur pisze coś o plikach !

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...