Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Speech Dialogue System SDS w RNS E


malik

Rekomendowane odpowiedzi

moze ktos podac namiary skad sciagnac pliki zeby wypalic je na plyte

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

wgralem sds hack jest i polskie menu ale komendy glosowe tylk ow niemieckim

zrobile mjak kolega pisal wyzej czyli zmienilem po wlozeni uplyty navi na ang ale nic nie dalo? wiec o co biega jak to zmienic na agielski ?

dodatkowa funkcja w ustawieniach dzwieku jest rowniez

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

wgralem sds hack jest i polskie menu ale komendy glosowe tylk ow niemieckim

zrobile mjak kolega pisal wyzej czyli zmienilem po wlozeni uplyty navi na ang ale nic nie dalo? wiec o co biega jak to zmienic na agielski ?

dodatkowa funkcja w ustawieniach dzwieku jest rowniez

---------- Post dopisany 28-05-2012 at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2012 at 20:25 ----------

pany jak ogarneliscie TAGI w directory zeby mozna bylo je przypisac i potem podczas wybiania glosowego tym sie poslugiwac?

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

pany jak ogarneliscie TAGI w directory zeby mozna bylo je przypisac i potem podczas wybiania glosowego tym sie poslugiwac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od niedawna jestem posiadaczem RNS'e (będzie z tydzień) chciałem sobie zrobić upgrade o tą funkcjonalność ale nie bardzo rozumiem jeśli chodzi o sprawe softu.

Z tego co rozumiem, mam zgrać łącznie jakieś 5 plików z płyty z mapą a potem za pośrednictwem niemieckiego softu zrobić sobie hack na SDS. Mam z tym jednak problem, mapy które dostałem z rns'em są podobno 2012 mam wgrany polski język, jak próbuję użyć programu na plikach z mojej płyty wyświetla się nOK i tyle, to samo próbowałem z vim'em, tam coś się dzieje ale np wersji softu nie podaje, aktualnie nie mam tunera ale kto wie, lepiej od razu to załatwić, czy mógłby mi ktoś pomóc i mniej więcej napisać co mam z tym zrobić?

pozdrawiam

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jeśli mam zaktualizowany soft do 650 (kupiłem mapy na 2012) to SDS będzie działał po przepięciu mikrofonu i vagowaniu, czy potrzebny jest specjalny soft aktualizacyjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko, czy RNS-E o numerze 8e0 035 192 t obsługuje SDS.

Przymierzam się do zakupu navi i chciałbym kupić już taką co obsługuje.

Wiem,że ten post jest dość stary, ale znam prawidłową odpowiedz i może komuś się to przyda.

Mam fabryczną navi właśnie o takim numerze , tak więc 8E0 035 192 T nie obsługuje SDS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest numer pinów potrzebnych do przepięcia mikrofonu przy fabrycznie zainstalowanym bluetooth? (gdzieś obiło mi się o oczy, że jest to 000979009 ale nie jestem pewien)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Panowie czy ten sposób aktywacji SDS-a zadziała też na RNS-e z końcówką 193(czyli ledowym), pytam bo gdzieś czytałem że to nie działa na tych nowszych 2010+, i nie wiem czy próbować tego sposobu czy nie, bo nie chcę odrazy czegoś spaprać:doh: może ktoś z kolegów już to robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy co jak mam RNS i BT to,potrzebuje,tylko soft i będzie chulało?

no i kiera multi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy co jak mam RNS i BT to,potrzebuje,tylko soft i będzie chulało?

no i kiera multi

spasiba :thumbup1::thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało się nagrać płytkę. Po włożeniu w napęd wyskakuje tytuł "Software update cd/dvd 0750" i nic się nie dzieje. Co zrobić??

Kolejny mały sukces

Downgrade systemu, następnie płytka z softem. Aktualizacja uruchomiła się ale po chwili czarny ekran i jedna linijka z chińskimi czy też japońskimi literkami, restart i znowu uruchomienie aktualizacji i krzaczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy co jak mam RNS i BT to,potrzebuje,tylko soft i będzie chulało?

no i kiera multi

spasiba :thumbup1::thumbup1:

MARCIN607 trafiłeś już może na ten soft do RNS-E PU ? Gdyż też jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest jakaś szansa na działanie SDS bez kiery multi? tyle tu magików na forum, może uda sie tu jakos obejsc, tą kiere?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w engineering mode ustawiasz ptt via sc chyba i ma dzialac

Przy głębokim wyłączenie RNS-E wyłącza się ta funkcja, do tego tracimy funkcjonalność przycisku << "wstecz"

W Germanii gościu wyrezał taki specjalny modulik ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam :) mam pytanko jest możliwość jakoś skrakowac czy coś żeby nie dalo sie polaczyc przez vaga z RNS-E ? posiadam navi z 2010r i softem jakims H800 i nie moge polaczyc sie z moim rns-e zeby go zakodowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha a moge to jakos sprawdzic ze na pewno jest taki soft ze nie moge polaczyc sie z rns-e?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...