Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Speech Dialogue System SDS w RNS E


malik

Rekomendowane odpowiedzi

nobo jak navi ma zrobic aktualizacje skoro nadkałdasz soft 750 na 750 ???? zrób sobie downgrade softu do 650 a potem dopiero ten 750 z sds :wink:

A jak zrobić ten downgrade do 650?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nobo jak navi ma zrobic aktualizacje skoro nadkałdasz soft 750 na 750 ???? zrób sobie downgrade softu do 650 a potem dopiero ten 750 z sds :wink:

A jak zrobić ten downgrade do 650?

Adaptacje, kanał 97 ustawiasz na 1, później wkładasz płytkę z mapą (lub softem) i robi się downgrade:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nobo jak navi ma zrobic aktualizacje skoro nadkałdasz soft 750 na 750 ???? zrób sobie downgrade softu do 650 a potem dopiero ten 750 z sds :wink:

A jak zrobić ten downgrade do 650?

Adaptacje, kanał 97 ustawiasz na 1, później wkładasz płytkę z mapą (lub softem) i robi się downgrade:wink:

Ale softem 650 czy ten przygotowany 750 z SDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw z mapka zeby wrócicd do 650 :wink:

Wsadze mapkę z 2007 roku a potem ta z softem 750, ale to dopiero jutro

---------- Post dopisany 22-03-2014 at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany 21-03-2014 at 21:09 ----------

najpierw z mapka zeby wrócicd do 650 :wink:

Wsadze mapkę z 2007 roku a potem ta z softem 750, ale to dopiero jutro

Zrobiłem tak jak napisałem, wszystko poszło OK dwa razy aktualizowałem RNS-E ale nadal nie ma ustawień w opcjach dźwięku. Zmieniło sie jedynie w menu ukrytym ta ostatnia pozycja. Dodaje zdjęcie. Moze coś trzeba zaznaczać czy włączyć w tym menu ukrytym.

DSC_0868.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj ustawienia głosnosci i zobacz czy tam masz ustawienia głosu mowy :wink: jak nie to ten plik z sds cos smaniowy jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj ustawienia głosnosci i zobacz czy tam masz ustawienia głosu mowy :wink: jak nie to ten plik z sds cos smaniowy jest

nie mam tam ustawienia mowy, tylko raporty drogowe i głos navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pupa masz kiepski soft:wink:

Już mam dobry soft ;)

Wszystko działa, dzięki domin79 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie. Mam micro w podsufitce, ktoś wie gdzie przewody od niego mogą lecieć? Dodam, że mam w podłokietniku miejsce na tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie. Mam micro w podsufitce, ktoś wie gdzie przewody od niego mogą lecieć? Dodam, że mam w podłokietniku miejsce na tel.

Idą do modułu telefonu pod siedzeniem pasażera. Sprawdź czy masz blutooth ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluetootha nie mam, ale za to w/w moduł telefonu w tunelu. Ktoś orientuje się jakie tam kolory kabli idą od micro? Po świętach che założyć rns-e i przydałby się zrobić wszystko pod sds.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluetootha nie mam, ale za to w/w moduł telefonu w tunelu. Ktoś orientuje się jakie tam kolory kabli idą od micro? Po świętach che założyć rns-e i przydałby się zrobić wszystko pod sds.

Chyba zielony i biały. Zdejmij lampkę i zobaczysz ;) Szybciej to zrobisz niż napiszesz posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to w końcu jest, mam oryginalną kierownicę multifunkcyjną z B6 do sterowania radiem, mikrofon jako pozostałość po telefonie i RNS-E LED. Czy ta kierownica z B6 wystarczy, czy muszę założyć z B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli reasumując,mam francuskie sds,brak ustawienia języka mowy,soft 750,bt .Jeśli dobrze rozumiem to potrzebny mi PL soft do sds? Jeśli tak to może ktoś zapoda .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Czy będzie ktoś miły i w Łodzi lub okolicach przygarnoł by mnie by powiedzieć co się da zrobic w moim wczorajszym nabytku?

:)

z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem ze zmiana głosu mówiącej pani, nie mogę połączyć się przez vaga z kanałem 77 wyskakuje mi okienko z inf. "Too many communications errors to continue." pomożecie ?:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dorezany bluetooth to podczas łączenia z blutem wyłącz radyjko, u mnie wtedy bez problemu się łączy i wszystko mogę robić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie montowany, wyłączam rns'a, rozłączam ze swoim telefonem i lipa dalej to samo :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...