Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Speech Dialogue System SDS w RNS E


malik

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie zmiana języka na wyświetlaczu była możliwa poprzez manetkę lecz komunikaty głosowe musiałem zmienić już Vagiem. Co do wywoływania głosowego osoby do której chcemy zadzwonić to wykminiłem sam bo nikt nie chciał pomóc. Sprawa okazała się bardzo prosta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumis44 - może byś się podzielił wiedzą? U mnie FISa mam po angielsku (zmiana języka była dostępna w menu oraz po podłączeniu VCDSa) ale jak na kierownicy przycisnę guzik to odzywa się kobieta po niemiecku. Jak zmienić na angielski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio po wgraniu języka polskiego w rns-e zauważyłem, że w ustawieniach znikła mi opcja SDS a mianowicie wybór języka, co muszę zrobić aby powrócił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakiś pewny link do takiego pliku, w necie jest tego masa ale dopiero 7 plik, który ściągnąłem zainstalował mi j.polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakiś pewny link do takiego pliku, w necie jest tego masa ale dopiero 7 plik, który ściągnąłem zainstalował mi j.polski

Czyli co ... jest jeżyk polski SDS. Komunikaty po polsku ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:doh:

tylko menu jest po polsku , nie ma i nie było komunikatów głosowych po polsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy uda mi się odpalić sdsa na RNSie Ledowym o takim oznaczeniu Controller: 8P0 035 193 B

Component: RNS-E PU EU H04 0300 ? Bo nie wiem czy rezać w kablach? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest panie :wink:

---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

Soft nie jest tak dostępny jak do starszych modeli i trzeba troszkę niestety zabulić :wink: ale jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi oto że nie jest za free i ten ze zwykłego nie pasi do leda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam gościa co robi pl z SDS za 100f jak ogarniesz sobie sam , albo 140f i on sam ci wszystko robi , tylko trzeba do niego pojechać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym uruchomić SDS w moim RNS-E. Mikrofon już podłączyłem zgodnie z opisem (bluetooth działa). Mam wgrany soft 750 z polskim menu, lecz w opcjach dzwięku nie ma trzeciej opcji ustawienia komunikatów głosowych. Postanowiłem wypalić płytkę i zaktualizować RNS-E. Po włożeniu płytki piszę "aktualizacja 750" i nic się nie dzieje nawet po 20 min. Próbowałem z woma innymi softami. Wszedłem w ukryte menu w SDS i .. jest to co na zdjęciach. Nie wiem o co chodzi. Może ktoś mi pomoże jak to wszystko poskładać.

DSC_0868_1.jpg

DSC_0869_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nobo jak navi ma zrobic aktualizacje skoro nadkałdasz soft 750 na 750 ???? zrób sobie downgrade softu do 650 a potem dopiero ten 750 z sds :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...