Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na plus :cool1:

Opublikowano
W dniu 2.10.2020 o 09:17, karolek_ust napisał:

Dynamiczne kierunki w lustrach

Karol jak rozebrałeś obudowę górną/dolną? Obejrzałem kilka filmików i doszedłem do momentu gdzie wyjąłem szkło, wykręciłem silniczek, wykręciłem śruby które teoretycznie trzymają obudowę (4 śrubki - 2 dół i po 1 z lewej/prawej), zacząłem oddzielać plastik dolny z zaczepów, ale doszedłem do momentu gdzie dolny plastik nie chciał wyjść, a górna obudowa ani drgnie :facepalm::decayed: U mnie polift grzane/składane (jeżeli to ma jakieś znaczenie).

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Barti_ napisał:

Karol jak rozebrałeś obudowę górną/dolną? Obejrzałem kilka filmików i doszedłem do momentu gdzie wyjąłem szkło, wykręciłem silniczek, wykręciłem śruby które teoretycznie trzymają obudowę (4 śrubki - 2 dół i po 1 z lewej/prawej), zacząłem oddzielać plastik dolny z zaczepów, ale doszedłem do momentu gdzie dolny plastik nie chciał wyjść, a górna obudowa ani drgnie :facepalm::decayed: U mnie polift grzane/składane (jeżeli to ma jakieś znaczenie).

Robilem tydzień temu to kumplowi w polifcie. Ściągasz szkło. Odkrecasz dwie śrubki trzymajace górną obudowę. I to wszystko potem delikatnie obudowę podważyć na, dole tam gdzie jest dół szkła lusterka by odeszła od dolnej części. Jak masz jakies silikon w sprayu to spryskaj i wyskoczy samo praktycznie

Edytowane przez karolek_ust

Opublikowano

Ściągnij kumpla na forum bo pod tym kątem wygląda kox :decayed:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, phiel napisał:

Ściągnij kumpla na forum bo pod tym kątem wygląda kox :decayed:

Taki tam polift

IMG_20200814_150734.jpg

IMG_20200814_150726.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zmiana na, tyle

IMG_20201013_192358.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Polerujemy

IMG_20201029_100657_01.jpg

Opublikowano
  • Autor

Zderzak mi ktoś obciął w, pół 

IMG_20201104_120404.jpg

Opublikowano

Będzie rzeźba competition?

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, kamelus_ napisał:

Będzie rzeźba competition?

Rzeźba bedzie ale nie competition za drogie elementy. Na, dniach będzie więcej zdj. Będzie sline polift

Opublikowano
  • Autor

Nowa kierowca

IMG_20201109_125657.jpg

Opublikowano
  • Autor

Zderzak custom 50% progres

IMG_20201116_162403.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kierownica na miejscu. Zderzak po pierwszy m lakier ze teraz szlifowanie i lakier właściwy

Ledy na aucie

IMG_20201125_172537.jpg

IMG_20201125_160924.jpg

IMG_20201124_122657.jpg

Opublikowano
  • Autor

Trochę nowych kosmetyków do kolekcji 

IMG_20201130_174112.jpg

Opublikowano
W dniu 30.11.2020 o 18:59, karolek_ust napisał:

Trochę nowych kosmetyków do kolekcji 

IMG_20201130_174112.jpg

Będzie widzę mały detailling :wink:

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Michu1996 napisał:

Będzie widzę mały detailling :wink:

Nie to takie podstawowe do mycia plus niewidzialna wycieraczka. To może 1/10 całego asortymentu do auta heh. W zimie nie bede woskowac to wpadł dobry zestaw heh

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tym razem graty pod maskę. 

Cewki z S5. 

Swiece są z RS4

I można było w końcu zrobić wirusa małego. 

IMG_20201217_135945_01.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś wpadły Brembo 4 tłok na przód i tyły w idealnym stanie były w komplecie. Więc bralem tez .  Oraz wpadł chips z pops bang i 220 KM 

IMG_20201230_144953.jpg

IMG_20201230_144915.jpg

Opublikowano

Serio wrzuciłeś używane cewki? 

Tak poza tym, to czerwone niczym się nie różnią oprócz koloru. 

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, gagat3k napisał:

Serio wrzuciłeś używane cewki? 

Tak poza tym, to czerwone niczym się nie różnią oprócz koloru. 

Cewki maja nie całe 10 tys przebiegu i dostalem je w cenie 1 szt nowej. A co złego że używane. Duzo osób pisze i tunerow że warto zmienić razem z świecami. Także coś dają więcej pradu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.