Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 8.02.2021 o 06:39, karolek_ust napisał:

Ale ja mam kiere ścięta przedlift. A z ta co zrobię jeszcze nie wiem. Jak ma Multi poduszkę nie wygląda źle. A nie że starszej a z 2013 roku S3

W 2013 roku było 8v, które ma zupełnie inną kierownice.  Ta jest z 8p, których nie było w 2013 roku. 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, gagat3k napisał:

W 2013 roku było 8v, które ma zupełnie inną kierownice.  Ta jest z 8p, których nie było w 2013 roku. 

No to może końcówka 2012 roku wiem ze z

8P lift, ale nie mówię że ja zamontuje

 

 

Tymczasem dziś jedzone było po plaży heh

Opublikowano
  • Autor

Dziś modzimy dalej ramka zegarów z A5

IMG_20210214_093036.jpg

IMG_20210214_095810.jpg

Opublikowano
W dniu 13.02.2021 o 20:54, karolek_ust napisał:

No to może końcówka 2012 roku wiem ze z

8P lift, ale nie mówię że ja zamontuje

 

 

Tymczasem dziś jedzone było po plaży heh

Taka słaba zima u was?

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, kristof91 napisał:

Taka słaba zima u was?

Czemu słaba mrozi ostro alec śniegu nie ma

Opublikowano
W dniu 14.02.2021 o 10:40, karolek_ust napisał:

Dziś modzimy dalej ramka zegarów z A5

IMG_20210214_093036.jpg

IMG_20210214_095810.jpg

Te liczniki z A5 to zupełnie inna bajka, wnętrze dużo zyska :D

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Michu1996 napisał:

Te liczniki z A5 to zupełnie inna bajka, wnętrze dużo zyska :D

Juz siedzi u mnie, dużo bogatsza deska. Jutro będę lakierowac dekory w piano black, do tego resztę dekorow też chyba z czasem pójdzie w piano. 

Kolejny mod to chyba przód lampy muszę zrobić black, podłaczyc lusterko z fotochromem i asystentem high beam, czujniki parkowania tył i moduł haka i moduł bluetooth do concerta tylko wiązkę od @kaju i montujemy

 

No i skoro jest już 18 " To już mamy miejsce na Brembo by je zamontować i tyły też. 

Opublikowano
2 minuty temu, karolek_ust napisał:

Juz siedzi u mnie, dużo bogatsza deska. Jutro będę lakierowac dekory w piano black, do tego resztę dekorow też chyba z czasem pójdzie w piano. 

Kolejny mod to chyba przód lampy muszę zrobić black, podłaczyc lusterko z fotochromem i asystentem high beam, czujniki parkowania tył i moduł haka i moduł bluetooth do concerta tylko wiązkę od @kaju i montujemy

 

No i skoro jest już 18 " To już mamy miejsce na Brembo by je zamontować i tyły też. 

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Są już, dekory licznika gotowe. Ceramika i można na, samochód zakładać 

IMG_20210217_094410.jpg

IMG_20210217_094419.jpg

Opublikowano

Zdecydowanie lepsza ramka zegarów oryginalna. To takie moje zdanie. Każdy ma inny gust.:cygaro:

Opublikowano
7 godzin temu, karolek_ust napisał:

Są już, dekory licznika gotowe. Ceramika i można na, samochód zakładać 

IMG_20210217_094410.jpg

IMG_20210217_094419.jpg

super, tak powinna wyjeżdżać z fabryki :kox:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, marcin_o23 napisał:

super, tak powinna wyjeżdżać z fabryki :kox:

Noo moim zdaniem też 

2 godziny temu, NelsonPL napisał:

Zdecydowanie lepsza ramka zegarów oryginalna. To takie moje zdanie. Każdy ma inny gust.:cygaro:

Tak jak, mówisz każdemu coś innego się podoba

Opublikowano
3 godziny temu, NelsonPL napisał:

Zdecydowanie lepsza ramka zegarów oryginalna. To takie moje zdanie. Każdy ma inny gust.:cygaro:

Tyle że takie też wychodziły fabrycznie np w RS lub z pakietem competition. Możesz zakupić sobie w ASO nawet.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, kamelus_ napisał:

Tyle że takie też wychodziły fabrycznie np w RS lub z pakietem competition. Możesz zakupić sobie w ASO nawet.

Wiem wiem tylko cena dość spora

Opublikowano
  • Autor

Dekory na miejscu 

IMG_20210218_150834.jpg

Opublikowano
  • Autor

Nowy zapach do Audi

IMG_20210222_190402.jpg

Opublikowano
16 godzin temu, karolek_ust napisał:

Nowy zapach do Audi

IMG_20210222_190402.jpg

Co to za zapach?

Opublikowano
  • Autor
43 minuty temu, kristof91 napisał:

Co to za zapach?

Rituals drewienko na kratke nawiewu, z tyłu masz miejsce na wkład zapachu i cały klocek drewniany pachnie, podoba mi się też wizualnie 

Opublikowano
W dniu 23.02.2021 o 11:52, karolek_ust napisał:

Rituals drewienko na kratke nawiewu, z tyłu masz miejsce na wkład zapachu i cały klocek drewniany pachnie, podoba mi się też wizualnie 

Mam i ja :P ty chyba masz hammam jak się nie mylę... ja sobie wziąłem samurai i tez jest ?

Opublikowano

Dekory znacznie lepiej niż ori te lalumniowopodobne.  :thumbup1:

A zapach mmmmmmm , zajefanie pachnie . :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.